rFactor 2 TürkiyerFactor 2 bilgilendirme, tavsiye bölümü

rFactor 2 Türkiye forum alanı

Moderatör: Moderatörler

Kullanıcı avatarı
Taner
Süper Moderatör
Has thanked: 247 time
Been thanked: 416 time

Re: rFactor 2 bilgilendirme, tavsiye bölümü

Mesaj gönderen Taner »

Ben ömür boyu almadım. Her sene 20 lira veririm çevrimiçi yarışmak için. Para bağlamaktansa her sene ücretini ödemek daha mantıklı geldi. 2-3 Sene sonra ne olacağı belli olmaz diye düşündüm.
Kullanıcı avatarı
ahmetis
Ad: Ahmet Demircan
Has thanked: 27 time
Been thanked: 172 time

Mesaj gönderen ahmetis »

Ben indirimdeyken lifetime dlc sini aldım 70 e daha da para vermedim :D ac deki dlc leri de toplayınca bu fiyatı geçer abi

Studio 397 nin bazı planları var oyun üstünde şuan lifetime almayı bende önermiyorum açıkçası sürpriz oldu onların gelmesi inş sim daha da iyi olacak

VEC sezonu da bu hafta Indianapolis ile başlıyor cumartesi günü merak edenler bu videodaki kanaldan takip edebilirsiniz
https://www.youtube.com/watch?v=VLMdiqL4UGo
Kullanıcı avatarı
op7ic
Has thanked: 181 time
Been thanked: 94 time

Mesaj gönderen op7ic »

o zaman G2A ,greenmangaming, kinguin gibi sitelerden iyi bir indirim yakalayıp oyunun steam keyini elde ettikden sonra üstünede 20 lira basıp online açmak daha karlı olabilir.
A F F A L T E R B A C H
Kullanıcı avatarı
Boundless
Forum Yöneticisi
Ad: Engin
Has thanked: 631 time
Been thanked: 685 time
İletişim:

Mesaj gönderen Boundless »

Evt daha mantıklı 120tl 6 yıl fiyatı oluyor o kadar sürede neler çıkar kimbilir
Kullanıcı avatarı
ahmetis

Mesaj gönderen ahmetis »

Boundless yazdı:Evt daha mantıklı 120tl 6 yıl fiyatı oluyor o kadar sürede neler çıkar kimbilir

O sistem şöyle öncelikle oyunun offline ı 55tl.Onun üstüne dlc alıyorsunuz 1 yıllık multiplayer özelliğini yoksa acayip fark ederdi :D zaten şuan en iyisi yıllık almak Studio 397 yıl sonuna güncellemeler planlıyor.Muhtemelen pistler de lisanslı olup dlc şeklinde alıma dönüşecekmiş.Bir bakıma assetto corsadaki paket şeklinde satışa kayacak rf2 de.

İngilizcesi olanlar bu linkten sık sorulan sorulardan studio 397 nin verdiği cevaplara bakabilir.
http://www.pitlanes.com/qa-marcel-offermans-studio-397/
Kullanıcı avatarı
Taner
Süper Moderatör

Mesaj gönderen Taner »

Dx11'e geçiş, sanal gerçekçilik, yağmur damlalarının camda gerçekçiliği, yolda yarattığı ısı değişimleri, silecekler, oval pistlerdeki AI hareketleri, kullanıcı ara yüzleri, çevrimiçi yarışlardaki uyum sorunu ve yeni pistlerle ilgili iyileştirme ve çalışmalar yapacaklarmış. Bu sene bir kısım güncelleme gelecekmiş dediğine göre.
Kullanıcı avatarı
ozkan_343
Has thanked: 511 time
Been thanked: 135 time

Mesaj gönderen ozkan_343 »

bende rfactor ü çok oynadım ama 2 yi hiç denemedim. bende almayı düşünüyorum.
Kullanıcı avatarı
AlperAkbilgi
Süper Moderatör
Ad: Alper
Has thanked: 302 time
Been thanked: 131 time
İletişim:

Mesaj gönderen AlperAkbilgi »

RF2 ye Dx 11 gelirse asetto corsa çöp olur.
Kullanıcı avatarı
Taner
Süper Moderatör

Mesaj gönderen Taner »

Şu an konsollerle birlikte piyasa büyümeye başladı. Benim en büyük korkum tek seferlik paranın tadını alan simülasyon firmalarının Project Cars gibi oyun tarzına yönelmeleri. Assetto Corsa'nın bir türlü bitmeyen AI güncellemeleri ile beraber ISI'nin AI ve grafik düzeltmelerine yönelik attığı adımlar bu işaretleri veriyor. AC'nın pilot değişimi olmaması için inat edip, gece gündüz olayını " en azından bakın akşamüstü yaptık " gibi bir kaşık bal çalması, bunun yanında araç ayarlarının ilk çıktığından beri kısıtla halde olup geliştirilmemesi ve üstüne üstlük PS'cilere ürün satmak için basit kalmaya çalışmaları simülasyon piyasası için bence kırmızı alarm veriyor.
RF2'nin Steam'e adım atmak zorunda kalması, grafik güncelleştirmesi için bir firma ile anlaşması ve bu firmanın yaptığı açıklamalar elimizde kalan son simülasyonu kaybetme sinyalleri veriyor benim için.
Ben artık yarış simülasyonlarının yerini oyuna bıraktığını düşünüyorum maalesef. Atılan adımlar, yapılan düzenlemeler sim yarışçılarından öte tamamen " aga offf ne biçim araba yarışı yapmışlar " diyen PS oyuncularının cebindeki parayı kapmaya yönelik. Kısacası benim simülasyondan geleceğe yönelik umudum azaldı artık. Son kale RFactor'dü ama sanki ona da " good bye " diyeceğiz gibi.
Kullanıcı avatarı
ahmetis

Mesaj gönderen ahmetis »

AlperAkbilgi yazdı:RF2 ye Dx 11 gelirse asetto corsa çöp olur.

Abi haberin olsun adamların asıl hedefi dx11 :D VR getirmek için lazım zaten onlarda sanırım 2017 nin ilk ayalrında getirmek istiyolar.

“rFactor 2 Türkiye” sayfasına dön