Assetto Corsa GenelZ4 gt3

Assetto Corsa genel konuşma alanı.

Moderatör: Moderatörler

shubuo14
Ad: süleyman

Z4 gt3

Mesaj gönderen shubuo14 »

Merhaba çıktığından bu yana gran turismo sport oynuyorum o oyunda bmw z4 çok kararlı bi araçtı kolay kolay arkadan kopmazdı ancak m6 gt3 daha fazla arkadan kopardı. assettada gran turismoyla kıyasla aşırı kopma oluyor gibi hissettim. asetta bana daha sim gibi hissettirdi acaba o yüzden mi araç kolay kopuyor yoksa araç ayarlarıyla bunu toparlayabilir miyim??
Kullanıcı avatarı
EmreDFace
Ad: Emre
Has thanked: 18 time
Been thanked: 110 time

Re: Z4 gt3

Mesaj gönderen EmreDFace »

Grand Turismo benim gözümde simcade bir oyun.Assetto ile arasında bariz farklar mevcut.Çok daha gerçekci bir sürüş hissi var.Şahsen piyasadaki tüm yarış oyunlarını denemişimdir.Fikir olarak gitgellerim olmuştur ama asetto farklı hisettiriyor sürerken.

Dün gece bahsettiğin araçla green hell de turladım.Açıkcası z4 için böyle düşünüyorsan diğer gt araçlarında daha zorlanacaksın.Çünkü bende z4 ü en stabil araçlardan biri olarak görüyorum oyunda.

Biraz alışman lazım bence.
Kullanıcı avatarı
AirborneTR
Ad: Levent
Has thanked: 103 time
Been thanked: 67 time

Mesaj gönderen AirborneTR »

Arka toe in ayarını biraz pozitif yöne doğru çekerek biraz stabilite sağlayabilirsin. Bir de diff power ayarını düşürmeyi deneyebilirsin.
shubuo14

bi kaç saat sürünce alıştım bi süredir yarışmıyordum o yüzden muhtemelen. cevap için teşekkürler

EmreDFace yazdı:Grand Turismo benim gözümde simcade bir oyun.Assetto ile arasında bariz farklar mevcut.Çok daha gerçekci bir sürüş hissi var.Şahsen piyasadaki tüm yarış oyunlarını denemişimdir.Fikir olarak gitgellerim olmuştur ama asetto farklı hisettiriyor sürerken.

Dün gece bahsettiğin araçla green hell de turladım.Açıkcası z4 için böyle düşünüyorsan diğer gt araçlarında daha zorlanacaksın.Çünkü bende z4 ü en stabil araçlardan biri olarak görüyorum oyunda.

Biraz alışman lazım bence.
shubuo14

hocam biraz sürünce alıştım yine de onlara da bakarım cevabınız için çok teşekkürler
AirborneTR yazdı:Arka toe in ayarını biraz pozitif yöne doğru çekerek biraz stabilite sağlayabilirsin. Bir de diff power ayarını düşürmeyi deneyebilirsin.

“Assetto Corsa Genel” sayfasına dön