Tanıt Kendini!Merhabalar

Yeni Üyelerimizin kendilerini tanıttıkları tanışma alanı!

Moderatör: Moderatörler

M.Burak
Ad: Mustafa Burak Kılıç
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Merhabalar

Mesaj gönderen M.Burak »

Adım Mustafa Burak Kılıç 23 yaşındayım Erciyes Üniversitesi Hukuk Fakültesi 4.sınıf öğrencisiyim. 2 sezon önce f1 oyunlarıyla bu yöne ilgim arttı ve 3 sezon çeşitli turnuvalarda f1 oyunlarında yarışma fırsatım oldu. Bir süredir de F1 macerasından sıkılmaktaydım farklı oyunlarda yarışma isteği doğdu bu sayede aranıza katılmak istedim.Aranızda olmaktan mutluluk duyuyorum. Ligin ilk yarışında 2.lik kapışması sayesinde güzel bir tecrübe edinmiş oldum henüz assetto corsada 15 saat civarı bir tecrübem bulunmakta sizlerinde bilgilerinden yararlanacağımı düşünmekteyim. Herkese başarılar iyi yarışlar diliyorum. Umarım sezon sonunda lisans puanlarını toplamış oluruz :)
Kullanıcı avatarı
SosluSoganli
Süper Moderatör
Ad: Burak Sadıkoğlu
Has thanked: 81 time
Been thanked: 53 time

Re: Merhabalar

Mesaj gönderen SosluSoganli »

Burak hoşgeldin! Geçen sezonda ilk yarışlarda vardın sanırım yanlış hatırlamıyorsam :) Özel etkinlikleri kaçırma puanları toplarsın :D
M.Burak

Mesaj gönderen M.Burak »

Aynen rf2 liginde 2 yarışa katılmıştım. Teşekkür ederim denk geldikçe katılmaya çalışacağım yakında yanınıza gelmek dileğiyle :)
Kullanıcı avatarı
KobraAbiniz
Ad: Erdem Aras
Has thanked: 178 time
Been thanked: 116 time

Mesaj gönderen KobraAbiniz »

Hoşgeldin Burak güzel bir zamanda katıldın aramıza umarım sen de bizim kadar keyif alırsın ve kalıcı olursun.
Resim
M.Burak

Mesaj gönderen M.Burak »

çok teşekkür ederim. forumu kullanmayı yeni yeni öğrendiğimden mesajınızı yeni gördüm. İnşallah uzun bir süre aranızda olmayı diliyorum.

“Tanıt Kendini!” sayfasına dön