On Air2015 - 2016 Marcas Pist Şampiyonası Şampiyonu Serkan KAPLAN

Canlı Yayınlarımız

Moderatör: Moderatörler

Kullanıcı avatarı
Aranel Ciryatan
Forum Yöneticisi
Ad: Mehmet
Has thanked: 215 time
Been thanked: 897 time
İletişim:
Aranel Ciryatan’s avatar
Loading…

2015 - 2016 Marcas Pist Şampiyonası Şampiyonu Serkan KAPLAN

Mesaj gönderen Aranel Ciryatan »

2015 - 2016 Marcas Pist Şampiyonası birincisi Serkan KAPLAN'a kupasını teslim etmeye gittik.

https://youtu.be/84IAcI2VqDU
En son Emin Babaoglu tarafından 18 Nis 2016, 20:32 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Sebep: Not açıklamasının artık gerekmemesi
The World is Mine!
Kullanıcı avatarı
Emin Babaoglu
Moderatör
Ad: Rustoocas
Has thanked: 195 time
Been thanked: 295 time
İletişim:

Re: 2015 - 2016 Marcas Pist Şampiyonası Şampiyonu Serkan KAPLAN

Mesaj gönderen Emin Babaoglu »

Serkan'ı, bu kupayı hak edecek başarıyı gösterdiği için tebrik ederim.

Mehmet'in "bundan sonra yarışları bırakmıyoruz arkadaşlar" deme tarzı komikti :)

Engin'in tek elle direksiyon çevirişi göstermesi ve Serkan şimdiden birinciliğini ilan ettikten hemen sonra kameraya "Alpeeer" deyip gözlerini büyütmesi (özetle "Alper ne diyo bu" demesi :D ),

Serkan'ın gamepad kullanımımı "efsane" bulması ve kaydın sonunda beni abartılı şekilde övmesi,

gibi noktalar aklımda kaldı. Güzel sohbet olmuş, emeği geçen arkadaşlara teşekkür ederim.
Resim
Kullanıcı avatarı
Boundless
Forum Yöneticisi
Ad: Engin
Has thanked: 631 time
Been thanked: 685 time
İletişim:

Mesaj gönderen Boundless »

Serkan Kardeşim tekrerdan tebrikler
Kullanıcı avatarı
diabolus79
Süper Moderatör
Has thanked: 82 time
Been thanked: 102 time

Mesaj gönderen diabolus79 »

Tebrikler tekrardan, güzel muhabbet olmuş.
Kullanıcı avatarı
EmreDFace
Ad: Emre
Has thanked: 18 time
Been thanked: 110 time

Mesaj gönderen EmreDFace »

Tebrik ederim Serkan.

Yalnız bu video ile turnuvanın ciddiyetini ve gerçektende zaman ayırıp emek veren arkadaşlarıda görmezden gelmemek lazım.Sizleride tebrik ediyorum arkadaşlar.
Kullanıcı avatarı
AlperAkbilgi
Süper Moderatör
Ad: Alper
Has thanked: 302 time
Been thanked: 131 time
İletişim:

Mesaj gönderen AlperAkbilgi »

Çok güzel bir sohbet olmuş, keyifle izledim.

Ben Erşan abinin daha çok tur atmasını istiyorum. Bence aramızda Serkan'ın seviyesinde olan tek Erşan abi var. Yukarıda da çekişme olsun istiyorum. Erşan abi süreklilik problemini daha çok tur atarak giderecektir. @diabolus79

Çok tur atmamın başka sebepleri de var DTM Takım kurulumları konusnda buna değindim. Ben herkesin çok tur atmasını gönülden istiyorum, bu benim daha iyi sonuçlalr almama engel olacağını bile bile istiyorum. Yas marina yarışını 2. bitirebilecek konumdaydım, en azından ben öyle düşünüyorum. Fakat 5. bitirdim. Düşük sırada bitirdiğime zerre üzülmedim aksine belki birinci olsam bu kadar eğlenmezdim. Engin abinin muazzam defansif sürüşü, bana geçit vermemesi ve mücadelemiz inanılmaz keyif verdi. bunu şunun için söylüyorum, herkes çok tur atarsa bu mücadelelere daha çok şahit olacağız. Bence yarışmayı özel kılan mücadeledir. Bu yüzden çok çalışalım abilerim, kardeşlerim.

Saygılarımı sunuyorum. :roll:
Kullanıcı avatarı
diabolus79
Süper Moderatör
Has thanked: 82 time
Been thanked: 102 time

Mesaj gönderen diabolus79 »

@ AlperAkbilgi Teşekkürler Alper, ben bu sezon senden çok umutluyum, ilk sıraları zorlayacak potansiyelde bir yarışçısın kanımca, ondan daha da önemlisi yarış etiğine hakimsin, aramıza katıldığın için buradaki herkesin çok şanslı olduğunu düşünüyorum. Süreklilik ile ilgili problemim için çok doğru bir tespitte bulunmuşsun, oldukça fazla sayıda tur içeren stintler atmakta fayda var; kendi adıma ne yazık ki setup bilgim olmaması sebebiyle habire deneme-yanılma ile birşeyler yapmaya çalışıyorum ki pek başarılı olamadığımdan şunu da değiştireyim, buna da elleyeyim derken aracı iyice mahfediyorum, ondan sonra da sıkılıp çıkıyorum.

İyi kötü bir denge bulup bol miktarda tur atmaya yönelmek lazım. Bu tecrübeli/tecrübesiz hepimiz için geçerli ve gelişme kaydedebilmek adına yegane yöntem. Kardeşin sanıyorum bunun adına en iyi örnek, onu da tebrik ediyorum azmi sayesinde kısa sürede elde ettiği gelişim için.
Kullanıcı avatarı
AlperAkbilgi
Süper Moderatör
Ad: Alper
Has thanked: 302 time
Been thanked: 131 time
İletişim:

Mesaj gönderen AlperAkbilgi »

diabolus79 yazdı:@ AlperAkbilgi Teşekkürler Alper, ben bu sezon senden çok umutluyum, ilk sıraları zorlayacak potansiyelde bir yarışçısın kanımca, ondan daha da önemlisi yarış etiğine hakimsin, aramıza katıldığın için buradaki herkesin çok şanslı olduğunu düşünüyorum. Süreklilik ile ilgili problemim için çok doğru bir tespitte bulunmuşsun, oldukça fazla sayıda tur içeren stintler atmakta fayda var; kendi adıma ne yazık ki setup bilgim olmaması sebebiyle habire deneme-yanılma ile birşeyler yapmaya çalışıyorum ki pek başarılı olamadığımdan şunu da değiştireyim, buna da elleyeyim derken aracı iyice mahfediyorum, ondan sonra da sıkılıp çıkıyorum.

İyi kötü bir denge bulup bol miktarda tur atmaya yönelmek lazım. Bu tecrübeli/tecrübesiz hepimiz için geçerli ve gelişme kaydedebilmek adına yegane yöntem. Kardeşin sanıyorum bunun adına en iyi örnek, onu da tebrik ediyorum azmi sayesinde kısa sürede elde ettiği gelişim için.

Güzel düşüncelerin için teşekkürler abi. Ben henüz seninle veya Serkan'la kapışacak seviyede değilim maalesef. :roll: Fakat Blue Thunder ekibini gözüme kestirdim. Adnan abi de çok iyi hazırlanıyor. Taner abi de DTM araçlarıyla yurtdışındaki ritmini yakalarsa kalite tavan yapar. :D Güzel bir sezon olacak gibi gözüküyor. 8-)

FIA gibi çamura mı yatsak? Geçen sezonun birincisi oldu diye başarıyı cezalandırıp Serkan'ın aracına +80 kg ağırlık koyalım. :twisted:
En son AlperAkbilgi tarafından 19 Nis 2016, 11:52 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
Aranel Ciryatan
Forum Yöneticisi
Ad: Mehmet
Has thanked: 215 time
Been thanked: 897 time
İletişim:
Aranel Ciryatan’s avatar
Loading…

Mesaj gönderen Aranel Ciryatan »

Agirlik fikrini begendim. Buna oyunda izin veriyor :)

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
The World is Mine!
Kullanıcı avatarı
serkan kaplan
Süper Moderatör
Has thanked: 111 time
Been thanked: 172 time

Mesaj gönderen serkan kaplan »

Abi abarttınız iyice durun bi lig başlasın kim ne yapmış bir görelim. erşan, alper, taner, engin,semih bunlar çalıştıklarında yarış kazanabilecek sürücüler .tamam şakasına ben kazanıcam diye takılıyorum ama benimde sizden pek farkım yok....fakaatttt ben kazanıcam[emoji12] [emoji1]

“On Air” sayfasına dön