Project Cars TürkiyePCars Sezon 3 Öneriler

Project Cars Türkiye Forum Alanı

Moderatörler: Moderatörler, PCars Admin, PCars Moderator

Kullanıcı avatarı
Zin
Ad: Hakan
Has thanked: 267 time
Been thanked: 622 time
İletişim:

Re: PCars Sezon 3 Öneriler

Mesaj gönderen Zin »

EmreDFace yazdı:Benim size bir önerim var.Toplu halde Asetto Corsa ya geçmeniz.

Gerçi Barış benim düşüncelerimi aynen yazmış. AC PCars hepsi hikaye. bizim ortam şahane :))

Sent from my iPhone using Tapatalk
Resim
Windows 10 / Intel Core i5 2500 @ 3.30GHz / MSI Z68MA-G43 / BenQ XL2410T / NVIDIA GeForce GTX 470 / Logitech Driving Force GT
Kullanıcı avatarı
EmreDFace
Ad: Emre
Has thanked: 18 time
Been thanked: 110 time

Mesaj gönderen EmreDFace »

Zin yazdı:

Gerçi Barış benim düşüncelerimi aynen yazmış. AC PCars hepsi hikaye. bizim ortam şahane :))

Ahah ona birşey diyemem hepimizin maksadı ortam olsun keyif alalım.
Kullanıcı avatarı
EV0T3CH
Ad: Ali
Has thanked: 102 time
Been thanked: 42 time
İletişim:

Mesaj gönderen EV0T3CH »

okufa yazdı:2 + 1 şeklinde olabilir sezon. İki hafta sezon yarışları sonraki hafta özel etkinlik gibi.
Bunun dışında sezon yarışlarına fazla ara verilmesi taraftarı değilim. Araca alışmak zaten birkaç hafta sürüyor.
Setup oluşturmak ve pratik yapmak zamanı olmayanlar içinde rekabetçi olmaktan uzaklaştırıyor.
Bunların haricinde zaten düzgün işleyen bir sistemimiz var.

Kesinlikle katılıyorum her hafta sezon yarışı sıkabiliyor. Özel etkinlerde kafa dağıtmak için daha iyi hale geliyor.
Resim
Kullanıcı avatarı
Zin
İletişim:

Mesaj gönderen Zin »

EV0T3CH yazdı:
okufa yazdı:2 + 1 şeklinde olabilir sezon. İki hafta sezon yarışları sonraki hafta özel etkinlik gibi.
Bunun dışında sezon yarışlarına fazla ara verilmesi taraftarı değilim. Araca alışmak zaten birkaç hafta sürüyor.
Setup oluşturmak ve pratik yapmak zamanı olmayanlar içinde rekabetçi olmaktan uzaklaştırıyor.
Bunların haricinde zaten düzgün işleyen bir sistemimiz var.

Kesinlikle katılıyorum her hafta sezon yarışı sıkabiliyor. Özel etkinlerde kafa dağıtmak için daha iyi hale geliyor.

Onu ayarlayacağız zaten. 2+1 yerine vardiyası olan arkadaşların çalıştığı günlere special event koymaya çalışırız

Resim
Windows 10 / Intel Core i5 2500 @ 3.30GHz / MSI Z68MA-G43 / BenQ XL2410T / NVIDIA GeForce GTX 470 / Logitech Driving Force GT
Kullanıcı avatarı
Boundless
Forum Yöneticisi
Ad: Engin
Has thanked: 631 time
Been thanked: 685 time
İletişim:

Mesaj gönderen Boundless »

blade036 yazdı:

AC'de kafamıza yatan bir etkinlik olursa katılıyor birkaç arkadaşımız. Sürekliliği olan 13-14 kişilik bir ekibiz, yeni arkadaşlarımız da var. Olur da hepimiz AC'de yarışırsak başkalarına yer kalmaz.. Bence biz toplu halde geçmeyelim AC'ye..

Emre iyi demiş, Herzaman yer ayarlanır önemli olan süreklilik.
Kullanıcı avatarı
blade036
Ad: Barış Ç.
Has thanked: 89 time
Been thanked: 90 time
İletişim:

Mesaj gönderen blade036 »

Boundless yazdı:
blade036 yazdı:

AC'de kafamıza yatan bir etkinlik olursa katılıyor birkaç arkadaşımız. Sürekliliği olan 13-14 kişilik bir ekibiz, yeni arkadaşlarımız da var. Olur da hepimiz AC'de yarışırsak başkalarına yer kalmaz.. Bence biz toplu halde geçmeyelim AC'ye..

Porshe cup'a alınmadık, lisansa 2 yarış kalmıştı. Lisanslılar öncelikli dendi. Tüm grid hiçbir zaman dolmadı. bu konuda daha öncelerinde önerimde olmuştu. Kayıt yaptıran herkes geldiğinde ben yarışa çıkmam demiştim (lisansım henüz çıkmadığı için), bir dönüş olmadı. Sonrasında hepimiz katılımı gördük zaten. Demekki her zaman yer ayarlanmıyormuş..
Kullanıcı avatarı
EmreDFace
Ad: Emre
Has thanked: 18 time
Been thanked: 110 time

Mesaj gönderen EmreDFace »

blade036 yazdı:
Boundless yazdı:
blade036 yazdı:

Porshe cup'a alınmadık, lisansa 2 yarış kalmıştı. Lisanslılar öncelikli dendi. Tüm grid hiçbir zaman dolmadı. bu konuda daha öncelerinde önerimde olmuştu. Kayıt yaptıran herkes geldiğinde ben yarışa çıkmam demiştim (lisansım henüz çıkmadığı için), bir dönüş olmadı. Sonrasında hepimiz katılımı gördük zaten. Demekki her zaman yer ayarlanmıyormuş..

Yönetim bu konuya el atsın ozaman.
Kullanıcı avatarı
Boundless
Forum Yöneticisi
Ad: Engin
Has thanked: 631 time
Been thanked: 685 time
İletişim:

Mesaj gönderen Boundless »

blade036 yazdı:
Boundless yazdı:
blade036 yazdı:

Lisansınız yoksa özellikle ana seri olan yarışlara tabiki giremezsizniz bu konuda bir yanlışlık yok. Fakat takip etmediniz heralde sonrasında 2. yarıştan sonra iş dolayısıyla gelemeyen arkadaşlarımız oldu ve ya mazeretsiz katılmayanlar oldu. Bu arkadaşların yerine yeni pilot alımı yaptık. bu işlemi 2 defa yaptık. Özellikle Lisans sınırında olup şampiyona başladıktan sonra lisansını alan arkadaşları lige katmak için.

Herkes istediği yerde yarışır bizde elimizden geldiğince pcars,Ac,RR,RF2 her oyunda organizasyon düzenleyip katılım göstermeye çalışıyoruz. Fakat dediğim gibi yer konusunda sorunumuz yok alternatiflerimiz çok herkes kendine yarışacak uygun bir lig bulacaktır elbet.
Katılım 20 kişi başlayıp son yarışlarda iyice azalmaya başlıyor ne yazıkki. Bununla ilgilide bir kaç projemiz ve çalışmamız var.
Kullanıcı avatarı
Zin
İletişim:

Mesaj gönderen Zin »

Bir de şöyle bir şey var. PCars taki her pilot mutlaka AC yarışlarına katılıyor veya zamanında katılmış. Kimse bu ayrımı yapmıyor ama AC oynayanlar (sen ve Efe hariç) tenezzül bile etmiyor. Tamam AC den iyi degil. Kötü de değil Onu tartışmıyorum zaten. Maksat muhabbet olacaksa AC pilotları niye kayıt yaptırmıyor? Organizasyon da bir eksiklik varsa düzeltiriz. O yüzden bu başlık açıldı zaten. Önerilerinizi bekliyoruz. Bu başlık altında AC VS PCars Polimigine girmeyelim. Herkesi bekliyoruz. :)

Resim
Kullanıcı avatarı
blade036
Ad: Barış Ç.
Has thanked: 89 time
Been thanked: 90 time
İletişim:

Mesaj gönderen blade036 »

Sezon 3'de pit stopları ve lastik korumayı değerli kılmak adına lastik aşınlamalarını 2x yada 4x yapabiliriz.
Sezonda 2 yarışı random hava durumu yapabiliriz.
2 hafta sezon 1 hafta özel etkinlik düzeni de uygundur.

“Project Cars Türkiye” sayfasına dön