rFactor 2 Genelffb yardim ( cozuldu )

rFactor 2 genel konuşma alanı

Moderatör: Moderatörler

Kullanıcı avatarı
hakan
Ad: hakan
Has thanked: 2 time
Been thanked: 5 time

ffb yardim ( cozuldu )

Mesaj gönderen hakan »

beyler lutfen yardim , oyunu yeni aldim her ne yaptiysam ffb rezalet ! ( assetto kullanicisi olarak ). google dan buldugum tum alternativ ayarlari denedim ancak ffb cok kotu . Fren yaparken ,ABSde, tekerler spin atarken,kayarken ,kitlenirken hic bir his yok ! virajlari alirken direnc duzde gider gibi. ffb nin tek tepki verdigi yer kerblerin uzerinden gecerken. rf 1 de bile boyle bi si yoktu . direksiyon dfgt . AYARLAR soyle idi : profiler de 100-0-0 - 900 derece -center spring isaret yok- report combine isaret yok , digerlerinde var. Ayrica default da da denedim .. oyun icinde ffb smooth 0-10 kadar - ffb multi 0.50 den 3 e kadar - ffb torque 0- 25 e kadar denedim . sonuc rezalet hep. genelde smooth 0-7 arasi - torque 0- multi 0.70-1.40 arasi kullaniliyormus ancak ben de rezalet YA DA BU OYUNUN FFB SI BOYLE MI ???????
En son hakan tarafından 23 Şub 2018, 14:55 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
MUE
Süper Moderatör
Ad: Mehmet Uğur
Has thanked: 690 time
Been thanked: 292 time
İletişim:

Re: ffb yardim

Mesaj gönderen MUE »

Merhaba, bende de DFGT var. Hissiyat konusunda sıkıntı yaşamıyorum. Smoot ve ffbmult çok etkiliyor hissiyatı. Smoot düşük olması lazım. ffbmult geri bildirim sertligi. Valla ben en çok zevk alarak sürdügüm Sim, rFactor 2 ve RaceRoom.

Şuan ayarlar böyleydi bende. Hissiz bir FFB almadığım için pek kurcalamadım. Smooth düşürülerek daha detaylı FFB alınabilir.

Resim
Önceden tahmin edebildiğiniz ve edemediğiniz şeyler vardır. O tahmin edemediğiniz en tehlikeli şeylerdir.
Never Ever Stop Dreaming
/MEHMETUGURE

Kullanıcı avatarı
hakan

Mesaj gönderen hakan »

MUE yazdı:Merhaba, bende de DFGT var. Hissiyat konusunda sıkıntı yaşamıyorum. Smoot ve ffbmult çok etkiliyor hissiyatı. Smoot düşük olması lazım. ffbmult geri bildirim sertligi. Valla ben en çok zevk alarak sürdügüm Sim, rFactor 2 ve RaceRoom.

Şuan ayarlar böyleydi bende. Hissiz bir FFB almadığım için pek kurcalamadım. Smooth düşürülerek daha detaylı FFB alınabilir.

Resim

peki dfgt profiler ayarlarinizi da soylermisiniz . tsk

Bir de su clipping addon ( uygulamasi ) lazim . sizde var ise bana yolarmisiniz ? web de bulunmuyor her nedense, hicbiryerde .
Kullanıcı avatarı
MUE
Süper Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen MUE »

Logitech ayarlarıda bu şekil.
O uygulamayı bilmiyorum. Denemedim hiç.

Resim
Önceden tahmin edebildiğiniz ve edemediğiniz şeyler vardır. O tahmin edemediğiniz en tehlikeli şeylerdir.
Never Ever Stop Dreaming
/MEHMETUGURE

Kullanıcı avatarı
hakan

Mesaj gönderen hakan »

tesekkurler mue ,daha iyi simdi .
Kullanıcı avatarı
MUE
Süper Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen MUE »

hakan yazdı:tesekkurler mue ,daha iyi simdi .

Fark ettiyse sevindim.
Never Ever Stop Dreaming
/MEHMETUGURE

“rFactor 2 Genel” sayfasına dön