2016 DTM Şampiyonası2016 DTM Şampiyonası Sohbet

Moderatör: Moderatörler

Kullanıcı avatarı
adnaneren1977
Ad: Adnan Eren
Has thanked: 68 time
Been thanked: 82 time
İletişim:

Re: 2016 DTM Şampiyonası Sohbet

Mesaj gönderen adnaneren1977 »

Resim
Kullanıcı avatarı
AlperAkbilgi
Süper Moderatör
Ad: Alper
Has thanked: 302 time
Been thanked: 131 time
İletişim:

Mesaj gönderen AlperAkbilgi »

Yeni gelen arkadaşların maaşallahı var. @mertky ve @ozkan_343 hariç yeni gelen arkadaşların hepsini izledim. Hepsinin sürüşleri düzgün. İnşallah yarış disiplinine de sahiptirler. İlk turda ilk virajı atlatırsak çok çekişmeli bir yarış olacak gibi gözüküyor.

1:55 ve 1:56 lara yığılmalar başladı. Sanırım çoğunluk hem araçlara hem de piste alıştı. :)
Kullanıcı avatarı
Taner
Süper Moderatör
Has thanked: 247 time
Been thanked: 416 time

Mesaj gönderen Taner »

Özkan, Project Cars'tan tanıdığım Özkan ise gayet hırslı ve potansiyelli.
Kullanıcı avatarı
AlperAkbilgi
Süper Moderatör
İletişim:

Taner yazdı:Özkan, Project Cars'tan tanıdığım Özkan ise gayet hırslı ve potansiyelli.

Özkan'ı pistte birkaç kez gördüm fakat sürüşünü izleme şansım olmadı. Öte yandan Mert'i pistte hiç görmedim. Daha piste çıkmadı herhalde.
Kullanıcı avatarı
mertky
Ad: Mert Kaya
Has thanked: 3 time
Been thanked: 8 time

Mesaj gönderen mertky »

AlperAkbilgi yazdı:
Taner yazdı:Özkan, Project Cars'tan tanıdığım Özkan ise gayet hırslı ve potansiyelli.

Özkan'ı pistte birkaç kez gördüm fakat sürüşünü izleme şansım olmadı. Öte yandan Mert'i pistte hiç görmedim. Daha piste çıkmadı herhalde.

Son günün bugün olduğunu hatırlayıp alelacele yazdım, daha bende kullanmadım dtm'leri. Bugün indiririm modu, antreman olursa bende biraz çizgi kaparım sizlerden :D
Kullanıcı avatarı
Taner
Süper Moderatör
Has thanked: 247 time
Been thanked: 416 time

Mesaj gönderen Taner »

Neyse önemli değil. Biz de yaşaya yaşaya nasıl süreceğimizi öğrendik. Kasıt olmasın yeter. Her seviyeden katılım önemli. Zamanla tecrübe kazanır bu işe yeni başlayanlar da. Burada kritik konu kurallara uymak. Kurallara uyulup, riskli sürüşlere yol açmamak için gerekli uygulamaları yüklerse pilot hiç bir sorun yaşanmaz.
Kullanıcı avatarı
Tridz
Has thanked: 37 time
Been thanked: 13 time

Mesaj gönderen Tridz »

AlperAkbilgi yazdı:
Aranel Ciryatan yazdı:bırakın DTM i 206 RC tek marka kupası yapalım

https://www.youtube.com/watch?v=2cylBtW2H_k

Çok iyiymiş ya :D

Arkadan tıklayan abi favorim :lol:

Assettoda böyle şeylerin sonu kötü bitiyor genelde adamlar amma çok çarpıyor birbirine :D
Modifix
Ad: Utku Uğraş
Has thanked: 4 time
Been thanked: 2 time

Mesaj gönderen Modifix »

Arkadaşlar acaba Assetto Corsa'da araç ayarı yapmak hakkında rehber veya video var mı türkçe şekilde? Kendim açıkçası yapmayı çok isterdim ama bilgim pek yeterli degil, yani genel terimlere hakkında az çok birşey biliyorum ancak ince ve piste göre ayar yapacak kadar degil, kaba tabirle vites oranlarını ayarlıyorum düzlüklere göre ancak kanat açısı vs gibi şeyleri çözemedim piste göre nasıl ayarlanacıgını. Sizin anlayacagınız yarıştan önce, vizeden önce notu olmayıp etraftan not toplayan ünv. ögrencisi gibi sagdan soldan setup bakınıyorum :D . Setup ayarlarıyla ilgili bir türkçe video veye makale olsa çok yararlı olurdu .
Kullanıcı avatarı
AlperAkbilgi
Süper Moderatör
İletişim:

Modifix yazdı:Arkadaşlar acaba Assetto Corsa'da araç ayarı yapmak hakkında rehber veya video var mı türkçe şekilde? Kendim açıkçası yapmayı çok isterdim ama bilgim pek yeterli degil, yani genel terimlere hakkında az çok birşey biliyorum ancak ince ve piste göre ayar yapacak kadar degil, kaba tabirle vites oranlarını ayarlıyorum düzlüklere göre ancak kanat açısı vs gibi şeyleri çözemedim piste göre nasıl ayarlanacıgını. Sizin anlayacagınız yarıştan önce, vizeden önce notu olmayıp etraftan not toplayan ünv. ögrencisi gibi sagdan soldan setup bakınıyorum :D . Setup ayarlarıyla ilgili bir türkçe video veye makale olsa çok yararlı olurdu .

sim-racers-yardimci-dokumanlar/genel-arac-ayarlar-t14.html
Modifix
Ad: Utku Uğraş
Has thanked: 4 time
Been thanked: 2 time

Mesaj gönderen Modifix »

AlperAkbilgi yazdı:
Modifix yazdı:Arkadaşlar acaba Assetto Corsa'da araç ayarı yapmak hakkında rehber veya video var mı türkçe şekilde? Kendim açıkçası yapmayı çok isterdim ama bilgim pek yeterli degil, yani genel terimlere hakkında az çok birşey biliyorum ancak ince ve piste göre ayar yapacak kadar degil, kaba tabirle vites oranlarını ayarlıyorum düzlüklere göre ancak kanat açısı vs gibi şeyleri çözemedim piste göre nasıl ayarlanacıgını. Sizin anlayacagınız yarıştan önce, vizeden önce notu olmayıp etraftan not toplayan ünv. ögrencisi gibi sagdan soldan setup bakınıyorum :D . Setup ayarlarıyla ilgili bir türkçe video veye makale olsa çok yararlı olurdu .

sim-racers-yardimci-dokumanlar/genel-arac-ayarlar-t14.html

Tam aradıgım şey teşekkürler :)

“2016 DTM Şampiyonası” sayfasına dön