Duyurular ve Site HaberleriYeni Lig Deneyimleri Anketi

Sim Racers Türkiye hakkındaki bilgileri bu bölümden takip edebilirsiniz.

Moderatör: Moderatörler

Bir Sonraki Lig Sence Ne Olsun?

Anket 07 Eki 2017, 13:05 tarihinde bitecek

DTM (RaceRoom)
9
18%
DTM92 Sezon 2 (RaceRoom)
2
4%
Audi TT Cup (Assetto Corsa)
3
6%
Honda Civic Tek Marka Kupası (Assetto Corsa)
5
10%
GT2 (Assetto Corsa)
15
29%
Audi TT Cup (RaceRoom)
2
4%
GT3 Sezon 2 (Assetto Corsa)
14
27%
GT3 Sezon 2 (RaceRoom)
1
2%

Toplam oy: 51
Kullanıcı avatarı
sensei
Ad: Ertekin Dal
Has thanked: 319 time
Been thanked: 234 time
Ertekin Dal’s avatar
Loading…

Re: Yeni Lig Deneyimleri Anketi

Mesaj gönderen sensei »

Listede yok ama ben de AC de DTM 90 lardan yanayım.Ekipmanı müsait olanlar için
Şöyle Tc ABS olmadan manual şanzıman, no clutch no wheel and toe hard core bi mücadele.
Pistlerde değişken grip ve hava koşullarının sağlanması
http://www.racedepartment.com/downloads ... nala.5697/
http://www.racedepartment.com/downloads ... ther.4739/
http://www.racedepartment.com/downloads ... her.11194/

seyir ve yarış zevkini arttıracaktır.

Diğer taraftan Ferrari 458 fikri de gayet güzel,
Resim
Kullanıcı avatarı
EmreDFace
Ad: Emre
Has thanked: 18 time
Been thanked: 110 time

Mesaj gönderen EmreDFace »

sensei yazdı:Listede yok ama ben de AC de DTM 90 lardan yanayım.Ekipmanı müsait olanlar için
Şöyle Tc ABS olmadan manual şanzıman, no clutch no wheel and toe hard core bi mücadele.
Pistlerde değişken grip ve hava koşullarının sağlanması
http://www.racedepartment.com/downloads ... nala.5697/
http://www.racedepartment.com/downloads ... ther.4739/
http://www.racedepartment.com/downloads ... her.11194/

seyir ve yarış zevkini arttıracaktır.

İşte bu , mevzuyu özetlemişsin.

Diğer taraftan Ferrari 458 fikri de gayet güzel,
Kullanıcı avatarı
mert_sch
Ad: Mert
Has thanked: 20 time
Been thanked: 8 time

Mesaj gönderen mert_sch »

RaceRoom'da aktif 3 adet şampiyona var..Assetto Corsa'da ise newbie dışında üst düzey bir lig yok bence Assetto Corsa'ya gt2 ya da gt3 araçlarından hatta dtm araçlarıda olabilir güzel bir şampiyona düzenlenebilir..Bu arada şampiyona'nın anket bitiminden sonra en kısa sürede başlarsa çok memnun oluruz diye düşünüyorum uzun bir süredir herhangi bir şampiyona yok Assetto Corsa'da
Kullanıcı avatarı
denizoglu
Ad: Sefa Denizoğlu
Has thanked: 13 time
Been thanked: 4 time
İletişim:

Mesaj gönderen denizoglu »

AC, MultiClass GT2/GT3

Assetto Corsa'da halihazırda grid'i dolu bir şampiyona olduğu da göze alındığında multiclass bir GT serisinin katılımın yüksek olacağı güzel bir sezon olabileceğini düşünüyorum.
Kullanıcı avatarı
adnaneren1977
Ad: Adnan Eren
Has thanked: 68 time
Been thanked: 82 time
İletişim:

Mesaj gönderen adnaneren1977 »

car_lover yazdı:Bende AC de DTM 90 lardan yanayım.

ŞAMPİYON OLACAN DEMİ :mrgreen: teşekkürler
Kullanıcı avatarı
FurkanOzcan
Ad: Furkan Özcan
Has thanked: 228 time
Been thanked: 251 time
İletişim:

Mesaj gönderen FurkanOzcan »

Diğer seçenekler de birden öne çıkabilir ancak şimdilik GT2 ve GT3 arasında kalmış gibi kullanıcılar. Platin ligde GT3 ve LMP2 araçlarıyla yarışacağımızı, ayrıca Ferrari 458 GT2'yle lig tarihinde herhangi bir turnuva yapılmadığını hatırlatırım. Bende tüm DLC'ler var ancak çoğu GT3 aracı Assetto Corsa'daki farklı DLC'lerin içinde bulunduğundan tüm paketleri alması kullanıcılar için zor olabilir. Ücretsiz olan 458 GT2 bu açıdan daha ulaşılabilir bence.
Kullanıcı avatarı
Emin Babaoglu
Moderatör
Ad: Rustoocas
Has thanked: 195 time
Been thanked: 295 time
İletişim:

Mesaj gönderen Emin Babaoglu »

Assetto Corsa'da Akademi ligi olup, yılbaşından sonra Platin ligi başlayacağından ve Raceroom'da F1 şampiyonası iptal aşamasına gelip GT3 Endurance şampiyonası bitmeye yakınken oyumu Raceroom'da DTM şampiyonasından yana kullanmayı uygun görüyorum. Yalnız hiç Raceroom'un yüksek kurlu mağazasına bulaşmadan Steam üzerinden indirim zamanı DTM Experience 2013 paketi alınarak başlanabilir ki en cep dostu Raceroom şampiyona düşüncesi bu yoldan geçiyor gibi. @Frtsan ın fikrinden yola çıkarak Raceroom'da sahip olunan pisti artırma çabaları bu paketle hatrı sayılır bir ölçüde karşılanıyor ve söz konusu DTM olduğu için bu paketle elde edilecek 3 adet araçla başta belirttiğim gibi uygun fiyatlı bir Raceroom şampiyonasına giriş yapılabilir.
En son Emin Babaoglu tarafından 06 Eki 2017, 18:38 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Sebep: Düzeltme
Resim
Kullanıcı avatarı
Ahmet Tokmak
Ad: Ahmet Tokmak
Has thanked: 53 time
Been thanked: 84 time

Mesaj gönderen Ahmet Tokmak »

Emin Babaoglu yazdı:Assetto Corsa'da Akademi ligi olup, yılbaşından sonra Platin ligi başlayacağından ve Raceroom'da F1 şampiyonası iptal aşamasına gelip GT3 Endurance şampiyonası bitmeye yakınken oyumu Raceroom'da DTM şampiyonasından yana kullanmayı uygun görüyorum. Yalnız hiç Raceroom'un yüksek kurlu mağazasına bulaşmadan Steam üzerinden indirim zamanı DTM Experience 2013 paketi alınarak başlanabilir ki en cep dostu Raceroom şampiyona düşüncesi bu yoldan geçiyor gibi. @Frtsan ın fikrinden yola çıkarak Raceroom'da sahip olunan pisti artırma çabaları bu paketle hatrı sayılır bir ölçüde karşılanıyor ve söz konusu DTM olduğu için bu paketle elde edilecek 3 adet araçla başta belirttiğim gibi uygun fiyatlı bir Raceroom şampiyonasına giriş yapılabilir.

Aynen Emine katılıyorum. Şuan newbie devam ediyor platin ligi de ilk sezon assetto corsa üzerinden devam edecek orada zaten gt araçlarını göreceğiz gibi. Raceroom içinse paketlere bakıldığında en uygun olanı DTM 2014 gibi duruyor. içerisinde 9 adet pist ve araçlarla beraber 27 tl.
Çoğumuz sırf dreksiyon için yüzlerce lira verebiliyoruz bir sezon için 27 tl bence kimse tarafından sorun edilmez. Hiç organize edilmemiş olmasından dolayı da herkes için farklı bir deneyim olur.
Kullanıcı avatarı
Scheisenberg
Ad: Çağatay Korkmaz
Has thanked: 9 time
Been thanked: 8 time

Mesaj gönderen Scheisenberg »

Assetto Corsa DTM seçeneği koymadığınızdan civic cup dedim ne yalan söylim :)
GT3 ve benzeri yarış araçlarıyla zaten platin ligde yarışılacak, daha ilgi çekici daha heyecanlı daha oldschool bir lig olurdu DTM araçlarıyla. Ya da historic rally tarzı bir lig de düşünülebilir aslında biraz geçmişe dönelim :D
Kullanıcı avatarı
Annabal
Ad: Mustafa
Has thanked: 8 time
Been thanked: 11 time

Mesaj gönderen Annabal »

Oyumu DTM (Raceroom) dan yana kullandım raceroom da yapılan her turnuva cok zevkliydi benim için GT2 olayına açıkçası sıcak bakmıyorum nedense ama GT3 olabilir. Birde AC de olsa Raceroom da olsa birer şampiyona olsun birden fazla oldumu araçlara odaklanılamıyor diye düşünüyorum bi amaç kalmıyor mesela raceroom da 3 şampiyona var yarışanlar hep aynı bende dahil :D Böyle oldumu şampiyonalar cazibeliğini yitiriyor Hangi şampiyona olursa olsun katılımı yüksek tutmalıyız şöyle bi 30 40 kişi start alalım abi bomba gibi :D Oylamalara bakılırsa Multiclass Gt2 Gt3 ardından da bi DTM şampiyonası yaparız diye düşünüyorum Bu tarz bi anket yaptığı için yönetimdeki kardeşlerime teşekkür ediyorum.

“Duyurular ve Site Haberleri” sayfasına dön