Tanıt Kendini!Herkese merhaba

Yeni Üyelerimizin kendilerini tanıttıkları tanışma alanı!

Moderatör: Moderatörler

Kullanıcı avatarı
Vanquish
Ad: Yunus Emre Al
Has thanked: 4 time
Been thanked: 2 time

Herkese merhaba

Mesaj gönderen Vanquish »

Merhabalar ben Yunus Emre , 22 yaşındayım. İstanbul, Beşiktaş ta yaşıyorum . Otomotiv mühendisliği 3. sınıf öğrencisiyim ve Işık üniversitesindeyim. 2. sezon mx-5 cuptan beri takipteyim. Sonunda akademi ligine katılma şansı buldum,7. sezonda yedeklerde idim ama fırsatım olmadığı için yarışamadım.Uzun süredir turnuvaya katılmaya hevesliydim sonunda akademi 8. sezona katıldım. İlk yarışı 1. lik ile bitirdim. Genellikle Assetto Corsa'da yarışıyorum 700+ saat ve farklı disiplinlerde tecrübeliyim touge, drift, tandem drift ve public lobby lerde yarıştım. Aynı zamanda kendimi şu anda dirt rally de geliştirmeye çalışıyorum. Forumda fazla aktif değildim ama sanırım bundan sonra daha aktif olmaya çalışacağım. Lisans puanımı geliştirip üst liglerde yarışmayı hedefliyorum.
Resim[url=steam://friends/add/'.76561198071283940.']Resim[/url]
Kullanıcı avatarı
Boundless
Forum Yöneticisi
Ad: Engin
Has thanked: 631 time
Been thanked: 685 time
İletişim:

Re: Herkese merhaba

Mesaj gönderen Boundless »

Aramıza hoşgeldin Yunus Emre. Birincilik için tebrikler. Yarışlarda özellikle akademi liginde kazalardan uzak durup gerekli özeni gösterip yarış disiplinine uyarsan hız olarak sorun yaşamazsın ve lisans puanın hızlı bir şekilde yükselir. Aramıza katıldığın için teşekkürler. Keyifli yarışlar dileriz.
Kullanıcı avatarı
SosluSoganli
Süper Moderatör
Ad: Burak Sadıkoğlu
Has thanked: 81 time
Been thanked: 53 time

Mesaj gönderen SosluSoganli »

Hoşgeldin Yunus Emre, podyum için tebrikler! Dirt Rally konusunda ise @Frtsan ile iletişime geçebilirsin. Dirt Rally konusunda deneyimlidir. :)
Kullanıcı avatarı
KobraAbiniz
Ad: Erdem Aras
Has thanked: 178 time
Been thanked: 116 time

Mesaj gönderen KobraAbiniz »

Hoşgeldin Yunus Emre! Akademideki harika performansının dışından çok NA MX-5'ten etkilendim :)) Deneyimin çok fazla seni takip etmek eğlenceli olacak başarılar.
Resim

“Tanıt Kendini!” sayfasına dön