GT3 Endurance Vol. 2GT3 Endurance 2. Sezon 2. Yarış Spa

Yeni güncellemeler, daha çetin mücadeleler.

Moderatör: Moderatörler

Kullanıcı avatarı
Msc96
Ad: Melih Çakmaklı
Has thanked: 14 time
Been thanked: 16 time

Re: GT3 Endurance 2. Sezon 2. Yarış Spa

Mesaj gönderen Msc96 »

Sınavlarım dolayısıyla maalesef vakit ayıramadım, akşam ben de yokum. Katılacak arkadaşlara başarılar.
Kullanıcı avatarı
car_lover
Süper Moderatör
Ad: Semih Emre
Has thanked: 154 time
Been thanked: 278 time

Mesaj gönderen car_lover »

10-15 tur attım yarışa hazırım. Hedefim birincilik
Kullanıcı avatarı
Ozan Ulkugil
Ad: Ozan Ülkügil
Has thanked: 29 time
Been thanked: 64 time
İletişim:

Re: RE: Re: GT3 Endurance 2. Sezon 2. Yarış Spa

Mesaj gönderen Ozan Ulkugil »

car_lover yazdı:10-15 tur attım yarışa hazırım. Hedefim birincilik
çok tur atmışsın maşallah [emoji3]

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Resim
Kullanıcı avatarı
antking
Ad: Efe Can
Has thanked: 259 time
Been thanked: 354 time

Mesaj gönderen antking »

http://simresults.net/180118-n7D
http://raceroomresults.net/server/3150.html

Sonuçlar.

Arkadaşlar lütfen yarışı bırakmayalım.
Kullanıcı avatarı
Frtsan
Eğitmen Pilot
Ad: Fırat
Has thanked: 231 time
Been thanked: 282 time

Mesaj gönderen Frtsan »

Yaris oncesi buldugum setup i gelistirmeye calisinca kotulestirmisim. Sagolsun herkes yardimci oldu ve yaris gunu setup i istedigim seviyeye getirebildim.

O ana kadar sorunsuz turladigim halde siralamada gecerli tur atamadim. Asiri hirstan dolayi diye dusunuyorum. Siralamada 2.17 derecesi bekliyordum ne yazik ki olmadi.

Yarisa 11. Siradan basladim. Arac orta sektorde inanilmaz gucluydu ancak diger sektorlerde rakiplerden geride kaliyordum. Bu sebebpe gecislerde cok zorlandim. Ve rakipleri de zorladim. Tek carem virajlarda gecisti cunku. Hava koridrorunda bile ondeki araci gecemiyordum. Tabii bu arada muthis keyifli mucadeleler ortaya cikti. Resat efecan ve burakla kiran kirana savastik. Bu mucadeleler gelisimimde eksik olan seylerdi bana buyuk katkilari oldu. Guzel dersler cikardim. Sonrasinda 5. Siradaki Taner ile farki kapatmaya basladim ancak 14. Turda yuksek ping seviyesinden dolayi oyun beni atti. Tekrar da giremedim. Yaris oncesi full depo duzenli 2.18 atabiliyordum. Hic rekabetci olacagimi dusunmedigim pistte buyuk potansiyelleri arkamda birakmis oldum. Iki yaris iki diskalifiye de kotu oldu kendi adima.
Pimg sorunu oldugunu ben farketmedim. Tum araclar normal gorunuyordu. Eger kemdisine sorun yasaþtogim pilot varsa ozur dilerim.
BRands hatch i denedim. Audinin zamani geldi gorunuyor. Bakalim neler cikacak ortaya.

Gorusmek uzere.
Kullanıcı avatarı
Erdem Akyol
Ad: Erdem Akyol
Has thanked: 13 time
Been thanked: 12 time
İletişim:

Mesaj gönderen Erdem Akyol »

Yarışan ve Finiş gören tüm arkadaşlarımı tebrik ederim.

Raceroom da ilk yarışım olması sebebi ile ne kadar iyi yada kötü olacağımı tahmin edemesem de Serkan dan aldım bilgilerle ilk 5 de mücadele edebileceğimi düşünüyordum pol biraz süpriz oldu cünkü hiç tek tur atmadım ayrıca mclareniminde çok güçlü olduğu bir pist değildi dünya sıralaması turlarına baktığımda elimden geleni yapmaya çıkmıştım.

Start ve sonrası temizdi. Serkan sürekli arkamda takılıp durdu belki geçmek istemedi yada taktik yaptı bilemem onu savunmak için elimden geleni yaptım. 2 saat boyunca neredeyse 1 sn içinde didişip durduk çok keyifliydi. özellikle Pit stoplar dan sonra mücadele dozu baya arttı ve sürekli yer değiştirdik. uzun düzlüklerden 0.8 lerden gelip atak yapabiliyor güle oynaya yanıma geliyordu. çok sinir bozucu bir durumdu ama corvette işte :) Serkan'ın kalitesi de eklenince yenmesi çok zor arkaya düştüm bölümlerde düzlüklerde hava koridorunda kalıp iç bölümde atak yapabilmek için çok zorladım ama bu bana yetmedi yarışın sonunda 0.2 ile kaybetmekte spa gibi sevdim bir pistte hayal kırıklığı yaratmadı çünkü bu pistte sürmeyi çok seviyorum. Podyum + finiş gören arkadaşları tekrardan tebrik ederim..
Echnaton
Ad: Çetin Budak
Has thanked: 21 time
Been thanked: 23 time

Mesaj gönderen Echnaton »

RaceRoom'daki ilk yarışımdı... çok istekli ve heyecanlıydım... yarış başladıktan birkaç tur sonra benim laptop, monitör, direksiyon ve diğer ekipmanları besleyen 4'lü prizim elektrik vermeyi kesti... Ekran kararınca başıma kaynar sular döküldü... Yarıştan diskalifiye olmak zorunda kaldım. Daha sonrasında Raceroom'un reply dosyasından kontrol ettim çok şükür kimseye vurmadan duvara vurup durmuş aracım. Çok üzüldüm ama vazgeçmek yok, diğer yarışlara devam edeceğim... Ta ki podyumu görene kadar... Yarışa katılan herkesi ve özellikle podyumdakileri tebrik ederim...
Kullanıcı avatarı
tacsizkral
Ad: Eser Sürücü
Has thanked: 49 time
Been thanked: 29 time

Mesaj gönderen tacsizkral »

yarışın benim için heyecanlı tarafı sadece bitirmek oldu. hem raceroom hemde endurance olarak toplam 40 saatlik bir deneyimim var. bu sezonda ki tek olayım bir şekilde ilk 10 da yer almak olacak.
araca kendim bir setup uydurmuştum onunla düzenli 1.22 ler dönebiliyordum. yarış günü Efe `nin geçen sezon kullandığı setup a geçtim ( setup içinde tekrar teşekkür ederim ). kendi yaptığım setuptan daha stabil geldi. yarışta onu kullandım. fakat setupla antreman eksikliğim zamanlarımı etkiledi. benim için yarışı bitirmek önemliydi. onu da iyi kötü başardım.
şimdi gelelim ön gruba. harikasınız. bir ara sürelerden sadece Serkan ve Erdem i takip ediyordum. Mükemmel konsantrasyon gerçekten. 2 saat boyunca arkalı önlü gitmek. ben en arkadan takip ederken bile heyecanlandım açıkcası. tebrik ediyorum. katılan bitiren herkesin emeğine sağlık.
Echnaton

raceroom un gıcık olduğum tarafı, canlı tur siralaramalarını takip edemiyorum... Delta bilgisi pek fazla yok... sadece sektörlerde çıkıyor... ya da CrewChief uyarıyor... kendi tur zamanlarımı falan da gösteren bir tablo yok... bu konuda widget'lar var mı kullandığınız? önereceğiniz?
Echnaton

sadece üstte görünen eksi artı pozisyon zamanları var....

“GT3 Endurance Vol. 2” sayfasına dön