Pazar YeriTH8A Shifter

Alınık / Satılık her şey burada. Alım-Satım işlemleri için lütfen güvenli E-Ticaret yollarını tercih ediniz!

Moderatör: Moderatörler

Kullanıcı avatarı
tacsizkral
Ad: Eser Sürücü
Has thanked: 49 time
Been thanked: 29 time

TH8A Shifter

Mesaj gönderen tacsizkral »

selam,

alıp kullanmadığım th8a shifterim var. kullanmadığım için satmayı düşünüyorum. henüz muhtelif sitelere ilan açmadım. bir müddet burda dursun eğer burdan birisi almak isterse seve seve veririm. alan çıkmazsa muhtelif sitelere ilan açıcam bir müddet sonra.

fiyat 600 lira düşünüyorum.
tekrarda konuşuruz.
almak istiyen olursa mesaj atabilir.
kutusu sanırım duruyor. muhtemelen kitapçığı olmayabilir ama onu da kontrol edicem.
Kullanıcı avatarı
EmreDFace
Ad: Emre
Has thanked: 18 time
Been thanked: 110 time

Re: TH8A Shifter

Mesaj gönderen EmreDFace »

tacsizkral yazdı:selam,

alıp kullanmadığım th8a shifterim var. kullanmadığım için satmayı düşünüyorum. henüz muhtelif sitelere ilan açmadım. bir müddet burda dursun eğer burdan birisi almak isterse seve seve veririm. alan çıkmazsa muhtelif sitelere ilan açıcam bir müddet sonra.

tekrarda konuşuruz.
kutusu sanırım duruyor. muhtemelen kitapçığı olmayabilir ama onu da kontrol edicem.

Bende almayı düşünüyorum ama fanatec 1.5v shifter kullandıktan sonra bana nasıl bir his verir emin değilim açıkcası.Yakın zamanda satılmazsa iletişime geçeriz.

Kolay Gelsin.
Kullanıcı avatarı
Aranel Ciryatan
Forum Yöneticisi
Ad: Mehmet
Has thanked: 215 time
Been thanked: 897 time
İletişim:
Aranel Ciryatan’s avatar
Loading…

Re: RE: Re: TH8A Shifter

Mesaj gönderen Aranel Ciryatan »

EmreDFace yazdı:

tekrarda konuşuruz.

Bende almayı düşünüyorum ama fanatec 1.5v shifter kullandıktan sonra bana nasıl bir his verir emin değilim açıkcası.Yakın zamanda satılmazsa iletişime geçeriz.

Kolay Gelsin.
Emre bostancı da bir sürü th8a olan cafe var gladsos git bi dene :)

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
The World is Mine!
Kullanıcı avatarı
EmreDFace
Ad: Emre
Has thanked: 18 time
Been thanked: 110 time

Re: RE: Re: TH8A Shifter

Mesaj gönderen EmreDFace »

Aranel Ciryatan yazdı:
EmreDFace yazdı:

tekrarda konuşuruz.

Kolay Gelsin.
Emre bostancı da bir sürü th8a olan cafe var gladsos git bi dene :)

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mehmet Sağol önerin için , ne kadar yakın olsa iş yoğunluğundan o taraflara gelemiyorum.Şuan th8a shifter düşüncemi iptal ettim.
Tüm seti satıp pedal aldım , izlediğim yol şu şekilde olacak.Fanatec dd sürecini bekleyeceğim , olumlu geri dönüşler alırsa değerlendireceğim.Olumsuz bir genel görüş varsa da artık simucube gibi sistemlere düşünebilirim.Diğer vites -shifter gibi aparatlar şuan 2. planımda.

“Pazar Yeri” sayfasına dön