2016-2017 BLANCPAIN GT SERİSİBLANCPAIN GT Serisi S1 - Round 7 LAGUNA SECA

Moderatör: Moderatörler

Kullanıcı avatarı
Boundless
Forum Yöneticisi
Ad: Engin
Has thanked: 631 time
Been thanked: 685 time
İletişim:

BLANCPAIN GT Serisi S1 - Round 7 LAGUNA SECA

Mesaj gönderen Boundless »

Bu hafta Amerika'ya Laguna Seca pistine gidiyoruz. Bu zorlu pistte güzel bir podyum mücadelesi olacak ,yarışın kaderini belirleyecek olan "Corkscrew" virajı pilotlara gerçekten zorlu anlar yaşatacak gibi duruyor.
Resim

Pist şuanki adıyla Mazda Raceway Laguna Seca (önceden bilinen Laguna Seca Yarış Pisti ) 1957 yılında inşa edildi ,otomobil yarışı ve motosiklet yarışlarında kullanılan pistte, süperkartlardan spor otomobil yarışına, müzik festivallerine kadar çeşitli yarış, sergi ve eğlence etkinlikleri düzenlenmektedir.
Laguna Seca ismi ispanyolcada "kuru göl" anlamına gelmektedir ismindende anlaşılacağı gibi kurumuş bir göl yatağına yapılmış.
Resim

Server : simracerstr.net
Yarış süresi : 40 Tur
Serbest antrenman : 21:00-22:20
Sıralama : 22:20-22:40
Yarış öncesi mola : 22:40-22:45
Standing start : 22:45
İndirme Linki : Laguna Seca
TC-ABS: Fabrika
Hasar: %100
Lastik aşınması: Normal
Yakıt tüketimi: Normal
Antrenman Şifresi : 123456

uzunluk : 2.238 mi (3.602 km)
Viraj : 11
Tur rekoru : 1: 05.786 ( Marc Gené , Scuderia Ferrari , Ferrari F2003-GA , 2012, Formula 1 )

Şuan için bizim serverda en iyi tur süresi 01:24 ile Erşana ait : Ferrari 488 GT3 01:24.207 +00.000 00:29.298 00:29.218 00:25.691
Kullanıcı avatarı
MUE
Süper Moderatör
Ad: Mehmet Uğur
Has thanked: 690 time
Been thanked: 292 time
İletişim:

Re: BLANCPAIN GT Serisi S1 - Round 7 LAGUNA SECA

Mesaj gönderen MUE »

Güzel bir pist, yarış günü görüşürüz. :)
Önceden tahmin edebildiğiniz ve edemediğiniz şeyler vardır. O tahmin edemediğiniz en tehlikeli şeylerdir.
Never Ever Stop Dreaming
/MEHMETUGURE

Kullanıcı avatarı
Painkiller.
Ad: Arda
Has thanked: 64 time
Been thanked: 49 time

Mesaj gönderen Painkiller. »

Bizim araçlara pek uymuyor gibi burası. Pisti sevmeme ragmen bu araçlarla sarmadı beni pek.
Kullanıcı avatarı
car_lover
Süper Moderatör
Ad: Semih Emre
Has thanked: 154 time
Been thanked: 278 time

Mesaj gönderen car_lover »

Guncelleme sonrasi on tarafi yol tutan aracla bana zevkli geldi. Tabi zevk degil hizli zaman onemli. Server acildiktan sonra dereceleri gorecegiz.
Birdaha degistirmezler umarim lastikleri su an mukemmel olmus. Sogumama sorunu ortadan kalkmis. Tutus artmis.
Kullanıcı avatarı
Boundless
Forum Yöneticisi
İletişim:

Bir yarışı daha geride bıraktık Serkan kaplanı tebrik ederiz birinciliğinden dolayı. Ardada son tura kadar serkanın arkasındaydı genel olarak temassız bir yarış oldu katılan herkesi tebrik ederiz.

MUE son anda yapılmazdı o ya :))

ilk sonuçlar aşağıdaki şekilde
Resim
Kullanıcı avatarı
MUE
Süper Moderatör
Ad: Mehmet Uğur
Has thanked: 690 time
Been thanked: 292 time
İletişim:

Mesaj gönderen MUE »

Boundless yazdı:Bir yarışı daha geride bıraktık Serkan kaplanı tebrik ederiz birinciliğinden dolayı. Ardada son tura kadar serkanın arkasındaydı genel olarak temassız bir yarış oldu katılan herkesi tebrik ederiz.

MUE son anda yapılmazdı o ya :))

ilk sonuçlar aşağıdaki şekilde
Resim

Sen önde ben arkadna bitiririz diye ümit ediyrodum. :D Ama öyle olmadı. :) Ben bir ara yarış hiç bitmicek sandım. :P Ama benim açımdan güzel yarıştı. Gayet stabil sürdüm. Çalışınca oluyormuş. :)
Önceden tahmin edebildiğiniz ve edemediğiniz şeyler vardır. O tahmin edemediğiniz en tehlikeli şeylerdir.
Never Ever Stop Dreaming
/MEHMETUGURE

Kullanıcı avatarı
car_lover
Süper Moderatör
Ad: Semih Emre
Has thanked: 154 time
Been thanked: 278 time

Mesaj gönderen car_lover »

Benim acimdan sıkıcı bir yarış oldu. Duzluk seven aracimizla 5.vitesten yukari cikilamayan bu pistte bekledigim bir sonuctu. Yine de guncelleme sonrasi aracin surusu daha cok zevk verdi. Onden kaymaya daha az meyilli oldu arac.
Bir ara Erşan ile cekisir gibi olduk. Onun hata yapmasini beklerken aracin arkasinin hafif cizgi disina cikmasiyla spin attim. Sonra da tek basima turladim.
Bu sezon ikinci yarisini kazanan Serkan i tebrik ediyorum. Arda da cok yakinmis finish te guzel cekisme olmustur herhalde.
Kullanıcı avatarı
diabolus79
Süper Moderatör
Has thanked: 82 time
Been thanked: 102 time

Mesaj gönderen diabolus79 »

Kendi adıma bu kadar kısa bir yarışta bile konsantrasyon kaybı yaşamam bakımından oldukça büyük bir hayalkırıklığı oldu bu yarış maalesef, hala daha bu problemi çözememem yarış içerisinde performansımı oldukça düşürüyor. Semih arkamdan kaybolduktan sonra basit hatalar ardarda gelmeye başladı, tur sürelerimin antrenmanlardaki tempomdan oldukça uzak olması daha da "overdrive" moduna geçmeme ve daha da fazla hata yapmama sebep olunca Serkan Yalnız'ın yetişip yine bir hatam sonrasında beni arkasında bırakması uzun sürmedi. Bu andan sonra kovalamacanın etkisiyle biraz daha düzgün turlar atmaya başlayınca yarış sonuna kadar Serkan'la güzel bir çekişme olması yarıştan keyif aldığım tek nokta oldu. Bitiren herkesi tebrik ediyorum.
Kullanıcı avatarı
Boundless
Forum Yöneticisi
İletişim:

Evet serkanı bir ara bayağa zorlamışsın tekrardan baktım ama atak yapıcak kadar yaklaşamamışsın. gerçi mclarenler bu pist için üretilmiş sanki çok hızlıydılar. herşeye rağmen güzel yarıştı tebrikler

“2016-2017 BLANCPAIN GT SERİSİ” sayfasına dön