Project Cars TürkiyeProject Cars Custom Livery

Project Cars Türkiye Forum Alanı

Moderatörler: Moderatörler, PCars Admin, PCars Moderator

Kullanıcı avatarı
oXideX
Ad: Kemal Altıparmak
Has thanked: 158 time
Been thanked: 221 time

Project Cars Custom Livery

Mesaj gönderen oXideX »

Gelecek sezon ya da etkinliklerde kendi üretimimiz livery leri kullanırsak daha keyifli video ve görsellere sahip olabileceğimizi düşünüyorum. Bu düşünce ile daha önceden de tecrübem olan bu alanda bir şeyler yapmak istedim. Biraz paslanmışım tabi, henüz alpha aşamasında olan livery i sizlere sunuyorum.

GT3 sezonunda @COJ ile keyifle ilerlettiğimiz Skydive Racing takımımız adına bir çalışma bu. İlerleyen zamanlarda bunu daha da çok geliştirebileceğimi düşünüyorum. Henüz araç üzeri çok kalabalık değil, sponsorları bekliyorum :D

Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
Zin
Ad: Hakan
Has thanked: 267 time
Been thanked: 622 time
İletişim:

Re: Project Cars Custom Livery

Mesaj gönderen Zin »

oXideX yazdı:Gelecek sezon ya da etkinliklerde kendi üretimimiz livery leri kullanırsak daha keyifli video ve görsellere sahip olabileceğimizi düşünüyorum. Bu düşünce ile daha önceden de tecrübem olan bu alanda bir şeyler yapmak istedim. Biraz paslanmışım tabi, henüz alpha aşamasında olan livery i sizlere sunuyorum.

GT3 sezonunda @COJ ile keyifle ilerlettiğimiz Skydive Racing takımımız adına bir çalışma bu. İlerleyen zamanlarda bunu daha da çok geliştirebileceğimi düşünüyorum. Henüz araç üzeri çok kalabalık değil, sponsorları bekliyorum :D

Resim
Resim
Resim
Resim
Resim

Harika ellerine sağlık:)

Sent from my iPhone using Tapatalk
Resim
Windows 10 / Intel Core i5 2500 @ 3.30GHz / MSI Z68MA-G43 / BenQ XL2410T / NVIDIA GeForce GTX 470 / Logitech Driving Force GT
Kullanıcı avatarı
ozkan_343
Has thanked: 511 time
Been thanked: 135 time

Mesaj gönderen ozkan_343 »

gayet guzel gorunuyor kemal devamı gelsin ama hep ban hep bana olmaz :D :P bizim araçlarada bi el at :D
Kullanıcı avatarı
oXideX
Ad: Kemal Altıparmak
Has thanked: 158 time
Been thanked: 221 time

Mesaj gönderen oXideX »

@ozkan_343 el atıcam kardeşim burada önce bir olayı tam kavrayayım, photoshopta öyle aman aman iyi değilim çünkü :)

Benim dosya ve bilgilerle beslersen bir sonrakinede senin araca geçerim ;)
Resim
Kullanıcı avatarı
COJ
Ad: Semih İzgi
Has thanked: 99 time
Been thanked: 154 time

Mesaj gönderen COJ »

Şiir gibi olmuş. Mükemmel bir livery. Benim kanat uçları ve dikiz aynalarını koyu yeşil, seninkini de kırmızı yap lütfen :) Normalde benimki beyaz ama yeşil i tercih ederim :) Harika bir tasarım. bizim takım bi başka.
Kullanıcı avatarı
Zin
Ad: Hakan
Has thanked: 267 time
Been thanked: 622 time
İletişim:

Mesaj gönderen Zin »

Bunu sezon 1 icin yapıyorsanız tamam. Ama sezon 2 icin hevesinizi kirmak istemem. Sebebini biliyorsunuz.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Resim
Windows 10 / Intel Core i5 2500 @ 3.30GHz / MSI Z68MA-G43 / BenQ XL2410T / NVIDIA GeForce GTX 470 / Logitech Driving Force GT

“Project Cars Türkiye” sayfasına dön