2016 DTM Şampiyonası2016 DTM ŞAMPİYONASI:MOD VE TAKVİM

Moderatör: Moderatörler

Kullanıcı avatarı
Aranel Ciryatan
Forum Yöneticisi
Ad: Mehmet
Has thanked: 215 time
Been thanked: 897 time
İletişim:
Aranel Ciryatan’s avatar
Loading…

Re: 2016 DTM ŞAMPİYONASI:MOD VE TAKVİM

Mesaj gönderen Aranel Ciryatan »

diabolus79 yazdı:
Aranel Ciryatan yazdı:DTM Moduna güncelleme geldi arkadaşlar

Buradan indirebilirsiniz.
https://sellfy.com/download/...

Mehmet, linki sil istersen, şu an bütün internete açık olarak paylaşmış durumdasın modu :mrgreen: Hepimizin mail adresine geldi link zaten :)

hadi yaa ben içine bakmadım daha indirdim. Sadece update eklememişler mi :D ahahaa iimiş :D
The World is Mine!
Kullanıcı avatarı
antking
Ad: Efe Can
Has thanked: 259 time
Been thanked: 354 time

Mesaj gönderen antking »

güncelleme çok etkileyecek mi acaba.
Kullanıcı avatarı
diabolus79
Süper Moderatör
Has thanked: 82 time
Been thanked: 102 time

Mesaj gönderen diabolus79 »

Modu güncelledikten sonra Spa'da turlamalarım sonrası deneyimlerim şu şekilde oldu:

• Frenler kilitlenmeden önce ve kilitlendiğinde gelen "ciyaklama" sesini duyamıyorum, ayarlardan lastik sesi üst seviyede olmasına rağmen cılız bir ses haricinde bir geribildirim alamıyorum. Facebook URD sayfasına mesaj attım, kontrol edeceğiz şeklinde dönüş yaptılar, sizlerde de var mı aynı problem?
  • Aracın yol tutuşu baya bir değişti, ligde fazla yol almadan güncellemenin gelmesi iyi oldu bir bakıma, alışma sürecini çabuk atlatırız diye düşünüyorum. Bir önceki versiyona göre daha hızlı tur zamanları attım denemelerimde ancak aracı kontrol etmek çok daha zor geldi, yanal olarak yol tutuş azalmış gibi, bol bol spin atmaya başladım.
  • Medium lastiklerle elde ettiğim zamanı soft lastiklerle yapamıyorum, neredeyse düzgün tur atamadım softlar ile, setup kaynaklı da olabilir diyeceğim ama aynı setupta soft lastiğin negatif yönde etki etmesi garip geldi.
  • Dash cam güncellemesinin gelmesi iyi olmuş, Mercedes için de yeni sesleri beğendim.
Sizlerin de görüşlerini merak ediyorum, deneyen arkadaşlar fikirlerini belirtirlerse sevinirim.
Kullanıcı avatarı
serkan kaplan
Süper Moderatör
Has thanked: 111 time
Been thanked: 172 time

Mesaj gönderen serkan kaplan »

diabolus79 yazdı:Modu güncelledikten sonra Spa'da turlamalarım sonrası deneyimlerim şu şekilde oldu:

• Frenler kilitlenmeden önce ve kilitlendiğinde gelen "ciyaklama" sesini duyamıyorum, ayarlardan lastik sesi üst seviyede olmasına rağmen cılız bir ses haricinde bir geribildirim alamıyorum. Facebook URD sayfasına mesaj attım, kontrol edeceğiz şeklinde dönüş yaptılar, sizlerde de var mı aynı problem?
  • Aracın yol tutuşu baya bir değişti, ligde fazla yol almadan güncellemenin gelmesi iyi oldu bir bakıma, alışma sürecini çabuk atlatırız diye düşünüyorum. Bir önceki versiyona göre daha hızlı tur zamanları attım denemelerimde ancak aracı kontrol etmek çok daha zor geldi, yanal olarak yol tutuş azalmış gibi, bol bol spin atmaya başladım.
  • Medium lastiklerle elde ettiğim zamanı soft lastiklerle yapamıyorum, neredeyse düzgün tur atamadım softlar ile, setup kaynaklı da olabilir diyeceğim ama aynı setupta soft lastiğin negatif yönde etki etmesi garip geldi.
  • Dash cam güncellemesinin gelmesi iyi olmuş, Mercedes için de yeni sesleri beğendim.
Sizlerin de görüşlerini merak ediyorum, deneyen arkadaşlar fikirlerini belirtirlerse sevinirim.

bende bir kaç tur baktım ilk izlenimlerim evet aracın sürülebilirliği ilk 4 5 tur çok zor med lastikler geç ısınıyor ve ilk turlarda önden kayma çok fazla ön lastiklerin basıncıyla oynayarak durumu az çok düzelttim. biraz daha kurcalayıp detaylı bir analiz yapacağım setupta. soft lastiklerle daha hiç srümedim bu yüzden medle aralarındaki fark için birşey söyleyemiyceğim.motor sesi gayet güzel olmuş eskisi çok kafa şişiriyordu.
Kullanıcı avatarı
adnaneren1977
Ad: Adnan Eren
Has thanked: 68 time
Been thanked: 82 time
İletişim:

Mesaj gönderen adnaneren1977 »

BENDE BİRAZ TEST ETTİM ARAC KONTROL EDİLEMİYECEK DURUMDA ÇOK KAYIYO SOFTLARLA.HIZDA 10KM KADAR Bİ ARTIŞ VAR .VİTES DÜŞÜRÜRKEN BAYABİ ZAMAN KAYBI OLUYOR BENDE ÖNCEKİ KADAR SERİ DÜŞMÜYOR.FRENE GELİRSEK ARABADA FREN YOK KOYMAYI UNUTMUŞLAR GALİBA :mrgreen: Bİ+ SI SERKANINDA DEDİĞİ GİBİ MOTOR SESİ 10 NUMARA OLMUŞ. BİRDE GERİ VİTESDE ARABA ÇOK KOLAY HAREKET EDİYOR :mrgreen:
Kullanıcı avatarı
Kesimli
Ad: Tarık
Has thanked: 11 time
Been thanked: 5 time
İletişim:

Re: 2016 TurkF1.COM DTM ŞAMPİYONASI:MOD VE TAKVİM

Mesaj gönderen Kesimli »

DMT şampiyonasına katılabilmek için yönlendirmeler sayesinde paketi satın alıp kontenjan sıkıntısı var diye şampiyonaya katılamamak hiç mantıklı gelmiyor... Katılamayacaksam neden aldım bu paketi? :?: :!:
Kullanıcı avatarı
Aranel Ciryatan
Forum Yöneticisi
İletişim:
Aranel Ciryatan’s avatar
Loading…

Re: RE: Re: 2016 TurkF1.COM DTM ŞAMPİYONASI:MOD VE TAKVİM

Kesimli yazdı:DMT şampiyonasına katılabilmek için yönlendirmeler sayesinde paketi satın alıp kontenjan sıkıntısı var diye şampiyonaya katılamamak hiç mantıklı gelmiyor... Katılamayacaksam neden aldım bu paketi? :?: :!:

Kontenjan durumu evet suan dolu fakat serverda devamli olarak DTM pack acik ve serverada diger yariscilar ile donebilmeniz icin dtm pack olmasi gerekmekte. Ayrica ligimiz uzun bir lig oldugu icin kontenjan acilma durumu soz konusi olabilir.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
The World is Mine!
Kullanıcı avatarı
Painkiller.
Ad: Arda
Has thanked: 64 time
Been thanked: 49 time

Mesaj gönderen Painkiller. »

Hockenheim pisti oyunun kendisinde yoktu sanırsam. Pistin linkini bekliyoruz.
Kullanıcı avatarı
AlperAkbilgi
Süper Moderatör
Ad: Alper
Has thanked: 302 time
Been thanked: 131 time
İletişim:

Mesaj gönderen AlperAkbilgi »

O imolayı kim takvime koyduysa kulaklarını bol bol çınlatacağım yarış haftası. :)
Kullanıcı avatarı
Aranel Ciryatan
Forum Yöneticisi
İletişim:
Aranel Ciryatan’s avatar
Loading…

Pistleri sanirim serkan secti die hatirliyorum