Akademi 8. Sezon6. Yarış RaceRoom RaceWay (RR) 23.Ekim.2018

SimRacersTR Akademi 8.Sezon

Moderatör: Moderatörler

Teknik Problem Nedeniyle Kesilen Yarış Ankete

Anket 25 Eki 2018, 13:17 tarihinde bitecek

26.10.2018 Tarihinde yarışın mevcut sırasına göre rolling start olarak başlamasını kabul ediyorum.
9
45%
Yarışın kesildiği andaki sonucu kabul ediyorum ve yarışın tekrarlanmasını yada devam etmesini istemiyorum.
11
55%

Toplam oy: 20
Kullanıcı avatarı
Aranel Ciryatan

2019 İkinci 2017 Şampiyon
Forum Yöneticisi
Ödüller: 2
Ad: Mehmet
Edilen teşekkür: 172 kez
Alınan teşekkür: 641 kez
İletişim:

Re: 6. Yarış RaceRoom RaceWay (RR) 30.Ekim.2018

Mesajgönderen Aranel Ciryatan » 24 Eki 2018, 13:11

racer_arc yazdı:Yarışların iptal, erteleme veya tekrar edilmesi şartları önceden organizasyon tarafından belirlenir bu konuda uygulamalar da aslında standartlarla belirlenmiş durumdadır eğer yarışın %50 si geçilmişse o andaki sıralama geçerli olur ve yarışın sonucu olarak kabul edilir. Tekrar edilmesi durumunda ise herşey baştan başlar veya kaldığı yerden kalan zaman ve sıralama aynen devam ettirilir. Biz dün sistemsel bir sıkıntı yaşadık mecburen bir iptal durumu oluştu zaten server ayarları da herzamankinden farklı idi bence yakın zamanda komple tekrar edilmesi daha uygum olacaktır. Cuma günü tekrar edilmesi benim için uygun, hakemlerin kararını şimdiden saygı duyuyorum kolay gelsin

Ali selam, server ayarları konusunda sadece sıralama turlarında hayalet modu açık kalmış durumdaydı. Yarış ayarları aslında standart ayarlarda idi. Yeni sunucuya geçiş yaptığımız için ve QUAL ayarları diğer sunucuda yıllardır aynı kaldığı için burada gözümüzden kaçmış. Pilotlar açısından olumlu fakat gerçekçilik açısından olumsuz bir ayar idi bu. Bu yüzden sıralama turlarının baştan alınması gibi bir durum söz konusu değil. Birazdan bir anket yapıcam ve bu anket sonucuna göre değerlendirme yapacağız. Çünkü yarışın ilk 20 dakikasında yaşanmış bir durum fakat kimsenin bu 20 dakikalık emeğinin teknik problem nedeniyle gitmesini istemiyoruz.

The World is Mine!
Kullanıcı avatarı
Aranel Ciryatan

2019 İkinci 2017 Şampiyon
Forum Yöneticisi
Ödüller: 2
Ad: Mehmet
Edilen teşekkür: 172 kez
Alınan teşekkür: 641 kez
İletişim:

Re: 6. Yarış RaceRoom RaceWay (RR) 23.Ekim.2018

Mesajgönderen Aranel Ciryatan » 24 Eki 2018, 13:17

Kimsenin mağduriyet yaşamaması için yarış hakkında anket eklenmiştir. Lütfen kararınızı anket ile belirtiniz.
The World is Mine!

berbat88
Ad: Berat Küçük
Edilen teşekkür: 4 kez
Alınan teşekkür: 2 kez

Mesajgönderen berbat88 » 24 Eki 2018, 13:32

Engin Demirbağ internetinde hiç bi problem olmamasına rağmen, aynı anda Discordda olmamıza rağmen yarış başlamadan 1-2 dakika önce sunucudan düştü ve servera geri giremedi. Sıralamada çok iyi turlar atmış ve 1. pozisyondan yarışa başlayacaktı. Yarış kaldığı yerden devam ederse ne olacak? Bence yarış ya tekrarlanmamak üzere iptal edilmeli yada en baştan başlanılmalı. Görünen o ki herkesin istediğini sağlamak mümkün değil :(

EDIT: 26 Ekim Cuma bende gelemeyeceğim malesef, haftasonu da mümkün değil.
En son berbat88 tarafından 24 Eki 2018, 14:39 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
tuyun
Ad: Serkan Türker
Edilen teşekkür: 3 kez
Alınan teşekkür: 3 kez

Mesajgönderen tuyun » 24 Eki 2018, 13:38

26 Ekim Cuma tarihi de benim için uygun değil. Ancak diğer arkadaşların isteği ve alınacak karar o yönde olursa da yapacak bir şey yok, saygı duyarız.
Mert Kayar
Ad: Mert
Edilen teşekkür: 1 kez
Alınan teşekkür: 1 kez

Mesajgönderen Mert Kayar » 24 Eki 2018, 14:41

Cuma günü bende katılabilirim.
Kullanıcı avatarı
racer_arc

2018 Üçüncü
Ödüller: 1
Ad: Ali Çağlar
Edilen teşekkür: 22 kez
Alınan teşekkür: 7 kez

Mesajgönderen racer_arc » 24 Eki 2018, 17:34

Yarışın %50 si tamamlanmamışsa iş yarım kalmış bile olmuyor bu nedenle yarışlar uygun bir zamanda mutlak tekrar edilmelidir ve gerçekte de bu şekilde olur. Gerçeğin simülasyonunu yapmaya çalışıyoruz bence kurallar çalışsın biz ona uyalım, kaldığımız yerden gazlayalım.
Kullanıcı avatarı
ERTAN-KA
Ad: Ertan Karadağ
Edilen teşekkür: 6 kez
Alınan teşekkür: 16 kez

Mesajgönderen ERTAN-KA » 24 Eki 2018, 18:48

Kusura bakmayın kardeşler, bu yarış cuma günü tekrarlanırsa ben yokum. Çünkü haksızlık olur. Onun için lütfen benim karara saygı gösterin. Ben yönetmenlerin kararına saygı duyuyorum ve yine doğu karar vereceklerine inanıyorum, hangi karar olursa saygılarla kabul ederim. Ama salı günü yine aynı saatte sizlen yarışmayı heyecanla bekliyorum. Saygılarımla...
Resim
Resim
Resim

Türk demek:
Allah sevgisi demek
Müslüman demek
Kardeşlik demek
Birlik demek
Vatan sevgisi demek
Merhamet demek
Güc demek...
☪ NE MUTLU TÜRKÜM DIYENE!!! ☪
Kullanıcı avatarı
engobwe
Ad: Engin Fırat
Edilen teşekkür: 26 kez
Alınan teşekkür: 4 kez

Mesajgönderen engobwe » 24 Eki 2018, 18:56

ERTAN-KA yazdı:Kusura bakmayın kardeşler, bu yarış cuma günü tekrarlanırsa ben yokum. Çünkü haksızlık olur. Onun için lütfen benim karara saygı gösterin. Ben yönetmenlerin kararına saygı duyuyorum ve yine doğu karar vereceklerine inanıyorum, hangi karar olursa saygılarla kabul ederim. Ama salı günü yine aynı saatte sizlen yarışmayı heyecanla bekliyorum. Saygılarımla...

Yarış bu şekilde bitirilirse haksızlık olmaz mı peki?
Kullanıcı avatarı
ERTAN-KA
Ad: Ertan Karadağ
Edilen teşekkür: 6 kez
Alınan teşekkür: 16 kez

Mesajgönderen ERTAN-KA » 24 Eki 2018, 19:11

Lütfen kardeşler, ben hangi karar verilirse o karara saygi duyarım. Onun için yazdım lütfen benim karara saygı duyun diye, çünkü bu konu iki tarafa ayrılıyor. Bazı kardeşler yarışı yeniden olsun diyor, ve bazı kardeşler bu yarışı tekrar etmek istemiyor. Lütfen kardeşler saygı duyalım. Bu konu bence kapansın ve yönetmenlerin kararını bekleyelim. Saygılarımla...
Resim
Resim
Resim

Türk demek:
Allah sevgisi demek
Müslüman demek
Kardeşlik demek
Birlik demek
Vatan sevgisi demek
Merhamet demek
Güc demek...
☪ NE MUTLU TÜRKÜM DIYENE!!! ☪
berbat88
Ad: Berat Küçük
Edilen teşekkür: 4 kez
Alınan teşekkür: 2 kez

Mesajgönderen berbat88 » 24 Eki 2018, 19:29

Yarışın ardından tamamlanan kısma kadar olan bölümü Sim Racers Turkey kanalından izlemek istiyodum, yarış biter bitmez bir kısmını da izlemiştim hatta uploadlanmıştı kanala fakat kaldırılmış sanırsam nedenini bilmiyorum. O videoya ulaşma şansım var mı? Yarışın iptal olan kısmına kadar ki bölümünü izlemek istiyorum.

“Akademi 8. Sezon” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir