Tanıt Kendini!Ahmet İbiş

Yeni Üyelerimizin kendilerini tanıttıkları tanışma alanı!

Moderatör: Moderatörler

Kullanıcı avatarı
ahmetibis
Ad: Ahmet İBİŞ
Has thanked: 5 time
Been thanked: 14 time

Ahmet İbiş

Mesaj gönderen ahmetibis »

Merhaba ben Ahmet 1993 doğumluyum. beylikdüzünde oturuyorum metalurji ve malzeme mühendisliği mezunuyum iş arıyorum bu sıralar :D hobi olarak sanal modifiye ve otomobil tasarımı yapıyorum. uzun zaman nfs serileri ile takılıyordum. 2011 de sanal modifiye forumundan arkadaşlar LFS den bahsettiler mouse ile 3 yıl kadar onu oynadık sıkmaya başlayınca bıraktım. internette gezinirken assetto corsayı gördüm tabi sim olduğunu bilmiyordum ve klavye ile oynaya başladım "ıgh! bu ne biçim oyun kim onar bunu" tepkisini verdim sonra öğrendimki direksiyonda çok farklıymış. cüzzi bütçem ile dfgt aldım ve oynamaya başladım. eventlerde görüşmek dileğiyle.
Kullanıcı avatarı
antking
Ad: Efe Can
Has thanked: 259 time
Been thanked: 354 time

Re: Ahmet İbiş

Mesaj gönderen antking »

hoşgeldin aramıza. Keşke 2 hafta daha erken gelseydin sezona katılabilirdin. eventlar sık sık düzenleniyor. Oralarda görüşürüz.
Kullanıcı avatarı
Boundless
Forum Yöneticisi
Ad: Engin
Has thanked: 631 time
Been thanked: 685 time
İletişim:

Mesaj gönderen Boundless »

Hoşgeldin aramıza
Kullanıcı avatarı
ahmetibis
Ad: Ahmet İBİŞ
Has thanked: 5 time
Been thanked: 14 time

Mesaj gönderen ahmetibis »

Tekrardan selamlar. Uzun bir aradan sonra tekrar ekibe dahil olmaya geldim. Bir kaç etkinlikte yarışmaya çalıştım gerek kendi beceriksizliğim olsun gerek yetersiz donanım ve ekipman olsun kendim de sıkıntılar yaşadım ve diğer arkadaşlara da sıkıntılar yaşattım. şuan bu sıkıntıları aştığımı düşünüyorum. yeni sezon açılana kadar kendimi geliştirmek için antrenmanlara başlayacağım, umarım yeniden ve uzun süreli simracerstr kadrosuna dahil olabilirim. herkese kazasız yarışlar temiz sürüşler.

“Tanıt Kendini!” sayfasına dön