2016 DTM Şampiyonası1. Yarış Nürburgring 28.04.2016 (Yarış Sonu ve Röportaj 01.05.2016)

Moderatör: Moderatörler

Kullanıcı avatarı
antking
Ad: Efe Can
Has thanked: 259 time
Been thanked: 354 time

Re: 1. Yarış Nürburgring 28.04.2016

Mesaj gönderen antking »

AlperAkbilgi yazdı:İyi ki yarış modunda açmışsın serverı @Aranel Ciryatan

PLP ile ilgili birtakım sıkıntılar var.

1- 5 kere yol dışına çıkınca pitten geçme cezası vermiyor. 10 saniye gaza basmama cezası veriyor. Bu yarışta ciddi problem yaratır.
2- 1 tur içerisinde 1 kere yol dışına çıkınca tekrar yol dışına çıkma algılaması diğer tura kadar kapanıyor. Biz öyle tecrübe ettik.
3- Pitten geçme cezası aldığınızda 3 tur içerisinde pitten geçmemiz gerekiyor. Fakat 3 tur içerisinde pitten geçtiğinizde PLP bunu kabul etmiyor. Sadece 3 turun sonuncusunda girmenizi istiyor. Bu da sıkıntı olabilir.
4- Yarışın bitimine 3 tur kala pitten geçme cezası alırsanız ve son turda pite girerseniz bug'a düşüyor yarış bitmiyor.

1- Pite gir diye uyarıyor. Ayrıca yolda da durdum ama cezam silinmedi. Sen oyunun kendi cezası ile karıştırıyor olabilirmisin ?
2- Arka arkaya algılamıyor. Cut yaptıktan sonra yukarıda ki sarı yazı yazarken algılamıyor sonrasında algılıyor. Ben bir tur da doldurdum 5i.
3-Pit açıklamasını yaptım.
4-Bunu atlamışım.
Kullanıcı avatarı
AlperAkbilgi
Süper Moderatör
Ad: Alper
Has thanked: 302 time
Been thanked: 131 time
İletişim:

Mesaj gönderen AlperAkbilgi »

antking yazdı:
AlperAkbilgi yazdı:İyi ki yarış modunda açmışsın serverı @Aranel Ciryatan

PLP ile ilgili birtakım sıkıntılar var.

1- 5 kere yol dışına çıkınca pitten geçme cezası vermiyor. 10 saniye gaza basmama cezası veriyor. Bu yarışta ciddi problem yaratır.
2- 1 tur içerisinde 1 kere yol dışına çıkınca tekrar yol dışına çıkma algılaması diğer tura kadar kapanıyor. Biz öyle tecrübe ettik.
3- Pitten geçme cezası aldığınızda 3 tur içerisinde pitten geçmemiz gerekiyor. Fakat 3 tur içerisinde pitten geçtiğinizde PLP bunu kabul etmiyor. Sadece 3 turun sonuncusunda girmenizi istiyor. Bu da sıkıntı olabilir.
4- Yarışın bitimine 3 tur kala pitten geçme cezası alırsanız ve son turda pite girerseniz bug'a düşüyor yarış bitmiyor.

1- Pite gir diye uyarıyor. Ayrıca yolda da durdum ama cezam silinmedi. Sen oyunun kendi cezası ile karıştırıyor olabilirmisin ?
2- Arka arkaya algılamıyor. Cut yaptıktan sonra yukarıda ki sarı yazı yazarken algılamıyor sonrasında algılıyor. Ben bir tur da doldurdum 5i.
3-Pit açıklamasını yaptım.
4-Bunu atlamışım.

1- Biz denediğimizde pitten geçme cezası vermedi. Hem ben hem de kardeşim denedik.
2- Bu konuda diyecek birşey yok, doğrudur.
3- Pit açıklaması bizim durumumuzla örtüşmüyor, kadı ki ben 75 km'yi geçmedim pite girip çıkarken. Defalarca denedik, olmuyor. Son turdakini kabul ediyor. En azından bizim için öyle durum.
4- Buna yapacak birşey yok. Şu pitten geçme cezası cezanın ilk turunda uygulanabilirse sıkıntı yaratmaz bu durum.
Kullanıcı avatarı
EmreDFace
Ad: Emre
Has thanked: 18 time
Been thanked: 110 time

Mesaj gönderen EmreDFace »

Server yarış modundamı hala ?
Kullanıcı avatarı
Aranel Ciryatan
Forum Yöneticisi
Ad: Mehmet
Has thanked: 215 time
Been thanked: 897 time
İletişim:
Aranel Ciryatan’s avatar
Loading…

Mesaj gönderen Aranel Ciryatan »

Bu aksam duzelticem

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
The World is Mine!
Kullanıcı avatarı
Aranel Ciryatan
Forum Yöneticisi
İletişim:
Aranel Ciryatan’s avatar
Loading…

plp programını silin yada deactive edin dostlar. açıkları nedeniyle kullanmıyoruz. Oyunun kendi sistemi ile ilerleyeceğiz.
The World is Mine!
Kullanıcı avatarı
EmreDFace
Ad: Emre
Has thanked: 18 time
Been thanked: 110 time

Mesaj gönderen EmreDFace »

PLP nin çoğu ceza kontrol mekanizmasını kontrol ettim hem pit içi hemde pit dışı.Bence gayet iyi çalışan bir sistem.Aynı zamanda kullanımından sonraki tecrübeyle daha iyi turlarda atılabilir.Denediğim senaryolar ; üç kez pist dışı ve sonrası pit geçişi , pit içinde hız sınırlaması , kalkışta ışık ihlali , verilen herhangi bir cezasan ötürü pit geçişi gayet iyi çalışıyor.Bir formasyon mevzusunu deneme fırsatım olmadı.
Kullanıcı avatarı
Aranel Ciryatan
Forum Yöneticisi
İletişim:
Aranel Ciryatan’s avatar
Loading…

Emre program client bazli oldugunda herkesde farkli tepki veriyor. Bilgisayardaki yazilimlar bile etkiliyor.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
The World is Mine!
Kullanıcı avatarı
Tridz
Has thanked: 37 time
Been thanked: 13 time

Mesaj gönderen Tridz »

Test yarışı ne zaman olacak. Bilgi verebilirseniz iyi olur.
Kullanıcı avatarı
Painkiller.
Ad: Arda
Has thanked: 64 time
Been thanked: 49 time

Mesaj gönderen Painkiller. »

Yarış mazeret diye bir başlık bulamadım buraya yazayım. Benim emektar pc 20 kişilik yarışlarda 30 fpsyi geçmiyor. Bende sistemi yenileme kararı aldım ama hala işlemcim elime ulaşmadı 4 gündür. Büyük ihtimal yarın ulaşacak. Haliyle yarışa katılmam olanaksız şuan için. Açıkcası gelip birisinin yarışını batırmayıda istemem. Herkese bol şanslar.
Kullanıcı avatarı
Aranel Ciryatan
Forum Yöneticisi
İletişim:
Aranel Ciryatan’s avatar
Loading…

Painkiller. yazdı:Yarış mazeret diye bir başlık bulamadım buraya yazayım. Benim emektar pc 20 kişilik yarışlarda 30 fpsyi geçmiyor. Bende sistemi yenileme kararı aldım ama hala işlemcim elime ulaşmadı 4 gündür. Büyük ihtimal yarın ulaşacak. Haliyle yarışa katılmam olanaksız şuan için. Açıkcası gelip birisinin yarışını batırmayıda istemem. Herkese bol şanslar.

Bilgilendirme için teşekkürler. Dilersen sunucuya girip pitte kalarak yarışı takip edebilirsin.
The World is Mine!

“2016 DTM Şampiyonası” sayfasına dön