SimRacesTR Akademi Sezon 66. Yarış Circuit de Barcelona-Catalunya 30.Ocak.2018 SRTR AKADEMİ

Moderatör: Moderatörler

Echnaton
Ad: Çetin Budak
Has thanked: 21 time
Been thanked: 23 time

Re: 6. Yarış Circuit de Barcelona-Catalunya 30.Ocak.2018 SRTR AKADEMİ

Mesaj gönderen Echnaton »

Tam anlamıyla şoktayım..... 30 saniye ceza almışım... Burak viraja hazırlık olarak önüme kırdığı için.... o bana vurmasına rağmen ben ona vurdum gibi ceza verilmiş... buna nasıl itiraz edebilirim? Kesinlikle hatanın bende olduğunu düşünmüyorum....
Kullanıcı avatarı
Frtsan
Eğitmen Pilot
Ad: Fırat
Has thanked: 231 time
Been thanked: 282 time

Mesaj gönderen Frtsan »

Echnaton yazdı:Tam anlamıyla şoktayım..... 30 saniye ceza almışım... Burak viraja hazırlık olarak önüme kırdığı için.... o bana vurmasına rağmen ben ona vurdum gibi ceza verilmiş... buna nasıl itiraz edebilirim? Kesinlikle hatanın bende olduğunu düşünmüyorum....

Cetin tavsiyem hata oldugunu dusundugun noktanin videosunu youtube a yukleyip. Sitenin mesajlar kismindan hakem heyetine link olarak atabilirsin. Benim bir kere basima geldi onumdeki bir kazada bana ceza cikmisti. Isim karistirilmis. Itiraz sonucu duzeltildi. Hatalar illa ki olacaktir.

Ancak baska bir itirazimizda hakem heyeti cezanin sebebini guzelce acikladi ve 2 de kabul ettik. Yani her iki durumda da aklinda soru isareti kalmayacaktir.
Echnaton
Ad: Çetin Budak
Has thanked: 21 time
Been thanked: 23 time

Mesaj gönderen Echnaton »

Başvurdum zaten... az önce gerekli düzeltmeyi yaptılar... isim karışıklığı olmuş... Ancak şu var ki, cezalara itiraz etmesek gümledik yani.... Hakemlerin daha düzgün yapmaları lazım işlerini...
Kullanıcı avatarı
serkan kaplan
Süper Moderatör
Has thanked: 111 time
Been thanked: 172 time

Mesaj gönderen serkan kaplan »

Hakemlik işini sürekli ve daha düzgün yapabileceğini düşünüp inanan arkadaşlar yöbetime başvurabilir.

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

“SimRacesTR Akademi Sezon 6” sayfasına dön