SimRacesTR Akademi Sezon 5 (Newbie CUP)5. Yarış Imola 17.Ekim.2017

Moderatör: Moderatörler

Kullanıcı avatarı
Vince
Has thanked: 226 time
Been thanked: 147 time

Re: 5. Yarış Imola 17.Ekim.2017

Mesaj gönderen Vince »

podyum alan arkadaşlara tebrikler.

Imola şahsen çok sevdiğim bir pist ve sürelerim de podyum altı sıralar için mücadele verebileceğim düzeydeydi. Yarışa başlarken maalesef sebebini anlamadığım ani bir ping sorunu yaşadım ve çevremdeki tüm araçlar ışınlanmaya başladı. O esnada aracımın çevresinin benim ekranımda temiz görünmesine rağmen, temas yaşadığım bilgisini ve aracımın hasar aldığını gördüm. Sanırım böylelikle bazı arkadaşların da araçlarına ve yarışlarına kasıt olmaksızın zarar vermiş oldum. Ardından aracımı pite çekerek yarışı terk ettim zaten.

Hem heyecanla beklediğim bu pistte kendim yarış dışı kaldığım için, hem de (eğer ben sebep olduysam) kazaya karışan diğer arkadaşlar için cidden üzgünüm.

Artık hakem arkadaşlar gerekli incelemeyi yapıp uygun hükmü verirler.
Kullanıcı avatarı
AirborneTR
Ad: Levent
Has thanked: 103 time
Been thanked: 67 time

Re: 5. Yarış Imola 17.Ekim.2017

Mesaj gönderen AirborneTR »

Ahmet'i tebrik ederim. Osman da bu pistte hızlıydı, antremanlardan takip ediyordum. Malesef yarışa katılamadım. 4 aylık bir oğlum var, tam sunucuya girmiştim ki uyumayınca çıkmak zorunda kaldım :). Bilgisayarın yerini değiştirsem iyi olabilir, çocuğun odasında şuan. Artık önümüzdeki yarışlara bakacağız :)

Lastik konusu tam bir muamma. Yarışa katılsaydım orta sertlikteki hamuru tercih edecektim ama sanırım yanlış bir tercih olacaktı. Her iki lastikle tam yarış simülasyonu yapmak çok vakit alıyor yapmak mümkün değil, biraz şansa kalıyor iş.

“SimRacesTR Akademi Sezon 5 (Newbie CUP)” sayfasına dön