2016-2017 BLANCPAIN GT SERİSİBLANCPAIN GT Serisi S1 - Round 4 SEPANG

Moderatör: Moderatörler

Kullanıcı avatarı
Boundless
Forum Yöneticisi
Ad: Engin
Has thanked: 631 time
Been thanked: 685 time
İletişim:

BLANCPAIN GT Serisi S1 - Round 4 SEPANG

Mesaj gönderen Boundless »

Sezonun 4. yarışında Malezyanın Sepang International pistinde muhteşem bir yarış bizleri bekliyor.
Pist başkent Kuala Lumpur'un 45 km güneyinde yer almaktadır ,Formula 1 Malezya Grand Prix, A1 Grand Prix, Malezya Motosiklet Grand Prix ve diğer büyük motor sporları etkinliklerine ev sahipliği yapmaktadır.

Önceki 3 yarıştada farklı pilotlar birinci oldu bakalım bu hafta bir sürpriz olacakmı

öncelikle puan durumuna bir göz atalım :
Resim

Pisti indirme linki : http://assettocorsa.club/mods/tracks/se ... it.html#en

Resim

Yarış Bilgileri :

Server : simracerstr.net
Yarış süresi : 40 Tur
Serbest antrenman : 21:00-22:20
Sıralama : 22:20-22:40 (10 dakikalık 2 seans. İlk seansda derece yapan ilk 10 pilot ikinci seansa çıkabilir)
Yarış öncesi mola : 22:40-22:45
Standing start : 22:45

TC-ABS: Fabrika
Hasar: % 50
Lastik aşınması: Normal
Yakıt tüketimi: Normal
Antrenman Şifresi : 123456

pit düzlüğünün uzunluğu : 900m
pist uzunluğu : 5,5km
viraj sayısı : 15
tam gaz gidilen en uzun bölüm: 12 sn/830 m
en yüksek g-kuvveti seviyesi: 4,0g
araçların yere basma düzeyi : yüksek
fren aşınması : orta düzeyde
tam gaz gidilen bölüm : turun %70'lik kısmı
fren yapılan bölüm : turun %14'lük kısmı
yol tutuş seviyesi : iyi
pist yüzeyinde yükselti değişikliği: çok az
ilkim : sıcak ve nemli. tropikal sağanak yağışlar* görülür.
pist türü : grand prix yarışlarına özel olarak yapılmış pist
kaçış alanları : geniş
gidiş yönü : saat yönünde
yakıt harcama düzeyi : yüksek
En hızlı tur 1:34.223 (Juan Pablo Montoya, Williams, 2004)

Dikkat : Kalkıştan sonra ilk 2 viraj çok sert olduğundan olabildiğince dikkatli olalım. Viraja girerken çizgimizi koruyalım yanımızdaki araçlara yer bırakalım virajda süpürme yapmayalım.
Kullanıcı avatarı
car_lover
Süper Moderatör
Ad: Semih Emre
Has thanked: 154 time
Been thanked: 278 time

Re: BLANCPAIN GT Serisi S1 - Round 4 SEPANG

Mesaj gönderen car_lover »

Evet yarisa 1 gun kaldi. Araci bu piste birturlu uyduramadim. Audi lerde kendini gostermedi daha. Podyum bu yaris hayal gibi.
Kullanıcı avatarı
Boundless
Forum Yöneticisi
İletişim:

Daha piste çıkmayan 20 turunu tamamlamayan arkadaşlar var. Yarın yarış saatine kadar piste çıkmanız lazım.

Piste çıkan pilotların tur süreleri :

Resim
Kullanıcı avatarı
macityusuff
Ad: Yusuf Macit
Has thanked: 31 time
Been thanked: 39 time

Mesaj gönderen macityusuff »

Herkese merhaba,

SimRacersTR - Blancpain GT serisinde Audi Sport Team takımının Menajeri olarak pilotum Aziz Can Yücel ve kendi adıma bir açıklama yapmak istiyorum;

Bugüne kadar katıldığımız tüm şampiyona yarışlarına elimizden geldiğince katılım gösterdik, start düzlüğünde kırmızı ışıklar yanmaya başladığında cepteki yerimizdeydik, izleyenleri ve yarıştığımız diğer pilotları mahcup etmemeye çalıştık.

Ancak üzülerek belirteceğim ki GT şampiyonasına Malezya – Sepang yarışı dahil olmak üzere, katıldığımız farklı bir organizasyonun vakitleriyle çakışmasından ve iki tarafa birden antrenman için zaman ayıramayacağımızdan dolayı devam edemeyeceğiz.

Neticede turnuvadan çekiliyoruz, umarız katıldığımız süre boyunca ortaya koymaya çalıştığımız mücadele hoşunuza gitmiştir ve kimseye rahatsızlık vermemişizdir, vermiş olduğumuz kişilerden de sonradan affını alabilmişizdir. Turnuvada iddiası devam eden pilotlara kolaylıklar ve başarılar dileriz.

Sağlıcakla kalın.
Lost But Won
Kullanıcı avatarı
Boundless
Forum Yöneticisi
İletişim:

macityusuff yazdı:Herkese merhaba,

SimRacersTR - Blancpain GT serisinde Audi Sport Team takımının Menajeri olarak pilotum Aziz Can Yücel ve kendi adıma bir açıklama yapmak istiyorum;

Bugüne kadar katıldığımız tüm şampiyona yarışlarına elimizden geldiğince katılım gösterdik, start düzlüğünde kırmızı ışıklar yanmaya başladığında cepteki yerimizdeydik, izleyenleri ve yarıştığımız diğer pilotları mahcup etmemeye çalıştık.

Ancak üzülerek belirteceğim ki GT şampiyonasına Malezya – Sepang yarışı dahil olmak üzere, katıldığımız farklı bir organizasyonun vakitleriyle çakışmasından ve iki tarafa birden antrenman için zaman ayıramayacağımızdan dolayı devam edemeyeceğiz.

Neticede turnuvadan çekiliyoruz, umarız katıldığımız süre boyunca ortaya koymaya çalıştığımız mücadele hoşunuza gitmiştir ve kimseye rahatsızlık vermemişizdir, vermiş olduğumuz kişilerden de sonradan affını alabilmişizdir. Turnuvada iddiası devam eden pilotlara kolaylıklar ve başarılar dileriz.

Sağlıcakla kalın.

Güzel gidiyordunuz Yusuf çok antreman yapmasanızda sizin için çok zor olmazsa devam edin bence.
Kullanıcı avatarı
FatihEVREN
Ad: Fatih EVREN
Has thanked: 47 time
Been thanked: 64 time

Mesaj gönderen FatihEVREN »

macityusuff yazdı:Herkese merhaba,

Sağlıcakla kalın.

Dostum üzüldüm, gerçekten. Keşke kalsanız... :/
Kullanıcı avatarı
sensei
Ad: Ertekin Dal
Has thanked: 319 time
Been thanked: 234 time
Ertekin Dal’s avatar
Loading…

Mesaj gönderen sensei »

Bu yarışıda kaçırıyorum :/ . Yarışanlara iyi eğlenceler.
Resim
Kullanıcı avatarı
Boundless
Forum Yöneticisi
İletişim:

sensei yazdı:Bu yarışıda kaçırıyorum :/ . Yarışanlara iyi eğlenceler.

kötü oldu neyse bir sonraki yarış görüşürüz inşallah
Kullanıcı avatarı
car_lover
Süper Moderatör
Ad: Semih Emre
Has thanked: 154 time
Been thanked: 278 time

Mesaj gönderen car_lover »

Serkan Yalniz dan 2.03xx gelmis. Bakalim arda buna cevap verebilecek mi? Yoksa supriz isimler mi zirveye oynayacak? Az sonra...
Kullanıcı avatarı
Apostt
Ad: Serkan Yalnız
Has thanked: 64 time
Been thanked: 78 time
İletişim:

Mesaj gönderen Apostt »

Katılamayacak arkadaşların durumuna üzüldüm, Yusuf ve Can ile çok daha keyifli oluyordu, umarım karar değiştirirsiniz önümüzdeki yarışlarda.

Sepang için de herkese başarılar dilerim, çok keyifli bir pist, araçları ayarlamak gerçekten bayağı zor oldu bu sefer.

Hotlap benim için pek birşey ifade etmiyor niteklim son sıradan başlayacağım :) Herkese temassız bir yarış diliyorum, gereksiz yere zorlamalar olmaz umarım :)

“2016-2017 BLANCPAIN GT SERİSİ” sayfasına dön