Akademi 8. SezonSimRacersTR Akademi 1. Yarış Vallelunga (AC) 12.Şubat.2019

SimRacersTR Akademi 8.Sezon

Moderatör: Moderatörler

Kullanıcı avatarı
MUE
Süper Moderatör
Ad: Mehmet Uğur
Has thanked: 690 time
Been thanked: 292 time
İletişim:

SimRacersTR Akademi 1. Yarış Vallelunga (AC) 12.Şubat.2019

Mesaj gönderen MUE »

Resim

Yeni pilotların toplandığı bu akademi ligi, 8. sezon ile devam ediyor.

Bu sezon ki Simülasyonlarımızdan kısaca bahsedicek olursak. İlk üç yarışımız Assetto Corsa da, sonraki üç yarışımız RaceRoom ve son üç yarışımız ise tekrar Assetto da olacak. Böylelikle sezonda 9 yarışımız var. Bu demek oluyor ki lisansız pilotlarımız lisans alabilmeleri için 9 yarışın 6'sına katılmaları gerek.

Araçlarımız ise sırasyıla şöyle; BMW M235i, SILHOUETTE SERIES ve Porsche Cayman GT4 Clubsport.

Sezonun ilk yarışı Vallelunga pistinde gerçekleşecektir.

Resim

4 km uzunluga sahip bu pist 15 virajdan oluşmakta. Pistin tur sürelerine alttaki baglantıdan ulaşabilirsiniz.

SimRacersTR Vallelunga Tur Zamanları

Resim

Yarış Detayları

Tarih : 18/09/2018
Sıralama 15 dk : 21:30
Yarış 30 Tur Standing Start : 21:45

Yarışta Kullanılması Zorunlu Olan Uygulamalar

- pTracker ve Helicorsa programlarını kullanmak
- pTracker uygulamasına sahip olmak zorunludur kullanmayanlar ilk seferinde uyarı alacaktır, tekrarında 1 lisans cezası alarak yarıştan diskalifiye olacaklardır.
- AC ve rF2 yarışlarında SimRacing Tools Anti Cheat kullanımı zorunludur. Kullanmayanlar ilk seferinde uyarı alacaktır, tekrarında 3 lisans cezası alarak yarıştan diskalifiye olacaklardır. ( SimRacing Tools Anti Cheat )

Tüm pilotlara başarılar.
Önceden tahmin edebildiğiniz ve edemediğiniz şeyler vardır. O tahmin edemediğiniz en tehlikeli şeylerdir.
Never Ever Stop Dreaming
/MEHMETUGURE

Kullanıcı avatarı
Aranel Ciryatan
Forum Yöneticisi
Ad: Mehmet
Has thanked: 215 time
Been thanked: 897 time
İletişim:
Aranel Ciryatan’s avatar
Loading…

Re: [AC] S.8/R.1 18 Eylül Vallelunga / SRTR Akademi

Mesaj gönderen Aranel Ciryatan »

The World is Mine!
Cosworth
Ad: Yasin Emre Gömeçoğlu
Has thanked: 3 time
Been thanked: 2 time
İletişim:

Re: [AC] S.8/R.1 18 Eylül Vallelunga / SRTR Akademi

Mesaj gönderen Cosworth »

Burak'la olan 2.lik mücadelesi çok eğlenceliydi.Ayrıca yayında söylemişsiniz bir kaç defa geç vites atıyor diye, bundan sonra dikkat edeceğim ona. :D Kaput kamerasından kullanıyorum alttaki essentials kısmında kırmızıya dönünce atmaya dikkat ediyordum ama biraz geç davranıyorum sanırım. :D Ayrıca ben replay almayı unutmuşum, paylaşılan dosyayı indirip bir yere atarsam izleme şansım var mı? Kameraya yansımayan bir-ki tane daha olay vardı çünkü. :D
Kullanıcı avatarı
Aranel Ciryatan
Forum Yöneticisi
Ad: Mehmet
Has thanked: 215 time
Been thanked: 897 time
İletişim:
Aranel Ciryatan’s avatar
Loading…

Re: RE: Re: [AC] S.8/R.1 18 Eylül Vallelunga / SRTR Akademi

Mesaj gönderen Aranel Ciryatan »

Cosworth yazdı:Burak'la olan 2.lik mücadelesi çok eğlenceliydi.Ayrıca yayında söylemişsiniz bir kaç defa geç vites atıyor diye, bundan sonra dikkat edeceğim ona. :D Kaput kamerasından kullanıyorum alttaki essentials kısmında kırmızıya dönünce atmaya dikkat ediyordum ama biraz geç davranıyorum sanırım. :D Ayrıca ben replay almayı unutmuşum, paylaşılan dosyayı indirip bir yere atarsam izleme şansım var mı? Kameraya yansımayan bir-ki tane daha olay vardı çünkü. :D
belgelerim/assetto corsa/replay buraya atarsan izleyebilirsin ;) cok guzeldi mucadeleniz

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
The World is Mine!

“Akademi 8. Sezon” sayfasına dön