Special EventsPCars 2 Portugal Grand Opening Race

Moderatörler: Moderatörler, PCars Admin, PCars Moderator

Kullanıcı avatarı
Aranel Ciryatan
Forum Yöneticisi
Ad: Mehmet
Has thanked: 215 time
Been thanked: 897 time
İletişim:
Aranel Ciryatan’s avatar
Loading…

Re: PCars 2 Portugal Grand Opening Race

Mesaj gönderen Aranel Ciryatan »

bugün işten geç çıkacak olmam nedeniyle %95 yarışa yetişemeyeceğim arkadaşlar. :(
The World is Mine!
Kullanıcı avatarı
Zin
Ad: Hakan
Has thanked: 267 time
Been thanked: 622 time
İletişim:

Mesaj gönderen Zin »

Yarışa Hazır tüm Pilotlar en geç saat 20:10'da TS de olmaya çalışınız!
-----------------------------------------------------
Fatih K. Okumuş @okufa 01:37.210, 85/20
Ali Uzunhasanoğlu @EV0T3CH 01:37.460 39/20
Kemal Altıparmak @oXideX 01:38.157 29/20
Barış Karacaören @blade036 01:39.117 21/20
Serkan Kaplan @serkan kaplan 01:39.130 20/20
Hakan Akbaş @Zin 01:39.530 55/20
Semih İzgi @COJ 23/20 01:39.588
Fatih Çağlayan @fcaglayan 01:39.599 32/20
Ertekin Dal @sensei 01:39.621 72/20
Engin Berkan @Boundless 01:39.781 25/20
Meriç Şensoy @schumacher 01:40.181 22/20
Özkan Kaya @ozkan_343 01:40.502 37/20
Adnan Eren @adnaneren1977 01:40.600 29/20
Sefa Denizoğlu @denizoglu 01:41.193 31/20
Furkan Erat @TR-U Furkan Dadaş 01:42.366 23/20
Resim
Windows 10 / Intel Core i5 2500 @ 3.30GHz / MSI Z68MA-G43 / BenQ XL2410T / NVIDIA GeForce GTX 470 / Logitech Driving Force GT
Kullanıcı avatarı
Boundless
Forum Yöneticisi
Ad: Engin
Has thanked: 631 time
Been thanked: 685 time
İletişim:

Mesaj gönderen Boundless »

Yarışa yetişemedim arkadaşlar kusura bakmayın
Kullanıcı avatarı
Zin
İletişim:

Mesaj gönderen Zin »

Resim
Windows 10 / Intel Core i5 2500 @ 3.30GHz / MSI Z68MA-G43 / BenQ XL2410T / NVIDIA GeForce GTX 470 / Logitech Driving Force GT
Kullanıcı avatarı
adnaneren1977
Ad: Adnan Eren
Has thanked: 68 time
Been thanked: 82 time
İletişim:

Mesaj gönderen adnaneren1977 »

Dünkü yarıştan kendi isteğimle çıkmıştım.Ama sonradan yayını izlediğimde şok oldum.Teamspeak ve mikrofon olmadığından dolayı serverdan atılacakmışım.Keşke çıkmasaydım siz atsaydınız.Ben bu sitede yaklaşık iki senedir yüzlerce yarışa katıldım.Hiç birinde ts zorunlu değil.Bu yüzden genel yarış kuralları bütün simülasyonlarda aynı olmalı.Herşeyi geçtim yeni bu oyunu almış ilk defa pcars2 deneyen üstelik bir test yarışında bunların söylenmesi tuhaf olmuş.Artı olarak o liste dışı bırakılan arkadaşlarada çok ayıp olmuş.Test yarışında ne kadar kalabalık olursak o kadar iyidir.
İlerleyen zamanlarda elbetde disiplin şart . Ts olur veya discord olur orasını bilemem.
Kullanıcı avatarı
EmreDFace
Ad: Emre
Has thanked: 18 time
Been thanked: 110 time

Mesaj gönderen EmreDFace »

adnaneren1977 yazdı:Dünkü yarıştan kendi isteğimle çıkmıştım.Ama sonradan yayını izlediğimde şok oldum.Teamspeak ve mikrofon olmadığından dolayı serverdan atılacakmışım.Keşke çıkmasaydım siz atsaydınız.Ben bu sitede yaklaşık iki senedir yüzlerce yarışa katıldım.Hiç birinde ts zorunlu değil.Bu yüzden genel yarış kuralları bütün simülasyonlarda aynı olmalı.Herşeyi geçtim yeni bu oyunu almış ilk defa pcars2 deneyen üstelik bir test yarışında bunların söylenmesi tuhaf olmuş.Artı olarak o liste dışı bırakılan arkadaşlarada çok ayıp olmuş.Test yarışında ne kadar kalabalık olursak o kadar iyidir.
İlerleyen zamanlarda elbetde disiplin şart . Ts olur veya discord olur orasını bilemem.

Sana katılıyorum dostum.Ts ve mikrofon yok diye serverdan atma olmaz.Bence belli bir süre sonra ve bazı şeyler oturduktan sonra bu tarz yaptırımlar yapılsın.
Kullanıcı avatarı
Zin
İletişim:

Mesaj gönderen Zin »

adnaneren1977 yazdı:Dünkü yarıştan kendi isteğimle çıkmıştım.Ama sonradan yayını izlediğimde şok oldum.Teamspeak ve mikrofon olmadığından dolayı serverdan atılacakmışım.Keşke çıkmasaydım siz atsaydınız.Ben bu sitede yaklaşık iki senedir yüzlerce yarışa katıldım.Hiç birinde ts zorunlu değil.Bu yüzden genel yarış kuralları bütün simülasyonlarda aynı olmalı.Herşeyi geçtim yeni bu oyunu almış ilk defa pcars2 deneyen üstelik bir test yarışında bunların söylenmesi tuhaf olmuş.Artı olarak o liste dışı bırakılan arkadaşlarada çok ayıp olmuş.Test yarışında ne kadar kalabalık olursak o kadar iyidir.

1. Dün kimse seni serverdan atmadı. Kendi isteğinle yarışa katılmadın. Canlı yayında chat ekranında dalga geçer gibi durumu eleştirmende işin cabası.
2. Yüzlerce kez yarışa katıldıysan şunu bilmen lazım yarışa zamanında gelemeyceksen en azından forumdan mesaj olarak bunu bildirebilirdin. Bunu da yapmadın!!
3. Bu konu başlığı altında yarış kurallarını okusaydın, baştan kayıt olmazdın. Çünkü PCars yarışları her zaman TS altında oluyor. Bugüne kadar öyle oldu, bundan sonra da öyle olmaya devam edecek. Bu durumdan bugüne kadar hiç kimsenin bir rahatsızlık duyduğunu görmedim. Ama chat de senin dediğin gibi "TS bahane asıl sen Pcars'ı beğenmediğin" ve yine daha önceki canlı yayınlarda olduğu gibi işi bir AC vs PCars kıyaslama saçmalığına sokmaya çalıştın ama başarılı olamadı girişimin. Al bu da ispatı!!
Resim
4. Dediğim gibi yarış kurallarını baştan okusaydın bunun bir test değil "LİSANSI etkileyen bir yarış olduğunu görür" ona göre buraya cevap yazardın.. Bu kadar bilgisizce ve araştırmadan yarışa katılmaman çok da iyi olmuş.

Project Cars yarışlarında disiplin en üst düzeydedir ve biz zaten sadece direksiyon sallayan arkadaşları hiç bir zaman gride almıyoruz.
Resim
Kullanıcı avatarı
adnaneren1977
Ad: Adnan Eren
Has thanked: 68 time
Been thanked: 82 time
İletişim:

Mesaj gönderen adnaneren1977 »

Bu türlü atışmaları hiç sevmem çok kısa keserim.O KRAL BU ÇÖP gibi aramızdaki laflar sadece sözden ibaret.
Ayrıca o ispat dediğin ts bahane arac uymadı da doğru inkar etmiyorum.
kendim çıktığımı da zaten yazdım.
Benim kızdığım serverdan atma meselesi.Ha atarım dersen yapacak bişey yok atarsın.
Kullanıcı avatarı
ozkan_343
Has thanked: 511 time
Been thanked: 135 time

Mesaj gönderen ozkan_343 »

Yanlis anlasilma durumlari olmasin ts de bulunmaminizin en onemli sebebi oyunun sacma sapan buglari hatalaridir. Su an bunlari hem ogrenmeye hemde ayni disiplin ve kaliteden odun vermemeye calisiyoruz. Serverde yasanan sorunlara en karsi en hizli irtibat kurma aracimis ts veya discort.

Adnan abi ben seni anliyorum tabiki biraz samatasina yazmissin ki bu olmasida lazim isin eglence kismi ama su pcars oyunuyla ilgili hakan abinin nekadar ugrastigini ve saatler harcagini emeklerinide goz onunde bulunduralim. konulmus her kuralin yasanmis tecrubesi vardir ve isi kolaylastirmaya disiplini saglamak adinadir.

İkinizde cok saydigim abilerimsiniz kucuk yanlis algilamalar olmus cokta takilmayalim bu oynamasi keyifli ama ugrasmasi zor oyunu cozmeye devam edelim. Saygilarla :)
Kullanıcı avatarı
fcaglayan
Ad: Fatih
Has thanked: 12 time
Been thanked: 13 time

Mesaj gönderen fcaglayan »

Adnan bu konudaki şahsi fikrimi söyleyeyim.
Herşeyden önce atarım demedi , TS kurmak zor birşey mi 1 dk sını alır ya da bu yarışa katılmasın o zaman şeklinde konuştu.
Zin tanımadığın için bu şekilde düşünmüş olman normal ama bunu şahsi olarak üstüne aldığın için bozulmuşsun ama tanımadığın için yanlış düşünüyorsun.
Zin prensipleri olan ve kişiler üzerinde baştan alınmış kurallarda taviz vermeyen bir kişi. Bunun en basit örneğini vereyim, yarış kurallarında 20 tur atmak zorunlu denildi. Dün Vince practice kısmında atarım nasılsa 20 tur diye düşnmüş ve daha önce atmamış, bizim aramızdan olmasına rağmen kesinlikle yarışa almadı. Daha başka bir örnek geçen sezon yüzde olarak yarışlara katılma zorunluluğu vardı ve başından kural belirlenmişti. Bazı arkadaşlarımız limiti aştığında geçen sezon son yarışlarda yarışa giremediler.
Bu prensiptir ve başında bu kural belirlendiği için son dakika x şahsı için değiştirmek doğru değil, şahsi algılamanız hatalı olmuş.
Tartışacağınız TS zorunlu mudur kısmı ise bu kısmını Zin her zaman tartışabilir ya da ileride bu kuralı anlaşabilirseniz değiştirebilir. ama yarıştan önce değil.
Steam: fcaglayan77

“Special Events” sayfasına dön