Mazda MX-5 Cup Sezon1MX5 Cup Sezon 1 - Final Round The Circuit de Barcelona-Catalunya

Moderatör: Moderatörler

Kullanıcı avatarı
MUE
Süper Moderatör
Ad: Mehmet Uğur
Has thanked: 690 time
Been thanked: 292 time
İletişim:

Re: MX5 Cup Sezon 1 - Final Round The Circuit de Barcelona-Catalunya

Mesaj gönderen MUE »

AlperAkbilgi yazdı:
-BMW- © yazdı:Herkesin eline sağlık. Can abi senide tebrikler ederim. En keyif aldığım yarış buydu, benzinim bitse bile.
Ertekin abi Mert ile çok iyi mücadele verdik. Sonlara doğru garip gitsekte güzel yarıştı. Bir kere spin attım, birde sizler ile mücadele verir iken hızım çok düştü. Hesapta olmayan, olaylar olunca. Benzin yetişmedi hali ile. Ben her zaman ki gibi temiz yarış için yine pistte çıktım. Ve öylede yaptığımı düşünüyorum. Yusuf Macit, ilk turlarda spin atmasa idi. 2. Tartışılmaz onundu. Ufuk Baba da gelseydi. İlk 3 e kadar yükselemezdim. :) Dediğim gibi Newbie yarışıları içerisinden, en keyif aldığım yarış buydu.
Sanırım bir de, Abart liğinde benzinim bitmişti. :)

Mehmet ve Efe abi sizin de ağzınıza sağlık. O güzel anlatımınız ile, yarışı izleyeceğim. :) Benim benzinin bitmesine ne gülmüşsünüzdür şimdi. :D

Sen hala konusuyor musun? O kadar destekledik sonunda 2.ligi aldi diye sevindik. Son sikana girmeden tebrik etmeye basladik faka o ne, son viraj cikisi mehmet gidemiyor. Senin arabanin rengine donduk.

yarim saatlik pit stop yapiyorsun 5 lt yakit fazla almiyorsun.

Seni destekleyenleri cok uzdun telafi etmek durumundasin...

Can tebrikler, basindan beri senin sampiyon olacagini dusunuyordum. Sans ile sampiyon olunmaz. Istikrar cok onemli. Evet yusuf sanssizlik yasadi son yarista fakat guncelleme olmasa seni gececegi yine garanti degildi. yarista cok farkli etmenler devreye giriyor. Kendi emegini bu kadar kucuk gorerek kendine haksizlik ediyorsun.

:D :D Ya ben şan eseri zaten 2.likteydim :D Beni bilen biliyor zaten, 'şansızım''. :D
Önceden tahmin edebildiğiniz ve edemediğiniz şeyler vardır. O tahmin edemediğiniz en tehlikeli şeylerdir.
Never Ever Stop Dreaming
/MEHMETUGURE

“Mazda MX-5 Cup Sezon1” sayfasına dön