Assetto Corsa GenelDireksiyon Tepki süresi

Assetto Corsa genel konuşma alanı.

Moderatör: Moderatörler

Nosdam
Has thanked: 16 time
Been thanked: 6 time

Direksiyon Tepki süresi

Mesaj gönderen Nosdam »

selamlar,

Oyun içindeki direksiyonun (atıyorum) 0.2 saniye geç döndüğünü farkettim. Aslında daha evvelden aslında daha evvelden farketmiştim fakat herhalde bu böyledir diye antreman yapmaya devam ettim. Şimdi ise gelişim gösterdikçe bu durumun canımı sıkmaya başladığını gördüm. Bu durum normal midir? Değilse sorunun çözümü için google da ne diye aratmam gerekli diye size sorayım dedim. Şimdiden teşekkürler.
Kullanıcı avatarı
diabolus79
Süper Moderatör
Has thanked: 82 time
Been thanked: 102 time

Re: Direksiyon Tepki süresi

Mesaj gönderen diabolus79 »

Vsync açıksa kapatın.

Nosdam yazdı:selamlar,

Oyun içindeki direksiyonun (atıyorum) 0.2 saniye geç döndüğünü farkettim. Aslında daha evvelden aslında daha evvelden farketmiştim fakat herhalde bu böyledir diye antreman yapmaya devam ettim. Şimdi ise gelişim gösterdikçe bu durumun canımı sıkmaya başladığını gördüm. Bu durum normal midir? Değilse sorunun çözümü için google da ne diye aratmam gerekli diye size sorayım dedim. Şimdiden teşekkürler.
Kullanıcı avatarı
sensei
Ad: Ertekin Dal
Has thanked: 319 time
Been thanked: 234 time
Ertekin Dal’s avatar
Loading…

Mesaj gönderen sensei »

AC cotroller menusu içinde Deadzone ve filter ayarlarını ayrıca direksiyon dönüş açısının direksiyon sofware ile uyumunu kontrol et.
Resim
Nosdam
Has thanked: 16 time
Been thanked: 6 time

Mesaj gönderen Nosdam »

Ben bir konuda yanlış yapıyormuşum. Direksiyon kalibrasyonunu hart hurt yapıp geçiyordum. =) Meğerse olabildiğince yavaş yapmak gerekiyormuş. Şu an düzeldi mutluyum =)

“Assetto Corsa Genel” sayfasına dön