SimRacesTR Akademi Sezon 64. Yarış Nurburgring GP 16.Ocak.2018 SRTR AKADEMİ

Moderatör: Moderatörler

Kullanıcı avatarı
car_lover
Süper Moderatör
Ad: Semih Emre
Has thanked: 154 time
Been thanked: 278 time

4. Yarış Nurburgring GP 16.Ocak.2018 SRTR AKADEMİ

Mesaj gönderen car_lover »

Mücadele ve kazalarla izleyicileri ekrana kilitleyen akademi sezonu tüm hızıyla devam ediyor. 2 yarış liderliği kaptırmayan Adnan son yarışta hatalar yaparak eski günlerini hatırlattı. Bu hataları fırsat bilen Ali Şenol ve Burak Sadıkoğlu ilk iki sırayı aldı.

Bu mücadele BMW 235i ler ile daha da hızlanacak gibi gözüküyor. 3 litre sıralı 6 silindirli motoru bulunan araç 333bg lik gücünü yere çok yapışkan slick lastiklerle iletiyor.

Kullanması çok zevkli olan bu araçlar bakalım mücadeleyi nasıl etkileyecek.

Bu haftaki pistimiz ise F1 yarışlarına da ev sahipliği yapan Nurburgring pisti.

Resim

Bu pistte en hızlı zaman 2:12.266 lık derece ile Mert e ait.

Yine katılımın bol olduğu çekişmeli bir yarış izlemek istiyoruz.

Antreman : 20:00-21:00
Sıralama : 21:00 15 dk tek seans
Yarış : 21:15 30tur

Lastik,benzin: 1X
Hasar: %100

Herkese başarılar dilerim.
WoXeD

Re: 4. Yarış Nurburgring GP 16.Ocak.2018 SRTR AKADEMİ

Mesaj gönderen WoXeD »

bu yarış bayaa uzun olacak....
Kullanıcı avatarı
FurkanOzcan
Ad: Furkan Özcan
Has thanked: 228 time
Been thanked: 251 time
İletişim:

Mesaj gönderen FurkanOzcan »

Bu pistte daha önce baya süre bıraktığımı biliyordum. Hotlap + Setup serisi kaldığı yerden devam ediyor :D

[align=center]https://www.youtube.com/watch?v=vrG6F4kl-vw[/align]
Kullanıcı avatarı
SosluSoganli
Süper Moderatör
Ad: Burak Sadıkoğlu
Has thanked: 81 time
Been thanked: 53 time

Mesaj gönderen SosluSoganli »

Uzun zamandır dile getirmek istediğim bi konuydu aslında; Furkan'ın setuplarıyla fixed setup olarak yapmalı akademi ligini :D
Kullanıcı avatarı
adnaneren1977
Ad: Adnan Eren
Has thanked: 68 time
Been thanked: 82 time
İletişim:

Mesaj gönderen adnaneren1977 »

FurkanOzcan yazdı:Bu pistte daha önce baya süre bıraktığımı biliyordum. Hotlap + Setup serisi kaldığı yerden devam ediyor :D

[align=center]https://www.youtube.com/watch?v=vrG6F4kl-vw[/align]

Valla FURKAN kardeş AKADEMİ de senni setlerini kullanıyorum hakkını helalet.Senin yaptığını çok az kişi yapar.Emeğine sağlık.henüz denemedim :D
Kullanıcı avatarı
ozkan_343
Has thanked: 511 time
Been thanked: 135 time

Mesaj gönderen ozkan_343 »

iş sebebiyle bu yarışa katılamayacağım. yarışacak arkadaşlara başarılar.
Kullanıcı avatarı
Savaş Ünal
Ad: Savaş Ünal
Has thanked: 6 time
Been thanked: 5 time

Mesaj gönderen Savaş Ünal »

Bu akşamki yarışa gridde boş koltuk olması durumunda katılabilir miyim?
Resim
coolTurk

Mesaj gönderen coolTurk »

Akademi pilotlarından gözlemlediğim kadarı ile bazı arkadaşların bol bol yarışlara çalışması lazım.Özellikle piste dönüş konusunda.Burağın önünde ve aracı yolda tutmaya çalışırken piste dönmeye çalışan Kemal Çetinkaya adlı arkadaşa çok sert bir şekilde vurdum.Bugüne kadar birçok yarış geçirdik beraber.Mavi bayraklara çok fazla takılmam ancak,piste dönüşlerde ciddi sıkıntılar var.Pist boş sanki antrenman turu atarmış gibi piste dönmeye çalışıyorlar.Bu bence direk yarıştan men edilmesi gereken bir ihlaldir.Önümüzdeki yarışlarda görüşmek üzere.Bu arada beni hatırlamayanlar olabilir.Akademi 4.sezon şampiyonuyum.Yarışan kişi bendim.Adnan Eren hocamdan özür diliyorum.Kapıyı açık buldum belki hatalıyım ama üzün süre peşindeydim.Bugüne kadar benle yarışan arkadaşlar kolay kolay hata yapmadığımı ve bilerek temas etmeyeceğimi bilirler.
https://www.youtube.com/watch?v=yzNXtBXelWM
WoXeD

Mesaj gönderen WoXeD »

coolTurk yazdı:Akademi pilotlarından gözlemlediğim kadarı ile bazı arkadaşların bol bol yarışlara çalışması lazım.Özellikle piste dönüş konusunda.Burağın önünde ve aracı yolda tutmaya çalışırken piste dönmeye çalışan Kemal Çetinkaya adlı arkadaşa çok sert bir şekilde vurdum.Bugüne kadar birçok yarış geçirdik beraber.Mavi bayraklara çok fazla takılmam ancak,piste dönüşlerde ciddi sıkıntılar var.Pist boş sanki antrenman turu atarmış gibi piste dönmeye çalışıyorlar.Bu bence direk yarıştan men edilmesi gereken bir ihlaldir.Önümüzdeki yarışlarda görüşmek üzere.Bu arada beni hatırlamayanlar olabilir.Akademi 4.sezon şampiyonuyum.Yarışan kişi bendim.Adnan Eren hocamdan özür diliyorum.Kapıyı açık buldum belki hatalıyım ama üzün süre peşindeydim.Bugüne kadar benle yarışan arkadaşlar kolay kolay hata yapmadığımı ve bilerek temas etmeyeceğimi bilirler.

ali geçmiş olsun bi anda kendimi 3 te buldum lastikler çok tutunmadığı için adnan hocayıda çok zorlamadım,kayar temas ederiz diye oda baya kuma saplanmış tekrarı izlediğimde. piste dönüşler ve mavi bayrak olayları haricinde hem yarışması çok zevkliydi hemde şimdi tekrarını izlediğimde anlatımı-izlemeside baya keyifli olmuş. bazı yerlerde hatamı yada yaptığım doğru şeyi bilmeme rağmen heycanlandım izlerken :D geçen hafta mavi bayrak olayına dikkat çekmiştim,ama vurduktan sonra kontrolümü kaybetmediğimden dolayı olsa gerek sanki avantaj sağlamışım gibi bir durum oluştu.Ama ilgili arkadaşın olayları hız kesmeden artarak devam ettiği görülüyor.umarım gerekli önlemler alınır.

Bu arada ankaradaymışsın umarım görüşürüz bir ara,hatırladığım kadarıyla adnan hoca da ankarada.
coolTurk

Mesaj gönderen coolTurk »

WoXeD yazdı:
coolTurk yazdı:Akademi pilotlarından gözlemlediğim kadarı ile bazı arkadaşların bol bol yarışlara çalışması lazım.Özellikle piste dönüş konusunda.Burağın önünde ve aracı yolda tutmaya çalışırken piste dönmeye çalışan Kemal Çetinkaya adlı arkadaşa çok sert bir şekilde vurdum.Bugüne kadar birçok yarış geçirdik beraber.Mavi bayraklara çok fazla takılmam ancak,piste dönüşlerde ciddi sıkıntılar var.Pist boş sanki antrenman turu atarmış gibi piste dönmeye çalışıyorlar.Bu bence direk yarıştan men edilmesi gereken bir ihlaldir.Önümüzdeki yarışlarda görüşmek üzere.Bu arada beni hatırlamayanlar olabilir.Akademi 4.sezon şampiyonuyum.Yarışan kişi bendim.Adnan Eren hocamdan özür diliyorum.Kapıyı açık buldum belki hatalıyım ama üzün süre peşindeydim.Bugüne kadar benle yarışan arkadaşlar kolay kolay hata yapmadığımı ve bilerek temas etmeyeceğimi bilirler.

ali geçmiş olsun bi anda kendimi 3 te buldum lastikler çok tutunmadığı için adnan hocayıda çok zorlamadım,kayar temas ederiz diye oda baya kuma saplanmış tekrarı izlediğimde. piste dönüşler ve mavi bayrak olayları haricinde hem yarışması çok zevkliydi hemde şimdi tekrarını izlediğimde anlatımı-izlemeside baya keyifli olmuş. bazı yerlerde hatamı yada yaptığım doğru şeyi bilmeme rağmen heycanlandım izlerken :D geçen hafta mavi bayrak olayına dikkat çekmiştim,ama vurduktan sonra kontrolümü kaybetmediğimden dolayı olsa gerek sanki avantaj sağlamışım gibi bir durum oluştu.Ama ilgili arkadaşın olayları hız kesmeden artarak devam ettiği görülüyor.umarım gerekli önlemler alınır.

Bu arada ankaradaymışsın umarım görüşürüz bir ara,hatırladığım kadarıyla adnan hoca da ankarada.

Bir ara görüşüp paslaşalım hocam iyi olur.Birbirimizi yakından tanıma fırsatı buluruz

“SimRacesTR Akademi Sezon 6” sayfasına dön