DTM 1992 (Deutsche Tourenwagen Masters) 2. SezonDTM 92 2019 Kayıt ve Bilgilendirme Başlığı

Biraz Nostaljiye Kimse Hayır Demez

Moderatör: Moderatörler

Kullanıcı avatarı
SimRacerGirl
SRTR Queen
Has thanked: 8 time
Been thanked: 46 time
İletişim:

Re: DTM 92 2019 Kayıt ve Bilgilendirme Başlığı

Mesaj gönderen SimRacerGirl »

Güncel liste

Resim
Kullanıcı avatarı
racer_arc
Ad: Ali Çağlar
Has thanked: 57 time
Been thanked: 19 time
İletişim:

Mesaj gönderen racer_arc »

Arkadaşlar merhaba,

Kafama takılan birkaç konu var buradan belki çözüm üretebiliriz diye düşündüm. Birincisi sıralama turu 5 dk belirlenmiş WTCR dan edindiğim tecrübeye göre sürenin oldukça kısa olduğunu düşünüyorum seans başladığında ilk tura başlayıncaya kadar 2 dakika geçiyor sonra seans bitince turu tamamlamanızı beklemeden sonlandırıyor bu da şu anlama geliyor sadece 1 tur şansımız var. Diğer konu ise asistler de ideal yol çizgisi WTCR daki gibi istersek açık mı olacak bence kapalı olmalı çünkü artık akademi liginde değiliz. Bu çizgilerin açık olması nedeniyle antrenman yapmadan yarışa direk katılım teşvik ediliyor. Sevgili moderetör ve hakemler umarım bu konularda ilk yarış öncesi bir değerlendirme yapabilirsiniz.

Sevgiler.
Kullanıcı avatarı
Boundless
Forum Yöneticisi
Ad: Engin
Has thanked: 631 time
Been thanked: 685 time
İletişim:

Mesaj gönderen Boundless »

racer_arc yazdı:Arkadaşlar merhaba,

Kafama takılan birkaç konu var buradan belki çözüm üretebiliriz diye düşündüm. Birincisi sıralama turu 5 dk belirlenmiş WTCR dan edindiğim tecrübeye göre sürenin oldukça kısa olduğunu düşünüyorum seans başladığında ilk tura başlayıncaya kadar 2 dakika geçiyor sonra seans bitince turu tamamlamanızı beklemeden sonlandırıyor bu da şu anlama geliyor sadece 1 tur şansımız var. Diğer konu ise asistler de ideal yol çizgisi WTCR daki gibi istersek açık mı olacak bence kapalı olmalı çünkü artık akademi liginde değiliz. Bu çizgilerin açık olması nedeniyle antrenman yapmadan yarışa direk katılım teşvik ediliyor. Sevgili moderetör ve hakemler umarım bu konularda ilk yarış öncesi bir değerlendirme yapabilirsiniz.

Sevgiler.

Bilgilendirme için teşekkür ederiz. Sıralama için piste göre süre düzenlemesi yapılacak. Yarış çizgisi ilk yarış olduğu için yalnızca antrenman seansında açık yarışta kapalı olacak.

“DTM 1992 (Deutsche Tourenwagen Masters) 2. Sezon” sayfasına dön