2016 DTM ŞampiyonasıTurkF1.com'da yayımlanan haberleriniz.

Moderatör: Moderatörler

Kullanıcı avatarı
Boundless
Forum Yöneticisi
Ad: Engin
Has thanked: 631 time
Been thanked: 685 time
İletişim:

Re: TurkF1.com'da yayımlanan haberleriniz.

Mesaj gönderen Boundless »

Sıralama anlatımı güzel olmuş. Dikkatimi çeken ufak 1-2 hata yakaladım :

1) Sıralamada ilk 15dk içinde tüm pilotlar tur atıp 2. 15dk da yanlızca ilk 10 a giren araçlar tekrar tur atıyor. Araçların pitte beklemesi bundan dolayı.
2) Takım isimlerini farketmişsin sonradan :)
3) Serkan son turunda Alperi geçip 2. liği aldı atlamışsın

Birde ilk 10 mücadelesini ve orta ve son sıradaki araçlarıda birazdaha gösterirsen güzel olur nerdeyse 3 pilot arasında dönmüşsün.

Bunlar dışında ağazına sağlık o kadar uzun süre anlatım kolay iş değil valla çok güzel olmuş :)
Yarış videosunu heyecanla bekliyoruz
Kullanıcı avatarı
Tridz
Has thanked: 37 time
Been thanked: 13 time

Mesaj gönderen Tridz »

Kamera açıları konusunda benim fikrim pilotun görüş açısından yada aracın sağında solunda kaputta sabitlenmiş kameralar izlerken daha güzel bir his veriyor. Arkada havadan takip eden kamera çok basit kalıyor ve yeterince etkileyici olmuyor.Pist kameralarının açıları süper oluyor zaten onlara lafım yok :D
Kullanıcı avatarı
adnaneren1977
Ad: Adnan Eren
Has thanked: 68 time
Been thanked: 82 time
İletişim:

Mesaj gönderen adnaneren1977 »

Tridz yazdı:Kamera açıları konusunda benim fikrim pilotun görüş açısından yada aracın sağında solunda kaputta sabitlenmiş kameralar izlerken daha güzel bir his veriyor. Arkada havadan takip eden kamera çok basit kalıyor ve yeterince etkileyici olmuyor.Pist kameralarının açıları süper oluyor zaten onlara lafım yok :D

%100 katılıyorum.herkes aynı görüşde.çocuk işi oluyo o görüntü.konmaması gereken tek görüş açısı bu.
Kullanıcı avatarı
adnaneren1977
İletişim:

BUĞRA KARDEŞ DEN SES YOK YARIŞIN ANLATIMINI BEKLİYORUZ.BİDAHA BANAEDNAN DEDİYSE ONU MAHKEMELERDE SÜRÜN SÜRÜN SÜRÜNDÜRECEMDE O YÜZDEN BEKLEMEDEYİM :mrgreen:
Kullanıcı avatarı
TurkF1
Ad: Buğra Sezer
Been thanked: 27 time

Mesaj gönderen TurkF1 »

adnaneren1977 yazdı:BUĞRA KARDEŞ DEN SES YOK YARIŞIN ANLATIMINI BEKLİYORUZ.BİDAHA BANAEDNAN DEDİYSE ONU MAHKEMELERDE SÜRÜN SÜRÜN SÜRÜNDÜRECEMDE O YÜZDEN BEKLEMEDEYİM :mrgreen:

Şey öhöm öhöm demiş olabilirim hepsi Serkanın suçu bana o şekilde sunum yapmamı söyledi :D

Kamera açılarına gelincede bakın şimdi sizler kendi açınızdan düşünüyorsunuz yani siz sim pilotusunuz araç arkası kamera sizin için need for speed oynayan adamın kafası o kafalara gelcek adamlar değilsiniz biliyorum.

Ancak izleyenler öyle olacak yani oke dikkat ederim diğer açıları kullanmak için ama mevzuyu bide böyle düşünün memleketede sizler gibi kaç profesyonel sim pilotu var kaç tane araç arkası kamera ile oyun oynayan adam var. Herkese hitap etmek zorundayız.

Araç arkası kamera her türlü detayı çok rahat gösterdiğim bi yer pist üstü kameralar'dan aksiyon dolu anlar gösterilmiyor yani bunu bizzat denedim iki araç birbirini geçerken yada bir araç diğerine atak yaparken en hoş görüntü oradan geliyor.

Yinede dikkat ederim fakat bu huhuslarıda göz ardı etmemek lazım tüm yarışı uzak kamera yada araç içi ile göstersem sizden ve benden başka bir allahın kulu izlemez o yarışı kaç tane mesaj aldım ben abi bu hngi oyun bu arabalar ney DTM ney lan gibilerinden yurdum insanı ne bilsim sim asetto falan filan :D
Kullanıcı avatarı
adnaneren1977
İletişim:

TurkF1 yazdı:
adnaneren1977 yazdı:BUĞRA KARDEŞ DEN SES YOK YARIŞIN ANLATIMINI BEKLİYORUZ.BİDAHA BANAEDNAN DEDİYSE ONU MAHKEMELERDE SÜRÜN SÜRÜN SÜRÜNDÜRECEMDE O YÜZDEN BEKLEMEDEYİM :mrgreen:

Şey öhöm öhöm demiş olabilirim hepsi Serkanın suçu bana o şekilde sunum yapmamı söyledi :D

Kamera açılarına gelincede bakın şimdi sizler kendi açınızdan düşünüyorsunuz yani siz sim pilotusunuz araç arkası kamera sizin için need for speed oynayan adamın kafası o kafalara gelcek adamlar değilsiniz biliyorum.

Ancak izleyenler öyle olacak yani oke dikkat ederim diğer açıları kullanmak için ama mevzuyu bide böyle düşünün memleketede sizler gibi kaç profesyonel sim pilotu var kaç tane araç arkası kamera ile oyun oynayan adam var. Herkese hitap etmek zorundayız.

Araç arkası kamera her türlü detayı çok rahat gösterdiğim bi yer pist üstü kameralar'dan aksiyon dolu anlar gösterilmiyor yani bunu bizzat denedim iki araç birbirini geçerken yada bir araç diğerine atak yaparken en hoş görüntü oradan geliyor.

Yinede dikkat ederim fakat bu huhuslarıda göz ardı etmemek lazım.

O ZAMAN SERKAN VE SENİ MAHKEMELERDE SÜRÜM SÜRÜM SÜRÜNDÜRECEM :D ORGANİZE ARABALI ÇETE ÖRGÜTÜ KURMAKTAN KAÇ YIL YATARSINIZ ARTIK GERİSİNİ SİZ DÜŞÜNÜN. :mrgreen:
NOT:DELİLLERİ KARARTMAYA ÇALIŞMAYIN TÜM VİDEOLAR VE SES KAYITLARINIZ KAYIT ALTINDA.+İTİRAFIDA MAHKEME HEYETİNE EK BİR DOSYA HALİNDE SUNACAĞIM.MADDİ MANEVİ TÜM HAKLARIMI ALACAĞIM.AMA UZLAŞMA YOLUNA GİDERSENİZ AVUKATIM EMİN BABAOĞLU YLA İRTİBATA GEÇEBİLİRSİNİZ :mrgreen:
HA KÖKTEN BU İŞ BİTSİN DİYORSANIZ SERKAN Bİ SET VERİRSE OZAMAN ANLAŞABİLİRİZ :mrgreen:
Kullanıcı avatarı
Tridz
Has thanked: 37 time
Been thanked: 13 time

Mesaj gönderen Tridz »

TurkF1 yazdı:

Yinede dikkat ederim fakat bu huhuslarıda göz ardı etmemek lazım tüm yarışı uzak kamera yada araç içi ile göstersem sizden ve benden başka bir allahın kulu izlemez o yarışı kaç tane mesaj aldım ben abi bu hngi oyun bu arabalar ney DTM ney lan gibilerinden yurdum insanı ne bilsim sim asetto falan filan :D

Dediklerinde haklısın o açıdan düşünmedim ben:)
Kullanıcı avatarı
TurkF1

Mesaj gönderen TurkF1 »

adnaneren1977 yazdı:
TurkF1 yazdı:

Yinede dikkat ederim fakat bu huhuslarıda göz ardı etmemek lazım.

O ZAMAN SERKAN VE SENİ MAHKEMELERDE SÜRÜM SÜRÜM SÜRÜNDÜRECEM :D ORGANİZE ARABALI ÇETE ÖRGÜTÜ KURMAKTAN KAÇ YIL YATARSINIZ ARTIK GERİSİNİ SİZ DÜŞÜNÜN. :mrgreen:
NOT:DELİLLERİ KARARTMAYA ÇALIŞMAYIN TÜM VİDEOLAR VE SES KAYITLARINIZ KAYIT ALTINDA.+İTİRAFIDA MAHKEME HEYETİNE EK BİR DOSYA HALİNDE SUNACAĞIM.MADDİ MANEVİ TÜM HAKLARIMI ALACAĞIM.AMA UZLAŞMA YOLUNA GİDERSENİZ AVUKATIM EMİN BABAOĞLU YLA İRTİBATA GEÇEBİLİRSİNİZ :mrgreen:
HA KÖKTEN BU İŞ BİTSİN DİYORSANIZ SERKAN Bİ SET VERİRSE OZAMAN ANLAŞABİLİRİZ :mrgreen:

Tamam be EDNANCIM ver anasını satayım :D
Kullanıcı avatarı
TurkF1

Mesaj gönderen TurkF1 »

Eveet önce Efecan'ın röpörtajlarını girdim yarım saate sizin yarışı yayına alıyorum artık Kanada Gp'si haberleri tükendi arada kaynama ihtimalide ortadan kalktı.

http://www.turkf1.com/Hbr-1034-Silverst ... mlari.html
Kullanıcı avatarı
TurkF1

Mesaj gönderen TurkF1 »

Buyrun buda yarışınız :D

Bu arada Serkanı kırmayıp sayfaya Ednancığım için küçük bir not bıraktım kendisine selamlarımı iletiyorum.

http://www.turkf1.com/Hbr-1035-DTM-Turk ... -izle.html

“2016 DTM Şampiyonası” sayfasına dön