Sohbet & GeyikAcil! Logitech Momo ve Euro Truck Simulator 2 kullananlar

Forum kuralları dahilinde serbest sohbet alanı

Moderatör: Moderatörler

Kullanıcı avatarı
fcaglayan
Ad: Fatih
Has thanked: 12 time
Been thanked: 13 time

Acil! Logitech Momo ve Euro Truck Simulator 2 kullananlar

Mesaj gönderen fcaglayan »

Bir ETS 2 çılgınlığı aldı başını gidiyor ama benim bulaşmaya pek niyetim yok :)))
Benim sorum daha çok logitech Momo kullananlara olacak.
Dün akşam satılığa çıkarttığım direksiyonumu sattım.
Çocuk ben de Ankaradayım dedi biraz pazarlık etti. Gel dene herhangi bir sorunu yok direksiyonun dedim, denememe bile gerek yok fotoğraflarından zaten sorunsuz görünüyor hiç rahatsız etmeyim dedi 15 dk içinde geldi aldı gitti.
İyi bari sattım direksiyonu derken 1 saat sonra mesaj attı "Bu direksiyonun titreşiminde bir sorun mu var çok ses yapıyor" diye.
Yok dedim oyunun ayarlarındandır vs. ETS 2 oynuyormuş bir iki ekran görüntüsü alıp yolladım şunları dene diye.
Yaptım düzelmedi diye whatsapp dan video yolladı ki biliyorum benim direksiyon böyle birşey yapmaz. Direksiyon düz giderken bile tık tık titretmeye çalışıyor
Ben içime sinmedi bunu geri iade etmek istiyorum diyor. Tamam getir dedim ve akşama gelecek ama kıllandığım noktayı anlamışsınızdır. Bu uyanık acaba elindeki bozuk direksiyonu benim sağlam momo ile değiştirmeye mi çalışıyor.
Bu yüzden 2 sorum var:
1- Logitech Momo ile ETS 2 oynayanlar var mı ve bu şekilde bir sorun ile karşılaştınız mı? Forumlarda hiç bu şekilde bir sıkıntı yaşayanı görmedim.
2- Başıma böyle birşey geleceğini hiç tahmin etmediğim için seri no vs hiç almayı düşünmedim. Direksiyonun üzerinde böyle bir serino da varmıydı onu da bilmiyorum ama aklıma şu geldi direksiyonun kutusu ile direksiyon üzerinde aynı seri no bir yerlerinde yazıyor mu? Eğer yazıyorsa akşam geri alırken bunu kontrol edebilirim.
Steam: fcaglayan77
Kullanıcı avatarı
ZaferDerelioğlu
Ad: Zafer
Has thanked: 158 time
Been thanked: 64 time

Re: Acil! Logitech Momo ve Euro Truck Simulator 2 kullananlar

Mesaj gönderen ZaferDerelioğlu »

Bende momo yok ancak tır bu çalıştığında titrer [emoji1] normalden daha fazla bir titreme var o yüzden.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
ResimResim
Kullanıcı avatarı
MUE
Süper Moderatör
Ad: Mehmet Uğur
Has thanked: 690 time
Been thanked: 292 time
İletişim:

Mesaj gönderen MUE »

Titrer yani. DFGT var bende, motoru çalıştırınca, ve ufak ufak gaz verince güzel bir titreme oluyor. Tabi bunları açıp kapaya biliyorsunuz oyun içi ayarlardan. Direksiyonunuzu kontrol edin. Çakallık yapmaya çalışıyor olabilir.
Önceden tahmin edebildiğiniz ve edemediğiniz şeyler vardır. O tahmin edemediğiniz en tehlikeli şeylerdir.
Never Ever Stop Dreaming
/MEHMETUGURE

Kullanıcı avatarı
Aranel Ciryatan
Forum Yöneticisi
Ad: Mehmet
Has thanked: 215 time
Been thanked: 897 time
İletişim:

Mesaj gönderen Aranel Ciryatan »

ETS 2'de FFB ayarlarları fazla açık ise rölantide bile titrer normal. Bide momonun açısı düşük olduğundan bu titreme daha hissedilir olacaktır. yaa arkadaş anlamıyor durumu ya da çakallık peşinde.
The World is Mine!
Kullanıcı avatarı
blade036
Ad: Barış Ç.
Has thanked: 89 time
Been thanked: 90 time
İletişim:

Mesaj gönderen blade036 »

gayet titriyor, momoda biraz daha sesli olması normal. Sonuçta emektar bir direksiyon nerden baksan 10 yılı vardır, sıfır performansı beklemesin.
Kullanıcı avatarı
Painkiller.
Ad: Arda
Has thanked: 64 time
Been thanked: 49 time

Mesaj gönderen Painkiller. »

Alan arkadas salaga yatiyor yada ilk defa direksiyon seti sahibi ffb ayarlarini filan bilmiyordur.
Kullanıcı avatarı
ahmetis
Ad: Ahmet Demircan
Has thanked: 27 time
Been thanked: 172 time

Mesaj gönderen ahmetis »

Logitech in bildiğim tüm modelleri ETS de düz yolda titriyor.Dişli sisteminde dolayı muhtemelen. DFGT vardı bir aralar titriyordu.G27 vardı o da deli gibi titriyordu ETSde muhtemelen momo da titriyordur :D Thrustmastera geçince anca huzura erdim.
Kullanıcı avatarı
fcaglayan
Ad: Fatih
Has thanked: 12 time
Been thanked: 13 time

Mesaj gönderen fcaglayan »

Çocuk sanırım bilmediğinden. Dün geri aldım direksiyonu ama kıllandığım gibi bir durum olmadı direksiyon benim ki :)
FFB ayarlarını ayarlayamadığı ve sanırım titreşimli direksiyona alışık olmadığı için kıllandı.
Sonra ETS2 demoyu indirerek bende bir sorun olmadığını yolladım ona.
Ama sonuç olarak direksiyonu satamadık hala :D
Steam: fcaglayan77

“Sohbet & Geyik” sayfasına dön