2016 DTM Şampiyonası2016 DTM Şampiyonası Sohbet

Moderatör: Moderatörler

Kullanıcı avatarı
Emin Babaoglu
Moderatör
Ad: Rustoocas
Has thanked: 195 time
Been thanked: 295 time
İletişim:

Re: 2016 DTM Şampiyonası Sohbet

Mesaj gönderen Emin Babaoglu »

Buradan bakabilirsin: DTM Şampiyonası Kuralları @Kesimli
Resim
Kullanıcı avatarı
Kesimli
Ad: Tarık
Has thanked: 11 time
Been thanked: 5 time
İletişim:

Mesaj gönderen Kesimli »

Rustoocas yazdı:Buradan bakabilirsin: DTM Şampiyonası Kuralları @Kesimli

He yok ben gerçek DTM şampiyonasından bahsetmiştim :) Yinede teşekkür ederim. Bu arada server şifresi değişti mi? 123456 ile giriş yapamıyorum.
Kullanıcı avatarı
Emin Babaoglu
Moderatör
Ad: Rustoocas
Has thanked: 195 time
Been thanked: 295 time
İletişim:

Mesaj gönderen Emin Babaoglu »

Kesimli yazdı:
He yok ben gerçek DTM şampiyonasından bahsetmiştim :) Yinede teşekkür ederim. Bu arada server şifresi değişti mi? 123456 ile giriş yapamıyorum.

Ben en son o şifreyle girmiştim. Sağdaki listeden bir araç seçip dene, olmazsa değişmiş olabilir.
Resim
Kullanıcı avatarı
Kesimli
Ad: Tarık
Has thanked: 11 time
Been thanked: 5 time
İletişim:

Mesaj gönderen Kesimli »

Rustoocas yazdı:
Kesimli yazdı:

Ben en son o şifreyle girmiştim. Sağdaki listeden bir araç seçip dene, olmazsa değişmiş olabilir.

Denedim ama giremedim... Neyse işe gidiyorum şimdi akşam gelince tekrar denerim...
Kullanıcı avatarı
TurkF1
Ad: Buğra Sezer
Been thanked: 27 time

Mesaj gönderen TurkF1 »

Arkadaşlar haber için bazı soruların cevaplarına ve birkaç pilot yorumuna ihtiyacım var cevaplarsanız çok iyi olur dün bütün yarış boyunca sizlerleydim fakat son ana kadar hata veren kayıt sistemi ile cebelleştiğim için dikkat edemedim.

1.Antreman Turları saat kaçta başladı ne kadar sürdü kaç Antreman seansı vardı ?

2.Sıralama Turları saat kaçta başladı ne kadar sürdü kim kazandı belirli bir liste var mı eğer yoksa ilk 3 pilotun isimleri ve takımları nelerdir ?

3.Start anının replay dosyasına sahip olan var mı benim elime tek bir replay geldi oda yarışın bir kısmından itibaren start olsa çok iyi olurdu.

Ayrıca herkes şu açtığım konuya gidip üç beş bişi yazarsa çok iyi olur en kötü ihtimalle yarın sabaha haberi girmem gerekiyor.

2016-dtm-sampiyonasi/spa-yarisi-pilot-yorumlari-turkf1-com-t176.html
Kullanıcı avatarı
AlperAkbilgi
Süper Moderatör
Ad: Alper
Has thanked: 302 time
Been thanked: 131 time
İletişim:

Mesaj gönderen AlperAkbilgi »

TurkF1 yazdı:Arkadaşlar haber için bazı soruların cevaplarına ve birkaç pilot yorumuna ihtiyacım var cevaplarsanız çok iyi olur dün bütün yarış boyunca sizlerleydim fakat son ana kadar hata veren kayıt sistemi ile cebelleştiğim için dikkat edemedim.

1.Antreman Turları saat kaçta başladı ne kadar sürdü kaç Antreman seansı vardı ?

2.Sıralama Turları saat kaçta başladı ne kadar sürdü kim kazandı belirli bir liste var mı eğer yoksa ilk 3 pilotun isimleri ve takımları nelerdir ?

3.Start anının replay dosyasına sahip olan var mı benim elime tek bir replay geldi oda yarışın bir kısmından itibaren start olsa çok iyi olurdu.

Ayrıca herkes şu açtığım konuya gidip üç beş bişi yazarsa çok iyi olur en kötü ihtimalle yarın sabaha haberi girmem gerekiyor.

2016-dtm-sampiyonasi/spa-yarisi-pilot-yorumlari-turkf1-com-t176.html

1. Antreman turları 21:00'da başladı, 1 saat 20 dakika sürdü. Resmi seanslar konusunda @Aranel Ciryatan cevap verse daha isabetli olur.

2. Sıralama turları 22:20'de başladı. 2 seans vardı. İlk seansta en iyi 10 zamana sahip plotlar 2. seansa katıldı.
http://server.simracerstr.net:50041/ses ... ionid=623#

3. Sanırım herkeste dosya limit sebebiyle ilk turlar yok.

“2016 DTM Şampiyonası” sayfasına dön