Tanıt Kendini!Selamlar.

Yeni Üyelerimizin kendilerini tanıttıkları tanışma alanı!

Moderatör: Moderatörler

Kullanıcı avatarı
Amor
Ad: Ozkan

Selamlar.

Mesaj gönderen Amor »

Merhaba sevgili arkadaşlar. Adım Ozkan. Yaş 37 :) Bu işler için biraz yaşlıyım evet. Ama yarış tutkusu işte hala boş vakitlerde arada tek turluyorum. Umarım güzel dostluklar edinip keyifli yarışlar yapabiliriz. Saygılar sevgiler.
Kullanıcı avatarı
ozgurx
Ad: ozgur
Has thanked: 9 time
Been thanked: 30 time

Re: Selamlar.

Mesaj gönderen ozgurx »

Hoş geldin ozkan merak etme bende 39 um bu olayın yaşı yok :) sana tavsiyme ilk olarak viewtopic.php?f=141&t=477 SimRacersTR Akademi (Newbie) Kayıt Başlığı katılman olur :) hem kendini görmen hemde yarış disiplinine sahip olursun :) akedemiyi bitirdiğinde üst liglerdede yarısabilirisn çünkü burada lisans mantıgı yurumekte :)

bu arada serverda kullanman gereken bazı programlar var

1. Öncelikle forumda kendini tanıtman gerekiyor ( viewforum.php?f=48 )
2. SimRacersTR Akademi (Newbie) Kayıt olman lisans puanı ve yarıs sayını yukselmen gerekiyor ( viewtopic.php?f=136&t=477 )
3. Bu listeye girmen ve en az 9 yarıs girmen ve bitirmen gerekiyor ( app.php/page/pilot-lisans-listesi )
4. Zorunlu kullanman gereken programlar var bunları kullanmadıgın taktirde uyarı alabiliyorsun

4.1 - pTracker ( https://www.racedepartment.com/downloads/ptracker.3509/ )
4.2 - Helicorsa ( https://www.racedepartment.com/download ... orsa.5199/ )
4.3 - Discort ( https://discordapp.com/ )
4.4 - Sim Racing Tools ( http://www.simracingtools.com/index.php?wsp=shdn )

Bu arda tabiki yedek olarak katılabiliyorsun yedek katılma durumundada yarısları bitirmen senini için yarıs sayısı ve puanını etkiliyecektir ama 1 adet ( SimRacersTR Akademi (Newbie) ) bitirmen gerekiyor
Resim
Kullanıcı avatarı
Amor
Ad: Ozkan

Mesaj gönderen Amor »

Az evvel forumu araştırıyordum. Bağzı başlıklarda lisans ile ilgili bilgi gördüm evet. Dün Bom E-team'in yarışını izlememe vesile olan; kendisi ile bizzat görüştüğüm arkadaşım sevgili Yiğit Top'un sunduğu yarışta, bu işlerin ciddiyetle yapılmasını taktirle karşıladım. (Resmen ağzımın suyu aktı :) ) Biraz daha internette araştırınca da bu forumla karşılaştım.Müthiş yerlere gelmiş platform. Emeği geçenlere de teşekkür ederim.
coolTurk

Mesaj gönderen coolTurk »

Amor yazdı:Merhaba sevgili arkadaşlar. Adım Ozkan. Yaş 37 :) Bu işler için biraz yaşlıyım evet. Ama yarış tutkusu işte hala boş vakitlerde arada tek turluyorum. Umarım güzel dostluklar edinip keyifli yarışlar yapabiliriz. Saygılar sevgiler.

Merhaba hoş geldiniz gerekli bilgileri ve ihtyacınız olan bilgileri @ozgurx zaten bildirmiş.Discord kanalına gelir iseniz hem tanışma,hem de yarışlar,lig ve sürüş konusunda bol bol konuşur antrenman yapabilirsiniz
Kullanıcı avatarı
KobraAbiniz
Ad: Erdem Aras
Has thanked: 178 time
Been thanked: 116 time

Mesaj gönderen KobraAbiniz »

Hoş geldin Özkan. Türk sim yarışçıları ülkenin en elit kesimi olmalı diye düşünmüştüm ben de bu ekiple ilk tanıştığımda:)
Resim
Kullanıcı avatarı
Aranel Ciryatan
Forum Yöneticisi
Ad: Mehmet
Has thanked: 215 time
Been thanked: 897 time
İletişim:
Aranel Ciryatan’s avatar
Loading…

Mesaj gönderen Aranel Ciryatan »

KobraAbiniz yazdı:Hoş geldin Özkan. Türk sim yarışçıları ülkenin en elit kesimi olmalı diye düşünmüştüm ben de bu ekiple ilk tanıştığımda:)

Öyle değilmiymişiz :D
The World is Mine!
Kullanıcı avatarı
KobraAbiniz
Ad: Erdem Aras
Has thanked: 178 time
Been thanked: 116 time

Mesaj gönderen KobraAbiniz »

Aranel Ciryatan yazdı:
KobraAbiniz yazdı:Hoş geldin Özkan. Türk sim yarışçıları ülkenin en elit kesimi olmalı diye düşünmüştüm ben de bu ekiple ilk tanıştığımda:)

Öyle değilmiymişiz :D

Haha ucu açık bırakmışım kusura bakmayın :) Bu görüşüm perçinlendi kesinlikle
Resim
Kullanıcı avatarı
Boundless
Forum Yöneticisi
Ad: Engin
Has thanked: 631 time
Been thanked: 685 time
İletişim:

Mesaj gönderen Boundless »

Özkan aramıza hoşgeldin. Yaş ortalamamız braz yüksek bir çoğumuz 40 ına merdiven dayamış durumdayız :) Ama hepimizin tutkusu aynı yarışmak araba kullanmak. Güzel övgülerin için teşekkür ederiz yılların verdiği deneyiimlerimizle bu işi sevdirmek ve motorsporlarına karşı olan ilgiyi arttırmak için elmizden geldiğince düzgün birşeyler yapmaya çalışıyoruz. Evimizden eşimizden çocuğumuzdan zaman ayırıp bu işlerle uğraşıyoruz. En kısa zamanda senide yarışlarda görürüz inşallah.
Kullanıcı avatarı
sensei
Ad: Ertekin Dal
Has thanked: 319 time
Been thanked: 234 time
Ertekin Dal’s avatar
Loading…

Mesaj gönderen sensei »

Hoşgeldin, keyifli forumlar. Biri yaşlı mı dedi? :D
Resim

“Tanıt Kendini!” sayfasına dön