2016 DTM ŞampiyonasıTurkF1.com Sponsorluk Anlaşması

Moderatör: Moderatörler

Kullanıcı avatarı
TurkF1
Ad: Buğra Sezer
Been thanked: 27 time

TurkF1.com Sponsorluk Anlaşması

Mesaj gönderen TurkF1 »

Merhaba arkadaşlar ben http://www.TurkF1.com adlı web sitesinin genel yayın yönetmeni Buğra Sezer.

Bildiğiniz üzere sizlerin (DTM) medya sponsoruyum ve bundan böyle organizasyonlarınızın tanıtımı bizim sitemizin üzerinden ilerleyecek.

Yapacak oldukça şey var bu sebeple bir yandan buraya gelip sizlerle tanışmak, sizlerin de fikirlerini almak ve diğer yandan tanıtımı en iyi şekilde yapabilmek için bilgi paylaşımında bulunmak niyetindeyim.

Lafı uzatmadan önümüzdeki yarışa değin yapacağımız tanıtım planlamasından bahsedeyim. Yeri gelince sizden neleri talep ettiğimi zaten göreceksiniz.

1.Adım - Merak Uyandırma

Bu adımda tek bir resim ve haber ile gideceğim ve hiç bir açıklama yapmadan bu adımı geçeceğim. Maksat sadece bir tek resmi koyup geri çekilmek ve insanlara "ne oluyor" dedirtmek bunu yapmış durumdayım.

2- Adım - Organizasyonun Tanıtımı

Bu adımda gerek bu site gerekse organizasyon logolar, isimler ve linkler ile tanıtılacak ve insanlara neyi yapacağımız güzelce anlatılacak.

3- Adım - Pist Tanıtımı

Bu adımda yaklaşan yarışın pisti ile ilgili tanıtımda bulunacağız ve bu kısımda sizlerin yardımını alacağım. Pistin güzel bir tanıtımını yaptıktan sonra haber için de bizzat tırnak içinde pilotların sözlerine yer vereceğim.

4- Adım - Takım Tanıtımı

Bu adımda her takıma özel bir haber yapılacak ve tüm takımları pilotları ile birlikte tanıtacağım. Her bir takım kaptanına örnek bir word dosyası göndereceğim ve sizlerden içine üç beş bukle bişi yazmanızı isteyeceğim. Format hazır olacak siz sadece içini her pilot ve takım için az biraz dolduracaksınız.

5- Adım - Yarış Yayını

Adından da belli olduğu gibi bu adım direkt olarak yarışın yayınını içerecek ve mümkün olursa yayını yaparken aynı sayfadan live timing de vereceğim.

Tüm bu adımlar aylık 40.000 ziyaretçisi olan ve sosyal platformlarda toplam 15.000 takipçisi bulunan bir site tarafından gerçekleştirilecek ve bu işle bizzat genel yayın yönetmeni olarak ben ilgileneceğim.

Şimdilik adımlarımız bu kadar elbet zamanla dahası da olacaktır ufak ufak ama sağlam bir şekilde girmekteyiz bu işe.

Tahmin ediyorum ki aklınızda pek çok soru vardır bunları sormaktan çekinmeyiniz.

Araçların tasarımlarını Mehmet beye ilettim. O sizlere reklamlı araçları zaten gönderecektir. Dream Racing takımı ise direkt beni kendilerine sponsor aldılar, onlarla kendi aramızda anlaştık zaten. Eğer başka takımlar da anlaşma yapmak isterse elbette tekliflere açığım.

Şimdilik bu kadar kafi diyelim detayları yazmaya devam edeceğim.

Görüşlerinizi paylaşıp bir tanışma ortamı yaratabilirsek sevinirim artık bende sizden sayılırım :D

Teşekkürler.

http://www.turkf1.com

https://www.youtube.com/watch?v=W2FmLBWc6mk
En son TurkF1 tarafından 09 May 2016, 23:33 tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
serkan kaplan
Süper Moderatör
Has thanked: 111 time
Been thanked: 172 time

Re: TurkF1.com Sponsorluk Anlaşması

Mesaj gönderen serkan kaplan »

Merhaba buğra öncelikle ligimize ve takımımıza sponsor olduğun için teşekkür ederim. beraberce büyük işlere imza atacağımıza eminim ortaklığımız hayırlı olsun.

SPA yarışından itibaren Dream racing team, http://www.turkf1.com sponsorluğunda buğra sezer'in tasarımını yaptığı yeni giydirmesiyle pistlerde olacaktır.

Resim
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
antking
Ad: Efe Can
Has thanked: 259 time
Been thanked: 354 time

Mesaj gönderen antking »

öncelikle aramıza hoşgeldin büyüyen ailemize baya güçlü katkılar yapıcaksın belli ki. Yayınlar anlatımlı mı olucak yoksa sadece yayın mı
Kullanıcı avatarı
TurkF1

Mesaj gönderen TurkF1 »

Serkan teşekkürler kardeşim inşallah birlikte nice yarışlara.

Amacım yarışta anlatım yapmak fakat bir sıkıntı var sizin yarışlar oldukça uzun haliyle dayanabilecek miyim onu bilmiyorum.

Anlatım konusunda tecrübeli bir arkadaş olsa ve yayın + onun anlatımı olsa çok iyi olurdu. Olmadı yapmayı deneyeceğim.

Normal şartlarda böyle bir işi yapmaktan zevk duyarım fakat sitedeki görevim gereği muhteşem derecede yoğunum elimden geleni yapmaya çalışacağım şayet bir işi yaptığım zaman tam yapmayı seven biriyim.
Kullanıcı avatarı
Boundless
Forum Yöneticisi
Ad: Engin
Has thanked: 631 time
Been thanked: 685 time
İletişim:

Mesaj gönderen Boundless »

Aramıza hoşgeldin Buğra Ben Engin memnun oldum.
Çok uzun olmayan bir süredir Mehmet arkadaşımızın önderliğinde elimizden geldiğince birşeyler yapmaya çalıştık. Umarım sizinle beraber çok daha güzel, uzun süreli ve profesyonel işlere imza atarız.

Yaptığın yardımlar ve sezonumuza renk kattığın için teşekkür ederiz.
Kullanıcı avatarı
TurkF1

Mesaj gönderen TurkF1 »

Boundless yazdı:Aramıza hoşgeldin Buğra Ben Engin memnun oldum.
Çok uzun olmayan bir süredir Mehmet arkadaşımızın önderliğinde elimizden geldiğince birşeyler yapmaya çalıştık. Umarım sizinle beraber çok daha güzel, uzun süreli ve profesyonel işlere imza atarız.

Yaptığın yardımlar ve sezonumuza renk kattığın için teşekkür ederiz.

Bende böyle güzel bir organizasyon yaptığınız için teşekkür ederim.

Her türlü desteği esirgemyeceğimi lütfen bilin. Sadece online değil karting vs gibi organizasyonlarda da özellikle genç yeteneklere bütçem yettiği kadar destek veriyorum. İnşallah başka sponsorlarıda ayarlayıp hem site hemde yarışlarda daha büyük destek vereceğim.

Tabi bu esnada sizin organizasyonada tam desteğe devam.

Bugün biraz vaktim var bu sebeple pist verilerinizi haberlerin içine entregre etmek için html kodları ile uğraşcağım inaşşah güzel sonuçlar çıkar.
Kullanıcı avatarı
TurkF1

Mesaj gönderen TurkF1 »

İkinci adım olan organızasyon ve site tanıtımıda sitemiz,facebook sayfamız iki adet facebook grubumuz,twitter ve instagram hesaplarımız üstünden yapılmıştır.

Merak eden arkadaşlar buradan haberi daha doğrusu HABERLERİNİ okuyabilirler :D

http://www.turkf1.com/Hbr-547-Turkiye-2 ... 1com-.html

Yazı tarzı size farklı gelebilir çünkü bir tanıtım haberi olması sebebiyle sizi baya bir övmek durumunda kaldım fakat bir yandanda hepinizin aşina olduğu mod vs gibi terimlere hiç yer vermeyip sürekli simulasyon vs gibi kelimelere yer verdim bunun sebebi bizler gibi bu işi bilen yada en azından bu işten anlayan bireylere değil binlerce kişiye hitap edecek olmamızdır.
Kullanıcı avatarı
Aranel Ciryatan
Forum Yöneticisi
Ad: Mehmet
Has thanked: 215 time
Been thanked: 897 time
İletişim:
Aranel Ciryatan’s avatar
Loading…

Mesaj gönderen Aranel Ciryatan »

Eline saglik Bugra

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
The World is Mine!
Kullanıcı avatarı
Boundless
Forum Yöneticisi
Ad: Engin
Has thanked: 631 time
Been thanked: 685 time
İletişim:

Mesaj gönderen Boundless »

Güzel tanıtım olmuş eline sağlık
Kullanıcı avatarı
Taner
Süper Moderatör
Has thanked: 247 time
Been thanked: 416 time

Mesaj gönderen Taner »

Öncelikle bu kurumsal birlikteliğin uzun soluklu olmasını dilerim. Simracing dünyasında kurumsal sponsorluk oldukça az görülürken, bunun bir örneğinin ülkemizde olması gerçekten +1 adım ileri olarak kabul edilebilir.
Daha önceleri sim yarışları çeşitli siteler altında kendine yuva bulurken, şimdi sadece sim yarışının merkezde olduğu bir sitenin kurulup kısa sürede yarışçılar toplaması oldukça iyi bir başarı oldu. Olayın kurumsal yönlerini tüm dünyada takip eden biri olarak, bu ortaklığın herkesin kendi kurumsal alanında bir ivme kazandıracağını düşünüyorum. Tekrar bu birlikteliğin her iki taraf için iyi olmasını diliyorum.
Kilitli

“2016 DTM Şampiyonası” sayfasına dön