SimRacesTR Akademi Sezon 5 (Newbie CUP)1. Yarış Vallelunga Club 19.Eylül.2017

Moderatör: Moderatörler

coolTurk

Re: 1. Yarış Vallelunga Club 19.Eylül.2017

Mesaj gönderen coolTurk »

Ciddi anlamda kalabalık bir grid vardı.Bu sezonda yarışmak cidden keyifli olurdu.Bol temas ve disiplinsiz bir sürüş sergilemiş bir çok pilot.Levent ipek,ahmet,osman,harun ve onurun arasında ciddi bir rekabet olacağını görüyorum bu sezon.Onur 4.sezon vardı ve o da fırat gibi üstüne koyarak ilerliyor.Attığı turlarda stabilitesinde bunu gördüm.2 yarış pilotların araçlara daha fazla alışıp az temaslı bol çekişmeli bir yarış izleyeceğimizi düşünüyorum.Herkeze başarılar arkadaşlar.Bol bol dolu depo ile tur atıp setup ayarlarıyla oynayarak güzel süreler elde edebilirsiniz.Hatta bende zaman buldukça pistr gelip size araçlarla pistle ilgili bilgi vermeye çalışırım.Birbirinizle tur atın fikir alışverişi yapmanızı tavsiye ederim.Özgür özgenlik ile 4.sezon, bir takım gibi çalışıp yarışlarda rakip olarak birbirimizi çok zorladık.
Kullanıcı avatarı
Frtsan
Eğitmen Pilot
Ad: Fırat
Has thanked: 231 time
Been thanked: 282 time

Re: 1. Yarış Vallelunga Club 19.Eylül.2017

Mesaj gönderen Frtsan »

Son iki sezon kazandigim tum tecrubelerimi harunla paylastim ve o da zaten kendinde olan saf hizi oyuna, araca, piste alisma sureclerini hizla atlayarak gostermeyi basardi. Bu sekilde calismaya devam etmesini umarim.ilk virajlar cok kaotikti ve bu kaostan siyrilarak lider grubun arkasina yerlesti. Liderlerden bir tik geride su an icin. Ama calismayla kapatilabilecek bir fark. En onemlisi istikrar gectigimiz sezon bunun onemini birinci elden deneyimledim. Sonraki yarislarda pistler daha uzun olacagi icin trafik bu kadar sorun olmaz. Ve pilotlar arasi mucadeleleri daha fazla izleriz. Tur bindirmelerdeki temaslar disinda ikili mucadelelerdeki temaslar da problemliydi. Arkadaslara sonraki yaris icin 22 aracli deneme yarislari acip kendilerini ortadan baslatip trafikte temiz surme calismalari yapmalarini oneririm.
Podyumu ve katilan tum arkadaslari tebrik ederim.

“SimRacesTR Akademi Sezon 5 (Newbie CUP)” sayfasına dön