GT3 Sezon 1SEZON 1 GT3 - Y05: Donington Park GP

Moderatörler: Moderatörler, PCars Admin, PCars Moderator

Kullanıcı avatarı
antking
Ad: Efe Can
Has thanked: 259 time
Been thanked: 354 time

Re: SEZON 1 GT3 - Y05: Donington Park GP

Mesaj gönderen antking »

Pisti bilmemem yağmur tecrübem olması bana pahalıya patladı. 5. sıraya kadar yükselmeme rağmen deneyimsizliğimden bir kaç kez spin atarak gerilerde kaldım.

Önümüzde ki yarış bir aksilik olmaz ise görüşürüz. İlk 3'e tebrikler.
Kullanıcı avatarı
blade036
Ad: Barış Ç.
Has thanked: 89 time
Been thanked: 90 time
İletişim:

Mesaj gönderen blade036 »

Olaylı bir yarışı geride bıraktık. Kemal'in teknik problemleri nedeni ile yarışa katılamaması, Semih'in antivirüs problemi, Ali'nin benzin sorunu derken zorlu 3 pilot arkamda kalmış oldu. Yarış geneli sakin geçti diyebilirim. Fatih abi bu piste çok iyi hazırlanmış gayet stabil turlar atıyordu, kendisini pist üzerinde geçmek hayli zor olacaktı ama geçen yarıştan fırçaladığım pit ekibim bu yarış iyi iş çıkarttı ve pitte Fatih abiyi geçebildim. Yarışın son 2 turu Meriç beni epey terletsede rahat bir podyum oldu.

Zafer'i tebrik ederim. Ali ve Semih'i de aksaklıklar yaşasalar da 3. ve 4. sırayı aldıklarından dolayı kutlarım. Tüm pilotlarımız gerçekten temiz ve centilmen bir şekilde yarıştı. Sezonun ilk yarışına göre tüm pilotlarda gözle görülür bir gelişim söz konusu. Sezon 2'de daha çekişmeli bir lig yaşayacak gibiyiz.

Sıradaki yarışta görüşmek üzere. Ayrıca yarışı sabahın 8'ine koyan zihniyeti kınıyorum :(

Not: Steam kullanıcı adımı değiştirmem işe mi yaradı ne :)
Kullanıcı avatarı
Boundless
Forum Yöneticisi
Ad: Engin
Has thanked: 631 time
Been thanked: 685 time
İletişim:

Mesaj gönderen Boundless »

Arkadaşlar kusura bakmayın Çocuk uyumadı onla uğraşırken yarışa yetişemedim
Kullanıcı avatarı
COJ
Ad: Semih İzgi
Has thanked: 99 time
Been thanked: 154 time

Mesaj gönderen COJ »

Herkesin eline sağlık.

Skydive Racing olarak en kötü haftamızı geçirdik. Talihsizlikler peşimizi bırakmadı ama yinede sonunculuktan sonra çok zorlu mücadeleler ile puan kopartmayı başardık.

Sakitto ve ardından seçilecek pist için umarım tüm sorunlarımızı çözeriz ve yeniden takımlar şampiyonluğunu ve podyumu kovalayacak hale geliriz.

Kazanan Zafer abiyi, Çok iyi yarışmış olan Barış ve Fatih abimi tebrik ederim.

Ayrıca,
Efe çok güzel bir sürüş sergiledi. Zaten son derece bilinçli ve iyi bir pilot, P.cars a biraz daha alışırsa tamamdır.

Yeni katılan Fatih hocamız araca iyi ayar yapamadı sanırım. Sürekli kontrol kaybı yaşadı. Sonraki yarışlarda kendisine yardımcı olmak isterim.

Meriç gayet iyi gidiyor ama biraz daha alışması lazım. Alışınca eminim fazlasıyla rekabetçi olacak.

Herkese sevgiler saygılar.
Skydive Racing

Resim
Kullanıcı avatarı
ZaferDerelioğlu
Ad: Zafer
Has thanked: 158 time
Been thanked: 64 time

Mesaj gönderen ZaferDerelioğlu »

Öncelikle podyumu tamamlayan Barış ve Fatih abiyi tebrik ederim. Barış şansızlığını kırdı, Fatih abi ise artan performansıyla göz doldurdu.
Başta Kemal'e yarışa başlayamamış olmasından dolayı ve Semih'e de yarışta teknik sıkıntı yaşadığı için geçmiş olsun.
Umarım Skydive'nin üzerinde ki bulutlar kısa süre de dağılır. Ayrıca Ali yakıt konusunda bir şansızlık yaşadı, yoksa gayet rekabetçi gözüküyordu.
Yarış yine hava değişiklikleriyle bize güzel bir tecrübe yaşattı. Podyum mücadelesinde güzel ve temiz bir mücadele oldu.
Herkese Sakitto'da başarılar dilerim..
ResimResim
Kullanıcı avatarı
Zin
Ad: Hakan
Has thanked: 267 time
Been thanked: 622 time
İletişim:

Mesaj gönderen Zin »

RESMİ YARIŞ SONUÇLARI

Resim
Resim
Windows 10 / Intel Core i5 2500 @ 3.30GHz / MSI Z68MA-G43 / BenQ XL2410T / NVIDIA GeForce GTX 470 / Logitech Driving Force GT
Kullanıcı avatarı
Zin
Ad: Hakan
Has thanked: 267 time
Been thanked: 622 time
İletişim:

Mesaj gönderen Zin »

en hızlı tur zamanları konu başlığı altına eklendi.
Resim
Windows 10 / Intel Core i5 2500 @ 3.30GHz / MSI Z68MA-G43 / BenQ XL2410T / NVIDIA GeForce GTX 470 / Logitech Driving Force GT

“GT3 Sezon 1” sayfasına dön