GT3 Sezon 1SEZON 1 GT3 - Y06: Sakitto GP

Moderatörler: Moderatörler, PCars Admin, PCars Moderator

Kullanıcı avatarı
COJ
Ad: Semih İzgi
Has thanked: 99 time
Been thanked: 154 time

Re: SEZON 1 GT3 - Y06: Sakitto GP

Mesaj gönderen COJ »

ZaferDerelioğlu yazdı:Daha da 1.olmam o zaman protesto ediyorum. Ben kaza yaptığımda düğün konvoyu gibi kornalar eşliğnde geçmenizden belliydi herşey..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Aşkolsun Zafer abi. :) İdolümüzsün.
Kullanıcı avatarı
okufa
Ad: Fatih Kürşat
Has thanked: 182 time
Been thanked: 120 time

Mesaj gönderen okufa »

Bu arada arkadaşlar sağlam replay dosyası olan paylaşırsa sevinirim.
Bendeki replay de farlarda problem var onun dışında normal.
Kullanıcı avatarı
blade036
Ad: Barış Ç.
Has thanked: 89 time
Been thanked: 90 time
İletişim:

Mesaj gönderen blade036 »

Öncelikle Fatih Abiyi üstün performasından ötürü kutlarım. Son iki yarıştır gerçekten gözle görülür bir gelişme göstererek Sakitto'da damalı bayrağı ilk gören isim oldu. Ayın şekilde konsantrasyon ustası olmuş Semih'i de Fatih abiyi bir an bile yalnız bırakmadığı, nefesini ensesinde hissettirdiği için tebrik ederim (Son turda Fatih abinin "Semih strese soktun" beni şeklindeki çıkışı).

Ali'yi de podyum görerek takımımıza önemli puan kazandırdığı için hem hem tebrik, hem teşekkür hem de son yarış için aynı performansı göstermesi için teşfik ederim.

İddialı 2 isim Zafer ve Kemal için ise kötü bir yarış oldu, Zafer, Kemal'e göre nispeten daha çabuk toplayarak 4.olmayı başardı, Kemal'in ise son iki yarıştır şanssızlığı devam etti ve 2.lik şansını Sakitto'da büyük ölçüde kaybetti.

Kendi açımdan bakacak olursak, çok fazla çalışamadığım ve setupımın içime sinmediği bir pist oldu. Kemal'in ve Zafer'in hatalarını malesef çok iyi değerlendiremedim. Yarış esnasında Hakan abi ile bir kaç turluk çekişmemiz oldu. Hakan abinin ilk viraj performası gerçekten bana göre çok iyiydi, her tür 1. virajda nerdeyse 0.5 sn yaklaştı. Bir kaç tur sonrasında yine 1. viraj geçmeyi başardı (Kuma iterek sen git kumda oyna dedi gerçi ama sorun yok :) ). Pit sonrası Hakan abinin hemen gerisinde piste çıktım. Bir kaç başarısız denememden sonra, Hakan abinin viraja yavaş girmesiyle fırsat yakaladım ve soluna geçtim, sanıyorum beni farketmemiş olacakki kendimi bir anda sol beton bariyerlerde buldum :)
Sonrasında TS'den;
-Geç Barış,
-Yok abi devam,
-Yaw geç Barış,
-sorun yok abi devam
Şeklindeki karşılıklı konuşmamız neticesinde Hakan abiyi kırmayıp önüne geçip yoluma devam ettim. Tabi bu muhabbet ikimizede sanıyorum 5-6 sn kaybettirdi:)

Meriç ise bu konuşmanın devam etmesini umduğuyla kaldı...

Aksiliklerim olmasaydı ne olurdu dersem, sanıyorum Zafer'in son viraj kazası ile 4. olabilirdim. Podyum şansım olmayacaktı her türlü..

Yarışan tüm arkadaşları tebrik ederim. Alt sıralardaki arkadaşların zamanla tecrübe kazandıkça üst sıra mücadelelerine gireceklerine inanıyorum. Bunun için en büyük örnek sanırım Fatih abidir.

Son yarışta görüşmek üzere.

“GT3 Sezon 1” sayfasına dön