GT3 Sezon 1SEZON 1 GT3 - Y01:Autodromo Nazionale Monza GP

Moderatörler: Moderatörler, PCars Admin, PCars Moderator

Kullanıcı avatarı
ozkan_343
Has thanked: 511 time
Been thanked: 135 time

Re: SEZON 1 GT3 - Y01:Autodromo Nazionale Monza GP

Mesaj gönderen ozkan_343 »

Piskolojik baski kurmaya calisiyorlar dik dur tahir yilma :D
Kullanıcı avatarı
Zin
Ad: Hakan
Has thanked: 267 time
Been thanked: 622 time
İletişim:

Mesaj gönderen Zin »

Resim
Windows 10 / Intel Core i5 2500 @ 3.30GHz / MSI Z68MA-G43 / BenQ XL2410T / NVIDIA GeForce GTX 470 / Logitech Driving Force GT
Kullanıcı avatarı
EV0T3CH
Ad: Ali
Has thanked: 102 time
Been thanked: 42 time
İletişim:

Mesaj gönderen EV0T3CH »

Tüm pilot arkadaşlarım tebrik etmek isterim temiz ve güzel bir yarışdı.

Emeği geçen herkese ayrıca teşekkür ederim hem yarış içinde olsun hem yarış sorası gayet samimi disiplinli ve eğlenceli bir ortam kurmamıza yardımcı oldular. Sonraki yarışlarda görüşmek üzere :)
Resim
Kullanıcı avatarı
raicem
Ad: Cem
Has thanked: 29 time
Been thanked: 24 time

Mesaj gönderen raicem »

Ali tebrik ederim, eminim yine Assetto'daki gibi temiz yarışmışsındır :)
Valla benim için büyük hayal kırıklığı oldu yarış. Medium lastikle çıkıp uzun gideyim dedim ancak tutuş tahmin ettiğimden de azdı. İlk tur dahil olmak üzere bir kaç kez pist dışına çıktım durdum. Hasar da alınca erkenden pite gireyim dedim. Gerçi bu pist dışı gezintiler soft lastikle de devam etti ya, neyse... :D
Kullanıcı avatarı
ZaferDerelioğlu
Ad: Zafer
Has thanked: 158 time
Been thanked: 64 time

Mesaj gönderen ZaferDerelioğlu »

Ali tebrik ederim kardeşim.
Ali'nin Assetoda ki centilmenliğinden eser yok :D
Güzel bir tecrübe oldu bunun Monza'ya denk gelmesi benim açımdan iyi oldu.
Repla dosyası bulmaca gibi kim ne kullanıyor belli değil.
ResimResim
Kullanıcı avatarı
Zin
Ad: Hakan
Has thanked: 267 time
Been thanked: 622 time
İletişim:

Mesaj gönderen Zin »

resmi yarış sonuçlarını yarın gireceğim arkadaşlar. ayrıca şeref kürsüne de eklenecek.. gecikmeden dolayı kusura bakmayın
Resim
Windows 10 / Intel Core i5 2500 @ 3.30GHz / MSI Z68MA-G43 / BenQ XL2410T / NVIDIA GeForce GTX 470 / Logitech Driving Force GT
Kullanıcı avatarı
Vince
Has thanked: 226 time
Been thanked: 147 time

Mesaj gönderen Vince »

iyi dereceler elde eden arkadaşlara tebrikler. önde oldukça güzel çekişme oldu takip ettiğim kadarıyla, birincilik epey el değiştirdi.

kendi adıma da, idmansız çıkılan Monza'nın insanı cezalandırdığını güzelce tecrübe etmiş oldum :)
ama Brit'ler sakal gibidir. bu darbeler bizi anca güçlendirir. değil mi ortak? :D @ozkan_343
Kullanıcı avatarı
blade036
Ad: Barış Ç.
Has thanked: 89 time
Been thanked: 90 time
İletişim:

Mesaj gönderen blade036 »

Takım arkadaşım Ali'yi tebrik ederim :)

Zafer ve Kemal sizlerdende özür dilerim.. Elimde olmayan sebeblerden ötürü pedal sistemimin bağlantısı koptu ve çok kötü bir yerde epey yavaş seyretti araç yaklaşık 15-20sn civarı. Bu arada Zafer atlatsada Kemal'e spin attırmış oldum. Birde kaçayım derken ufak bir temas daha yaşadım Kemal'le :/

Pedal bağlantısının kopmasına kadar herşey iyi giderken bir anda hem 3 sıra kaybettim hemde kontrolsüz bir şekilde sol beton bariyerlere çarptım, aracım hasar aldı. Pitte de tamir edemedi ustalar yarım yamalak koli bandıyla bantlayıp gönderdiler piste ki, aracın aerosu tam düzelmedi :)

Semih'le iyi çekiştik (Güzel defans yaptın, ayrıca 2.liğini tebrik ederim), o çekişme esnasında 1 kere daha kısa süreli pedal kopması yaşadım ve 8 sn ceza aldım. Sonrasında tekrar Semih'e yaklaşsamda aracımdaki hasar (kaza sonrası direskiyonu hep 6 7 derece sağa yatık tutmam gerekti :) ) nedeni ile hava koridorunu malesef iyi kullanamadım ve atak yapamadım. Sağlık olsun, umarım sonraki yarışlarda bu gibi hatalar ile karşılaşmayız.

Güzel bir ekip olduk, umarım sayımız artar ve daha kalabalık bir aile oluruz. Tüm katılımcı arkadaşları tebrik ediyorum.

Sonuç olarak podyumda iki Mclaren ile yer aldık, sıradaki maçlara bakacağız :)
En son blade036 tarafından 09 Mar 2017, 23:56 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
ZaferDerelioğlu
Ad: Zafer
Been thanked: 64 time

Mesaj gönderen ZaferDerelioğlu »

blade036 yazdı:Takım arkadaşım Ali'yi tebrik ederim :)

Zafer ve Kemal sizlerdende özür dilerim.. Elimde olmayan sebeblerden ötürü pedal sistemimin bağlantısı koptu ve çok kötü bir yerde epey yavaş seyretti araç yaklaşık 15-20sn civarı. Bu arada Zafer atlatsada Kemal'e spin attırmış oldum. Birde kaçayım derken ufak bir temas daha yaşadım Kemal'le :/

Pedal bağlantısının kopmasına kadar herşey iyi giderken bir anda hem 3 sıra kaybettim hemde kontrolsüz bir şekilde sol beton bariyerlere çarptım, aracım hasar aldı. Pitte de tamir edemedi ustalar yarım yamalak koli bandıyla bantlayıp gönderdiler piste ki, aracın aerosu tam düzelmedi :)

Semih'le iyi çekiştik (Güzel defans yaptın, ayrıca 2.liğini tebrik ederim), o çekişme esnasında 1 kere daha kısa süreli pedal kopması yaşadım ve 8 sn ceza aldım. Sonrasında tekrar Semih'e yaklaşsamda aracımdaki hasar (kaza sonrası direskiyon hep 4 5 derece sağa yatık tutmam gerekti :) ) nedeni ile hava koridorunu malesef iyi kullanamadım ve atak yapamadım. Sağlık olsun, umarım sonraki yarışlarda bu gibi hatalar ile karşılaşmayız.

Güzel bir ekip olduk, umarım sayımız artar ve daha kalabalık bir aile oluruz. Tüm katılımcı arkadaşları tebrik ediyorum.

Sonuç olarak podyumda iki Mclaren ile yer aldık, sıradaki maçlara bakacağız :)

senin canın sağolsun :) güzel yarıştı bence 1. olabilrdin pedal arızan olmasa.
ResimResim
Kullanıcı avatarı
oXideX
Ad: Kemal Altıparmak
Been thanked: 221 time

Mesaj gönderen oXideX »

İlk yarış beklediğim kalitede geçti diyebilirim genel olarak, hemen herkes bir yerlerde hata yaptı ve aslında bu da renk kattı yarışa. Sonraki yarışlarda daha stabil bir seans geçirebiliriz ki bence diğer yarış organizasyonlarına baktığınızda gerçekten üst seviyeydik. Dediğim gibi öğreniyoruz ve kazanmak, üst sıralarda olmak önemli olsa da daha çok ortam ve eğlence için burdayız, bunu yarış bittikten sonra bile yarışa giren arkadaşlardan görebilirsiniz :) nacizane genel bir iki tavsiyem olacak, iki mücadelelerde arabayı geçince sadece dikinize bakmayın daha viraj bitmiyor :) bir de piste dönüşlerde mücadeleyi kaybetmeden ama düzgün çizgi de olmak gerekir, yoksa güm pat oluyor sonu :D yanlış anlamayın bir rahatsızlığım olduğu için demiyorum, buna sebep olan arkadaşlar gerçekten iyi niyetlerini göstermek için yarıştan kopuyorlar, buna hiç gerek yok bence, mücadele oldukça çok daha güzel her şey ;)

@blade036 hiç sorun yok kardeşim, olur yarışta böyle şeyler, tek orada üzüldüğüm Zafer ile iyi kapışıyorduk o gitti :D

@Akif seni de centilmenliğin için tebrik ederim, hem kazaya sebep olduğunu düşünüp sıra verme çabandan hem de yarış sonunda pitte lastik değiştirmediğini belirttiğin esnadan ötürü, Hakan abi gerekli açıklamaları yapsa da ben de ayrıca belirtmek isterim.

@EV0T3CH tebrikler kardeşim, hakettiğin bir birincilik oldu, çok yapma ama bunu :D

Takım olarakta 2. ve 4. olarak ikinci sıradaki takım olduk, ben pitten yağmur lastiği (bu nedir arkadaş nasıl yani) ile çıkmasaydım 2. ve 3. yü ciddi zorlardım diye düşünüyorum. O lastiklerle, durma ve viraj için tutunma sorunları yaşamama ve tur başı 2.5 sn kaybetmeme rağmen aslında ara çok açılmamıştı çünkü.

Kesinlikle r3e dtm şampiyonasından çok daha fazla keyif alıyorum burada, herkese çok teşekkürler, iyi ki varsınız.
Resim

“GT3 Sezon 1” sayfasına dön