2016-2017 BLANCPAIN GT SERİSİBLANCPAIN GT Serisi S1 - Round 2 BRANDS HATCH (GP)

Moderatör: Moderatörler

Kullanıcı avatarı
car_lover
Süper Moderatör
Ad: Semih Emre
Has thanked: 154 time
Been thanked: 278 time

Re: 2016-2017 BLANCPAIN GT Serisi - Round 2

Mesaj gönderen car_lover »

Dereceler gitgide gelişiyor bakalim aksam 23 cikacak mi. Benden cikmayacagi kesin :mrgreen:
Kullanıcı avatarı
Aranel Ciryatan
Forum Yöneticisi
Ad: Mehmet
Has thanked: 215 time
Been thanked: 897 time
İletişim:
Aranel Ciryatan’s avatar
Loading…

Mesaj gönderen Aranel Ciryatan »

Sunucu race moda geçmiştir.

Şifre : 14563 olarak güncellenmiştir.
The World is Mine!
Kullanıcı avatarı
diabolus79
Süper Moderatör
Has thanked: 82 time
Been thanked: 102 time

Mesaj gönderen diabolus79 »

Herkesin eline sağlık, güzel bir yarış oldu. Kendi adıma tempo olarak güzel gittiğim yarış ne yazık ki tur bindirdiğim bir aracın anlam veremediğim şekilde teması sonrası spin atmama sebep olması yüzünden hüsrana dönüştü. Temas sonrası bozulan konsantrasyonum sebebiyle bir kaç tur sonra da pist dışına çıkınca Arda'nın arayı iyice kapatması sonucu 3. pozisyonda yarışı bitirdim. Serkan ve Arda'yı tekrar tebrik ediyorum.

Yeniden tekrarlamakta fayda var; daha önceki sezonlarda da dile getirmiştim, lütfen tur bindirmeler esnasında dikkat edelim, gereksiz risklere girmeyelim.

İlk yarışta tecrübe edildiği üzere M lastikler yarış boyunca çok rahat bir şekilde dayanıyor, bu sebeple sanıyorum kimse pite girmedi, herkes bu bilgiye sahipken bundan sonra zorunlu pit stop düzenlemesi yapılsa kimseye haksızlık olmaz herhalde diye düşünüyorum, en az 1 pit stop uygulaması strateji babında da yarışlara renk getirir kanaatindeyim.
Kullanıcı avatarı
Boundless
Forum Yöneticisi
Ad: Engin
Has thanked: 631 time
Been thanked: 685 time
İletişim:

Mesaj gönderen Boundless »

diabolus79 yazdı:Herkesin eline sağlık, güzel bir yarış oldu. Kendi adıma tempo olarak güzel gittiğim yarış ne yazık ki tur bindirdiğim bir aracın anlam veremediğim şekilde teması sonrası spin atmama sebep olması yüzünden hüsrana dönüştü. Temas sonrası bozulan konsantrasyonum sebebiyle bir kaç tur sonra da pist dışına çıkınca Arda'nın arayı iyice kapatması sonucu 3. pozisyonda yarışı bitirdim. Serkan ve Arda'yı tekrar tebrik ediyorum.

Yeniden tekrarlamakta fayda var; daha önceki sezonlarda da dile getirmiştim, lütfen tur bindirmeler esnasında dikkat edelim, gereksiz risklere girmeyelim.

İlk yarışta tecrübe edildiği üzere M lastikler yarış boyunca çok rahat bir şekilde dayanıyor, bu sebeple sanıyorum kimse pite girmedi, herkes bu bilgiye sahipken bundan sonra zorunlu pit stop düzenlemesi yapılsa kimseye haksızlık olmaz herhalde diye düşünüyorum, en az 1 pit stop uygulaması strateji babında da yarışlara renk getirir kanaatindeyim.

Evet olabilir aslında hatta 2 farklı lastik kullanma zorunluluğu bile olabilir.
Kullanıcı avatarı
Painkiller.
Ad: Arda
Has thanked: 64 time
Been thanked: 49 time

Mesaj gönderen Painkiller. »

Ersan abi ye katiliyorum. Bu pistte yakit tuketimi az oldugu icin pit yapmaya da gerek kalmadi. Sanirim onumuzdeki yarista yine yakit dan dolayi pit yapabiliriz. Ac de lastik asinmasinin surelere pek etkisi olmadigi icin Yakit harcamayan pistlerde medium lar ile bitirilir. 2 side ayni yola cikacak gerci ama onerim ya tur sayisini 5 6 tur arttirmak ya da pit zorunlulugu getirme fikrini dusunmek lazim.
Kullanıcı avatarı
Aranel Ciryatan
Forum Yöneticisi
İletişim:
Aranel Ciryatan’s avatar
Loading…

Erşan pit zorunluluğu üzerine çalışıyoruz %99 ihtimalle bu durum olacak gibi.
The World is Mine!
Kullanıcı avatarı
car_lover
Süper Moderatör
Ad: Semih Emre
Has thanked: 154 time
Been thanked: 278 time

Mesaj gönderen car_lover »

Bende katiliyorum pit zorunlulugu konusunda. Ayrica lastiklerin bu kadar dayanmamasi gerektigini dusunerek AC support forumuna da baslik actim.
Pist bizim araca hic uygun degildi ve cok dar oldugu icin her an disari cikma korkusuyla yaris bitirdim. Ilk 5 i zor gorurum diyordum. 4.luk bu pistteki alabilecegim en iyi derece.
Yaris basinda Yusuf ile temasimiz oldu. Onu tekrar izledikten sonra yorum yapacagim.
Can senin aracin Spa dan beri titriyor ve ileri geri saga sola gidip duruyor. Atak yapmaya ve yakin takip etmeye korkuyor insan. Ona bir cozum bulman lazim.
Serkan Arda ve Ersan a tebrikler!
Kullanıcı avatarı
squidword
Ad: Can
Has thanked: 37 time
Been thanked: 4 time

Mesaj gönderen squidword »

Semih problemin farkındayım newbie ye başladığımdan beri var bu sorun. Pingle de alakalı değil. Server 10 kişi geçince connection issue yazısı çıkıyor yukarıda araştırdım ama çözemedim bu durumu.
Kullanıcı avatarı
Apostt
Ad: Serkan Yalnız
Has thanked: 64 time
Been thanked: 78 time
İletişim:

Mesaj gönderen Apostt »

Herkese teşekkürler, çok güzel yarıştı hepinizin eline sağlık.

Tur bindirmeler bu pist için biraz sorunlu oldu sanırım, ben de biraz problem yaşadım. Bazı arkadaşlar son santime kadar zorluyor gerçekten, bazıları ise yol vermek için kumlara kadar sürüyor aracını, ikisine de gerek yok bence :) Arasını tutturmamız lazım ki kimseye haksızlık olmasın.

Lastik konusuna da katılıyorum ve ben de hoşlanmadım bu durumdan, Semih eğer yazdığın başlığı paylaşırsan biz de altına yazabiliriz :)

Sonraki yarışta görüşmek üzere.
Kullanıcı avatarı
Aranel Ciryatan
Forum Yöneticisi
İletişim:
Aranel Ciryatan’s avatar
Loading…

valla benim arabanın ne yapacağını kestiremediğim için genelde çimlere attım kendimi biri geçerken :D zaten hep oralardan gidiyordum dün. :D
The World is Mine!

“2016-2017 BLANCPAIN GT SERİSİ” sayfasına dön