2017 Newbie CUP Sezon 22. Yarış Silverstone International 10.Ocak.2017

Moderatör: Moderatörler

Kullanıcı avatarı
ozkan_343
Has thanked: 511 time
Been thanked: 135 time

Re: 2. Yarış Silverstone International 10.Ocak.2017

Mesaj gönderen ozkan_343 »

Cengiz abi ile olan mucadelemiz çok zevkliydi çok keyif aldım. ustaca temassız bir mücadele oldu tebrikler cengiz abi.
Kullanıcı avatarı
raicem
Ad: Cem
Has thanked: 29 time
Been thanked: 24 time

Mesaj gönderen raicem »

Yarışın ikinci turunda önde giderken Emre Doğan'dan ciddi bir darbe aldım. O kadar beklemiyordum ki irkildim PC başında. Sanırım kendisinin lagı çok yüksekti, zira ben savrulurken kendisi sorunsuz yarışa devam ediyordu :) Süspansiyonun hasarı sebebiyle direksiyonumun neredeyse 90 derece sola döndüğünü anlayana kadar baya çimlerde kendi etrafımda döndüm. O turu da öyle yan yan tamamladım. Pitten çıkınca da tekrar Emre'nin arkasına düştüm tesadüftür ki. Açıkçası ona yaklaşınca geçip geçmeme konusunda tereddüte düştüm. Zira oyun bana da mavi bayrak göstermeye başlayacaktı fark açana kadar. Yapacak pek bir şey yok diyerek riski aldım ve Emre'yi geçtim. Daha sonra da maksimum pozisyonu alabilmek için zorlmaya başladım. Sanırım bir kişiye tur bindirirken temas etmişim. Açıkçası ben kendisine tur bindirdiğimi bile bilmiyordum, pist üstü geçiş yaptığımı sanıyordum. Daha sonra birbiriyle sıkı mücadelede bulunan üç kişi de sanırım benim tur bindirdiğimi düşünüp tek tek yol verdiler. Kendileri adına üzüldüm sanırım oyunun sebep olduğu bir karışıklıkmış ancak işime geldi tabii :)

Sonraki yarışlarda görüşmek üzere
Kullanıcı avatarı
intruder600
Ad: Cengiz
Has thanked: 1 time
Been thanked: 3 time

Mesaj gönderen intruder600 »

ozkan_343 yazdı:Cengiz abi ile olan mucadelemiz çok zevkliydi çok keyif aldım. ustaca temassız bir mücadele oldu tebrikler cengiz abi.

Özkan bence de süperdi. Amaç böyle keyif almak olunca saygılı mücadele tamamen eğlenceye dönüşüyor.
Teşekkürler kardeşim..
Keyifle...
[/quote]
Kullanıcı avatarı
EmreDFace
Ad: Emre
Has thanked: 18 time
Been thanked: 110 time

Mesaj gönderen EmreDFace »

raicem yazdı:Yarışın ikinci turunda önde giderken Emre Doğan'dan ciddi bir darbe aldım. O kadar beklemiyordum ki irkildim PC başında. Sanırım kendisinin lagı çok yüksekti, zira ben savrulurken kendisi sorunsuz yarışa devam ediyordu :) Süspansiyonun hasarı sebebiyle direksiyonumun neredeyse 90 derece sola döndüğünü anlayana kadar baya çimlerde kendi etrafımda döndüm. O turu da öyle yan yan tamamladım. Pitten çıkınca da tekrar Emre'nin arkasına düştüm tesadüftür ki. Açıkçası ona yaklaşınca geçip geçmeme konusunda tereddüte düştüm. Zira oyun bana da mavi bayrak göstermeye başlayacaktı fark açana kadar. Yapacak pek bir şey yok diyerek riski aldım ve Emre'yi geçtim. Daha sonra da maksimum pozisyonu alabilmek için zorlmaya başladım. Sanırım bir kişiye tur bindirirken temas etmişim. Açıkçası ben kendisine tur bindirdiğimi bile bilmiyordum, pist üstü geçiş yaptığımı sanıyordum. Daha sonra birbiriyle sıkı mücadelede bulunan üç kişi de sanırım benim tur bindirdiğimi düşünüp tek tek yol verdiler. Kendileri adına üzüldüm sanırım oyunun sebep olduğu bir karışıklıkmış ancak işime geldi tabii :)

Sonraki yarışlarda görüşmek üzere

Selam Cem ,

Ben ilk temastada sana olan temasımdada araçlarla aramda fazla mesafe var diye gördüm monitörde.Hatta inanırmısın sen önümde giderken o son virajı dönerken dedimki allah allah adam kerbe çıkıp nasıl yolda dönüpte dışarı çıktı.Anlamadım olayı yarış sonrasıda o yüzden sordum.Ama bu durum 2-3 tur sürdü.Sonra benim dışımdada ping problemi yaşayanlar oldu galiba.

Ben aldığım birinciliği sana veriyorum dostum.

Ali ile olan mücadelemde o aracı nasıl okadar dışarı attım anlamadım.Yanyanaydık resmen.

İlk defa lag problemi yaşadım.Ama başkalarıda vardı yaşayan ki , bende istediğim süreleri yakalayamadım.1.16 -1.17.2 aralığını geçmeyen antremanlarım vardı.

Teşekkürler herkese, hatam varsada kusura bakmayın.
Kullanıcı avatarı
EV0T3CH
Ad: Ali
Has thanked: 102 time
Been thanked: 42 time
İletişim:

Mesaj gönderen EV0T3CH »

Emre abim,

bende birden şok oldum gayet sakin girdim viraja hatta yavaşlamaya çalışdım ki ilk yarış gibi bi sorun olmasın diye hatta şok oldum birden o kadar hızlı kim çarpdı plakası neydi kim böyle hızlanabilir diyecekdim. :mrgreen:
Sanırım internette bir sorun vardıki ara sıra banada oldu.

Sözün özü güzel yarışdı herkesi tebrik ederim ufak tefek sıkıntılar olur arada öyle problem değil ;)
Resim
Kullanıcı avatarı
EmreDFace

EV0T3CH yazdı:Emre abim,

bende birden şok oldum gayet sakin girdim viraja hatta yavaşlamaya çalışdım ki ilk yarış gibi bi sorun olmasın diye hatta şok oldum birden o kadar hızlı kim çarpdı plakası neydi kim böyle hızlanabilir diyecekdim. :mrgreen:
Sanırım internette bir sorun vardıki ara sıra banada oldu.

Sözün özü güzel yarışdı herkesi tebrik ederim ufak tefek sıkıntılar olur arada öyle problem değil ;)

Eyvallah Ali,

Açıkcası senide Cem i de yerinden ettim.Bunu bir birimizle tatlı mücadele şeklinde olmasını tercih ederdim.İkinizide yerinden ettim.Cezalarda açıklanmış bu arada.Hakemlere bu sefer savunacağım hiçbirşey olmadığı için verdikleri kararlara saygı duyuyorum.
Kullanıcı avatarı
Boundless
Forum Yöneticisi
Ad: Engin
Has thanked: 631 time
Been thanked: 685 time
İletişim:

Mesaj gönderen Boundless »

Emre ses çıkartmadıysa yırttık :)
Kullanıcı avatarı
EmreDFace

Boundless yazdı:Emre ses çıkartmadıysa yırttık :)

Hahah :) Ne yapalım Engin bu noktada ses çıkartılacak bir durum yok.Cezayı hak ettik.Bana göre sanki yarışta kimse ile temas yaşamadım hissi veren Lag ,sadece bu duruma maruz kalanlar değil benide fazlasıyla etkilemiş oldu.Bir daha böyle bir durum yaşarsam hemen yarıştan çıkarım.Sadece temas ettiklerim değil belkide tüm yarışı risk altına aldım.O yüzden ne deseniz eyvallah abi.
Kullanıcı avatarı
Boundless
Forum Yöneticisi
Ad: Engin
Has thanked: 631 time
Been thanked: 685 time
İletişim:

Mesaj gönderen Boundless »

EmreDFace yazdı:

Hahah :) Ne yapalım Engin bu noktada ses çıkartılacak bir durum yok.Cezayı hak ettik.Bana göre sanki yarışta kimse ile temas yaşamadım hissi veren Lag ,sadece bu duruma maruz kalanlar değil benide fazlasıyla etkilemiş oldu.Bir daha böyle bir durum yaşarsam hemen yarıştan çıkarım.Sadece temas ettiklerim değil belkide tüm yarışı risk altına aldım.O yüzden ne deseniz eyvallah abi.

senin lag sralamada yoktu yarış başlarken 2-3 tur sürdü sonrasında düzeldi. Araya bir windows update falanmı sıkıştı acaba
Kullanıcı avatarı
EmreDFace

Boundless yazdı:
EmreDFace yazdı:

senin lag sralamada yoktu yarış başlarken 2-3 tur sürdü sonrasında düzeldi. Araya bir windows update falanmı sıkıştı acaba

Bende öyle birşey tahmin ediyorum.Steamdede bir güncelleme olmuş olabilir.Şansızlık işte.

“2017 Newbie CUP Sezon 2” sayfasına dön