Hafta Sonu Şampiyonası Porsche Cayman GT4Porsche Cayman GT4 S1 R3 ROAD AMERICA 28.10.17

Moderatör: Moderatörler

Kullanıcı avatarı
Ozan Ulkugil
Ad: Ozan Ülkügil
Has thanked: 29 time
Been thanked: 64 time
İletişim:

Re: RE: Re: Porsche Cayman GT4 S1 R3 ROAD AMERICA 28.10.17

Mesaj gönderen Ozan Ulkugil »

r_erarslan yazdı:Yarışa başlamadan benzin hesabını kendi tempoma göre yaptım 2.20'lerde turlarım 30dk'da 12 tur atarım diye hesap yapıp yakıt aldım ama liderin temposuna göre hesap yapmak gerekiyormuş son turda benzinin yetmeyeceği belli oldu gazdan ayağımı çektim ama yine de son düzlükte yakıt bitti. Neyse ki arkadan gelen grupla bir kaza olmadı sadece bir sıra kaybederek yarışı tamamladım.
İki haftadır mod pistler kullanıyoruz geçen hafta da bu hafta da bende performans problemleri oldu FPS 35-40 arasında dolanıyordu ama benchmarkı çalıştırdığımda ortalama 120 fps gösteriyor. Bana özgü bir durum mu başka bir problem yaşayan var mı ? Mod pist olduğu için optimizaston problemleri var mı var ?

Sistemin ne bilmiyorum ama benchmarka pek takilmamak lazım. 15 araçla yapıyor ve oyun içinde tek arac dışında o değerleri görmek hayal gibi.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Resim
Kullanıcı avatarı
Boundless
Forum Yöneticisi
Ad: Engin
Has thanked: 631 time
Been thanked: 685 time
İletişim:

Re: Porsche Cayman GT4 S1 R3 ROAD AMERICA 28.10.17

Mesaj gönderen Boundless »

r_erarslan yazdı:Yarışa başlamadan benzin hesabını kendi tempoma göre yaptım 2.20'lerde turlarım 30dk'da 12 tur atarım diye hesap yapıp yakıt aldım ama liderin temposuna göre hesap yapmak gerekiyormuş son turda benzinin yetmeyeceği belli oldu gazdan ayağımı çektim ama yine de son düzlükte yakıt bitti. Neyse ki arkadan gelen grupla bir kaza olmadı sadece bir sıra kaybederek yarışı tamamladım.
İki haftadır mod pistler kullanıyoruz geçen hafta da bu hafta da bende performans problemleri oldu FPS 35-40 arasında dolanıyordu ama benchmarkı çalıştırdığımda ortalama 120 fps gösteriyor. Bana özgü bir durum mu başka bir problem yaşayan var mı ? Mod pist olduğu için optimizaston problemleri var mı var ?

Ozanında dediği gibi online ve araç sayısı arttıkça fps düşüyor. Ben herhangi bir problem yaşamadım

“Hafta Sonu Şampiyonası Porsche Cayman GT4” sayfasına dön