2017 Newbie CUP Sezon 26. Yarış Circuit de Barcelona-Catalunya 7.Şubat.2017

Moderatör: Moderatörler

Kullanıcı avatarı
blade036
Ad: Barış Ç.
Has thanked: 89 time
Been thanked: 90 time
İletişim:

Re: 6. Yarış Circuit de Barcelona-Catalunya 7.Şubat.2017

Mesaj gönderen blade036 »

Güzel yarış oldu, özellikle son 6-7 tur kimin 1. olacağı belli olmadığından heyecanlıydı. Ali ve Cem'in geçişleri gayet güzel ve zevkliydi, ufak bir temas dahi olmaması bu ikilinin sürüş yeteneklerinin ne kadar iyi olduğunu gösteriyor. Emre'ye gelince malesef biraz stres yaşıyor sanırım. Kendiyle olan motivasyon sorunu çözebilseydi rahat bir 1.lik yaşayabilirdi. Ali'nin pit srtatejiside gayet başarılıydı. Diğer pilotlarda mümkün olduğunca çok antreman yaparlarsa daha temiz ve zevkli mücadeler seyredebiliriz. Yapılan kazaların bir çoğu pisti tam anlamıyla tanımamaktan ve de aceleci davranarak biran önce geçme istediğinden kaynaklandığını düşünüyorum.

Zafer'inde dediği gibi newbie 3 sezonunun biran önce başlamasını bekliyoruz. Arayı çok soğutmadan başlatırsınız inşallah :)
Kullanıcı avatarı
EmreDFace
Ad: Emre
Has thanked: 18 time
Been thanked: 110 time

Re: 6. Yarış Circuit de Barcelona-Catalunya 7.Şubat.2017

Mesaj gönderen EmreDFace »

blade036 yazdı:Güzel yarış oldu, özellikle son 6-7 tur kimin 1. olacağı belli olmadığından heyecanlıydı. Ali ve Cem'in geçişleri gayet güzel ve zevkliydi, ufak bir temas dahi olmaması bu ikilinin sürüş yeteneklerinin ne kadar iyi olduğunu gösteriyor. Emre'ye gelince malesef biraz stres yaşıyor sanırım. Kendiyle olan motivasyon sorunu çözebilseydi rahat bir 1.lik yaşayabilirdi. Ali'nin pit srtatejiside gayet başarılıydı. Diğer pilotlarda mümkün olduğunca çok antreman yaparlarsa daha temiz ve zevkli mücadeler seyredebiliriz. Yapılan kazaların bir çoğu pisti tam anlamıyla tanımamaktan ve de aceleci davranarak biran önce geçme istediğinden kaynaklandığını düşünüyorum.

Zafer'inde dediği gibi newbie 3 sezonunun biran önce başlamasını bekliyoruz. Arayı çok soğutmadan başlatırsınız inşallah :)

Aslında stres yapmak değil stres atmak benimkisi , yoksa baskı altındayım diye yada birini kovalarlen daha çok motive oluyorum.Konsantrasyonum etrafımda kimse yokken dağılıyor.Evli ve çocuk sahibi olduğum onlarca bahane sayabilirim :)Kızımın sesini duyayım dikkatim dağılıyor.Evliysen handikapların oluyor maalesef.

“2017 Newbie CUP Sezon 2” sayfasına dön