2017 Newbie CUP Sezon 24. Yarış Nurburgring GP 24.Ocak.2017

Moderatör: Moderatörler

Kullanıcı avatarı
EmreDFace
Ad: Emre
Has thanked: 18 time
Been thanked: 110 time

Re: 4. Yarış Nurburgring GP 24.Ocak.2017

Mesaj gönderen EmreDFace »

Boundless yazdı:
Zin yazdı:bir daha da video felan koymam ben buraya.. :) 5 cezadan 4 tanesi benim paylaştıklarımdan. başka hiç mi kaza olmadı? cidden.... incelemedim replay dosyasını.

Sizin paylaştığınız videolara değil replayi inceleyerek ceza veriyoruz. Burası itiraz veya kupa ligi değil, burası işin mantığını, akışını anlamanız için yapılan eğitim ligidir sırf sizin için söylemiyorum fakat birazdaha olumlu olmaya çalışın.

Müdür sen niye şimdi gerildin anlamadım.Ne itirazında bulunduk şimdi?Arkadaşda bende gırgırına takılıyoruz olaya.Birde bu lige ne sizin ehliyetiniz için nede simde çok daha iyi olayım diye katılıyoruz.Hepimiz eğlenmek için burdayız.
Kullanıcı avatarı
Zin
Ad: Hakan
Has thanked: 267 time
Been thanked: 622 time
İletişim:

Re: 4. Yarış Nurburgring GP 24.Ocak.2017

Mesaj gönderen Zin »

Boundless yazdı:
Sizin paylaştığınız videolara değil replayi inceleyerek ceza veriyoruz. Burası itiraz veya kupa ligi değil, burası işin mantığını, akışını anlamanız için yapılan eğitim ligidir sırf sizin için söylemiyorum fakat birazdaha olumlu olmaya çalışın.

olumsuz olmak mı? ne aldığım cezaya, ne de sebep olup da kesilen cezaya itiraz edecek bir şey demedim.. Ciddi bir şekilde "cidden ile başlayarak başka kaza olmadı mı? diye sordum. paylaştığım videoların %80 inin cezalar ile kesişmesi ironik geldi sadece.
Resim
Windows 10 / Intel Core i5 2500 @ 3.30GHz / MSI Z68MA-G43 / BenQ XL2410T / NVIDIA GeForce GTX 470 / Logitech Driving Force GT

“2017 Newbie CUP Sezon 2” sayfasına dön