DTM Şampiyonası 2018DTM 2018 S1/ R1 Hockenheimring 26 Temmuz

Modern Alman canavarları evinize konuk olmak istiyor.

Moderatör: Moderatörler

Kullanıcı avatarı
MUE
Süper Moderatör
Ad: Mehmet Uğur
Has thanked: 690 time
Been thanked: 292 time
İletişim:

DTM 2018 S1/ R1 Hockenheimring 26 Temmuz

Mesaj gönderen MUE »

Resim

DTM 2018 şampiyonası, 24 kişinin katılımı ile Hockenheimring de başlıyor.
13 virajdan oluşan bu Alman pisti, 25 mayıs 1932 de kullanıma açılmıştır. Formula 1, DTM gibi şampiyonalara ev sahipliği yapmıştır. Pistin rekoru 1.13.780 ile Kimi Räikkönende. (Mclaren 2004) Rekorun Yeni sahibi Sebastian Vettel 1:11.212 ile.(2018)

Resim

DTM tur sürelerine buradan ulaşabilirsiniz. http://game.raceroom.com/leaderboard/?t ... class-5262

Bizden en hızlı turu atan ise, 1.31.160 ile Serkan Kaplan.

Yarış Detayları:

Tarih 26/07/2018
Pratik 90 dk : 20:00
Sıralama 15 dk : 21:30
Yarış 45 dk Standing Start : 21:45

Zorunlu Pit Stop-Açık
(Eğer pit seansı açıldığın da hiç pit yapmaz veya pitten sadece geçerseniz 1 buçuk dakika ceza yiyorsunuz. Pit seansı kapandıktan sonra veya açılmadan önce pit
yaparsanız gene 1 buçuk dakika ceza yiyorsunuz.Yarış da sağ yukarıda pit sezonunun ne zaman açılacağı 3 dakika kalmasından itibaren size gösteriliyor. Kapanırken eğer pit
yapmadıysanız kırmızı bir şekilde gösteriyor 3 dakikadan itibaren. Yarışdan 10 15 dakika sonra açılıp 20 dakika açık kalıyor.)

Zorluk-GetReal
Yakıt Tüketimi-Gerçek Zamanlı
Görsel Hasar-Gerçekçi
Mekanik Hasar-Açık
Pist Kesme Kuralı-Pisti kestiğiniz zaman oyun size gerekli uyarıları yapıyor. İlk olarak uyarıyor devam etmesi durumunda pitten geçiş cezası ve halen devam ediyorsanız diskalifiye oluyorsunuz.

Server: SimRacersTR
Önceden tahmin edebildiğiniz ve edemediğiniz şeyler vardır. O tahmin edemediğiniz en tehlikeli şeylerdir.
Never Ever Stop Dreaming
/MEHMETUGURE

coolTurk

Re: DTM 2018 S1/ R1 Hockenheimring 26 Temmuz

Mesaj gönderen coolTurk »

Merhaba MUE yeni en hızlı tur rekoru Sebastian Vettel de 1:11.212
https://www.youtube.com/watch?v=Bs_LIBPTAdg
Kullanıcı avatarı
MUE
Süper Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen MUE »

coolTurk yazdı:Merhaba MUE yeni en hızlı tur rekoru Sebastian Vettel de 1:11.212
https://www.youtube.com/watch?v=Bs_LIBPTAdg

Bende yeni gördüm. Baya hızlı.
Önceden tahmin edebildiğiniz ve edemediğiniz şeyler vardır. O tahmin edemediğiniz en tehlikeli şeylerdir.
Never Ever Stop Dreaming
/MEHMETUGURE

Kullanıcı avatarı
MUE
Süper Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen MUE »

DABBE yazdı:Merhaba kardeşlerim, ben´de DTM Şampiyonası 2018 katılabilirmiyim??? çok mutlu olurum! Saygılarımla...

Ad Soyad : Ertan K.
Steam Adı : Ertan K.
Steam GUID: 76561198008218570
Mail adresi : kara_ertan@web.de

Merhaba

Bu liglere katılabilmeniz için Akedemi ligine girmeniz gerekmekte. Ve oradan geçerli lisans almak zorundasınız. Ayrıca şuan lig 24 araç ile dolmuş bulunmakta. Akademi ligine girip, lisansınızı aldıktan sonra, ilerleyen büyük liglerde yer alabilirsiniz.

Ayrıca videonuzda güzel. :) Başarılar :) Herhangi bir şampiyonada yarışıyormusunuz ? Amatör bir araca benzemiyorda. :)
Never Ever Stop Dreaming
/MEHMETUGURE

Kullanıcı avatarı
MUE
Süper Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen MUE »

21 kişi katıldı güzel yarıştı. Her yer de mücadale vardı, çok zevkliydi. Bir kaç hata ve kazaya ragmen baya keyifli yarış oldu.
Never Ever Stop Dreaming
/MEHMETUGURE

Kullanıcı avatarı
Boundless
Forum Yöneticisi
Ad: Engin
Has thanked: 631 time
Been thanked: 685 time
İletişim:

Mesaj gönderen Boundless »

DABBE yazdı:Merhaba kardeşim, evet bu bir yarış arabası (VLN - Renault Clio Sport), test sürüşleri gerçekleştirildi. Ben kendim bir tamirciyim ve 90´larda Clio Cup'da Tamirci olarak çalıştım (DTM yarışında ön Yarışlar) Nürburgring'de 24 saat Yarışlara tamirci olarak katıldım . Bugün bir ailem var ve çocuklarımla daha çok zaman geçiriyorum. Nürburgring'den yaklaşık 70 km uzakta yaşıyorum ve genellikle oradayım çünkü daha önceki dönemlerde takımları ve meslektaşlarımı görüp ve buluşuyorum, ayrıca bu tür araçlara binme şansım da var. "SPA" "Nordschleife" "Hockenheim" "Ochersleben" ..... Gibi yarış pistlerine çok fazla zaman harcadım. Bugün sim yarışlarını ve özellikle DTM yarışlarını seviyorum. Saygılarımla...

Ertan Merhaba gerçekten çok keyifli zamanlar geçirmişsin. o taraflara gelirsek sana ulaşırız bir iki taktik verirsin artık bize :)

Simlerde seni aramızda görmek isteriz tecrübelerini bizlerlede paylaşırsın.
Kullanıcı avatarı
Frtsan
Eğitmen Pilot
Ad: Fırat
Has thanked: 231 time
Been thanked: 282 time

Mesaj gönderen Frtsan »

“DTM Şampiyonası 2018” sayfasına dön