GT3 Endurance Vol. 2GT3 Endurance 2. Sezon 2. Yarış Spa

Yeni güncellemeler, daha çetin mücadeleler.

Moderatör: Moderatörler

Kullanıcı avatarı
diabolus79
Süper Moderatör
Has thanked: 82 time
Been thanked: 102 time

Re: GT3 Endurance 2. Sezon 2. Yarış Spa

Mesaj gönderen diabolus79 »

Bu yarışta yokum, herkese başarılar.
Kullanıcı avatarı
Frtsan
Eğitmen Pilot
Ad: Fırat
Has thanked: 231 time
Been thanked: 282 time

Mesaj gönderen Frtsan »

antking yazdı:Kimseden derece bilgisi yok mu ya :D

Ben söyleyim Corvette Z06 lar 2.13.9xx yapan cılgının dışında Audi Lms ile 2.18 yaptım sanırım. hatasız sürüşle 17 mümkün görünmekte. Ancak dfgt den t150 ye geri döndüm ve şu an için alışamadım. bu dereceleri yapamayacağım büyük ihtimalle.
Kullanıcı avatarı
ahmetis
Ad: Ahmet Demircan
Has thanked: 27 time
Been thanked: 172 time

Mesaj gönderen ahmetis »

Maalesef önümüzdeki pazartesi 1 yazılı 1 de sözlü sınav vereceğimden aşırı yoğunum.Katılacak arkadaşlara başarılar.
Kullanıcı avatarı
MUE
Süper Moderatör
Ad: Mehmet Uğur
Has thanked: 690 time
Been thanked: 292 time
İletişim:

Mesaj gönderen MUE »

Hotlap da 2 13 leri görmek şaşırttı beni. Şuan dolu 2 20 altı dönsem de, boş depo 2 13 imkansız geliyor şuan. :) O arkadaşın çizgisine bir bakmak lazım. :)
Önceden tahmin edebildiğiniz ve edemediğiniz şeyler vardır. O tahmin edemediğiniz en tehlikeli şeylerdir.
Never Ever Stop Dreaming
/MEHMETUGURE

Echnaton
Ad: Çetin Budak
Has thanked: 21 time
Been thanked: 23 time

Mesaj gönderen Echnaton »

dolu depo ile 2.19, 2.20 leri görebiliyorum... ama oyunda bu pistteki çizgi çılgınlığı bazı noktalarda delirtiyor... Assetto'da aynı pistte sorun olmayan küçük taşmalar burada hemen viraj kesme cezası şeklinde beliriyor... onun dışında sorun yok gibi Corvette Z06 ile
Kullanıcı avatarı
r_erarslan
Ad: Resat Erarslan
Has thanked: 76 time
Been thanked: 16 time

Mesaj gönderen r_erarslan »

Echnaton yazdı:dolu depo ile 2.19, 2.20 leri görebiliyorum... ama oyunda bu pistteki çizgi çılgınlığı bazı noktalarda delirtiyor... Assetto'da aynı pistte sorun olmayan küçük taşmalar burada hemen viraj kesme cezası şeklinde beliriyor... onun dışında sorun yok gibi Corvette Z06 ile

Yalnız kayıt listesinde sizin araç Nissan GT-R olarak görünüyor. Bende Z06'yı seçtim viraj çıkışlarında pist sınırlarında tutmak biraz zor oluyor diğer arabalarda bu kadar çok ceza yemiyorum.
Kullanıcı avatarı
Ahmet Tokmak
Ad: Ahmet Tokmak
Has thanked: 53 time
Been thanked: 84 time

Mesaj gönderen Ahmet Tokmak »

Pist hiç beklediğim gibi değil 2. sektörde tuhaf tümsekler ve garip kerb tepkileri var. Ayrıca Amg yi aldığım güne de lanet ediyorum:) Ne kadar uğraşsam da önden kaymanın önüne bir türlü geçemedim. Bu da ne yazık ki spada ciddi dezavantaj yaratıyor.
Leaderboardsta corvettelerin önlerde olması tesadüf olamaz. Bu hafta corvettelerden biri rahat bir galibiyet alırsa şaşırmam.
Echnaton
Ad: Çetin Budak
Has thanked: 21 time
Been thanked: 23 time

Mesaj gönderen Echnaton »

r_erarslan yazdı:
Echnaton yazdı:dolu depo ile 2.19, 2.20 leri görebiliyorum... ama oyunda bu pistteki çizgi çılgınlığı bazı noktalarda delirtiyor... Assetto'da aynı pistte sorun olmayan küçük taşmalar burada hemen viraj kesme cezası şeklinde beliriyor... onun dışında sorun yok gibi Corvette Z06 ile

Yalnız kayıt listesinde sizin araç Nissan GT-R olarak görünüyor. Bende Z06'yı seçtim viraj çıkışlarında pist sınırlarında tutmak biraz zor oluyor diğer arabalarda bu kadar çok ceza yemiyorum.

Ben aracı satın aldığımda test edebilme özelliğini bilmiyordum, araç sağdan direksiyonlu çıktı ve alışamadım... İlk yarışa katılamamıştım zaten... Yönetime bildirdim bir istisna yapıp kabul edebildiler... o şekilde Corvette e geçebildim...
Kullanıcı avatarı
Erdem Akyol
Ad: Erdem Akyol
Has thanked: 13 time
Been thanked: 12 time
İletişim:

Mesaj gönderen Erdem Akyol »

Raceroom ile ilgili herhangi bir deneyimim yok ve ilk kez sürecem aksam iş çıkısından sonra antremanlarla elimden geleni yapmaya gayret edeceğim...herkeze iyi yarışlar şimdiden
Kullanıcı avatarı
serkan kaplan
Süper Moderatör
Has thanked: 111 time
Been thanked: 172 time

Mesaj gönderen serkan kaplan »

Yarış'tan çok pit'e çalıştım,umarım geçen sezonki gibi pit girişine sıkışmam [emoji16]

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

“GT3 Endurance Vol. 2” sayfasına dön