Live For Speed - LFSLFS - Server kurulumu ve ayarlarını bilen var mı?

Live For Speed konuları

Moderatör: Moderatörler

Kullanıcı avatarı
gunei
Ad: Güney
Has thanked: 8 time

LFS - Server kurulumu ve ayarlarını bilen var mı?

Mesaj gönderen gunei »

Merhaba, 14 senedir bıkmadan lisanslı olarak yarısıyorum. Bu forumda bır server acalım ve ayarlarını yaparım dıyen olursa masrafını ben karsılamak ısterım. Daha oncekı baslıklarda cok detay bulamadım bunun ıle ılgılı umarım sorulan soruyu sormamısımdır.

Uretıcı sırket ıcerık gelıstırmek ugruna 10 senede 1 arac ve 1 pıst ekledı elbette sımulasyon ama olsun.

Degerlı cevaplarınızı beklıyorum!
Kullanıcı avatarı
Boundless
Forum Yöneticisi
Ad: Engin
Has thanked: 631 time
Been thanked: 685 time
İletişim:

Re: LFS - Server kurulumu ve ayarlarını bilen var mı?

Mesaj gönderen Boundless »

LFS zamanının sevilen simulasyonlarındandı fakat dediğin gibi 10 senede 1 pist 1 araba ve hiçbir iyileştirme yapmayınca artık hem grefikler hem araçlar olarak çok geri kaldı. Şuan için daha güncel simlerden devam ediyoruz ( AC-RF2-RR gib ).
Özellikle oyun olarak ücretsiz olan RaceRooma bakabilirsin biraz ortada bir kullanımı var hem yarışlar hem görüntü kalitesi olarak gayet yeterli. Sistem olarakta bilgisayarları çok yormuyor. İçersinde ücretsiz gelen 3-5 araba ve pist haricinde sırf araç ve pist alarak organizasyonlara katılabilirsin.
LFS serveriyla ilgili yöneticilerden @Aranel Ciryatan içimizde en bilgilisi ama şuan LFS için server açmak biraz gereksiz.
Kullanıcı avatarı
Aranel Ciryatan
Forum Yöneticisi
Ad: Mehmet
Has thanked: 215 time
Been thanked: 897 time
İletişim:
Aranel Ciryatan’s avatar
Loading…

Re: LFS - Server kurulumu ve ayarlarını bilen var mı?

Mesaj gönderen Aranel Ciryatan »

LFS server açmak çok basittir ama mevcut zamanda çok gereksiz :D şuan sadece 10-16 yaş arası çocuklar oynuyor. gezinti modunda araba sürüyorlar. Genelde demo kullanılıyor zaten. S1 ve S2 sunucusu neredeyse artık yok. S3 zaten 1-2 ancak vardır.
The World is Mine!

“Live For Speed - LFS” sayfasına dön