GT3 EnduranceGT3 Endurance 2. Yarış Silverstone

Moderatör: Moderatörler

Kullanıcı avatarı
Boundless
Forum Yöneticisi
Ad: Engin
Has thanked: 631 time
Been thanked: 685 time
İletişim:

Re: GT3 Endurance 2. Yarış Silverstone

Mesaj gönderen Boundless »

Painkiller. yazdı:Pistin limitlerini öğrenmek için time attack da turladım ve 2.00.359 attım. Biraz setupla uğraşınca da sıralama da 1.59 atıcağımı düşünüyorum. Yarıştada 2.02 , 2.03 aralığında turlar bekliyorum.

Aferim sana öğreniyon bu işi sende hızlanırsın birgün :D
Kullanıcı avatarı
antking
Ad: Efe Can
Has thanked: 259 time
Been thanked: 354 time

Mesaj gönderen antking »

Boundless yazdı:
Painkiller. yazdı:Pistin limitlerini öğrenmek için time attack da turladım ve 2.00.359 attım. Biraz setupla uğraşınca da sıralama da 1.59 atıcağımı düşünüyorum. Yarıştada 2.02 , 2.03 aralığında turlar bekliyorum.

Aferim sana öğreniyon bu işi sende hızlanırsın birgün :D

Engin bey 15 lira verip pisti aldınız mı ? Daha çok yarışlar olacak burada.
Kullanıcı avatarı
ozkan_343
Has thanked: 511 time
Been thanked: 135 time

Mesaj gönderen ozkan_343 »

üzülerek bende katılamayacağım :( bukadar parakende fazla altı üstü oyun
Kullanıcı avatarı
adnaneren1977
Ad: Adnan Eren
Has thanked: 68 time
Been thanked: 82 time
İletişim:

Mesaj gönderen adnaneren1977 »

ozkan_343 yazdı:üzülerek bende katılamayacağım :( bukadar parakende fazla altı üstü oyun

Al bende de okadar.
Kullanıcı avatarı
antking

Mesaj gönderen antking »

Yazdığım yanlış anlaşılmasın. 1 ay önce yaptığım hesap.

Assetto corsa ya 171 lira harcamışım son paket hariç. Raceroom a steam den 27 tl harcamışım ayrıyetten 5000vrp satın aldım sitesinden. Ben aldığımda kur düşüktü. 130 liraya filan gelmişti. İsveç pistleri hariç bütün pistlerim var. Bak 1500 vrp cüzdan da duruyor.

Geri kalanı size bıraktım cüzdan sizin.
Kullanıcı avatarı
Boundless
Forum Yöneticisi
Ad: Engin
Has thanked: 631 time
Been thanked: 685 time
İletişim:

Mesaj gönderen Boundless »

antking yazdı:Yazdığım yanlış anlaşılmasın. 1 ay önce yaptığım hesap.

Assetto corsa ya 171 lira harcamışım son paket hariç. Raceroom a steam den 27 tl harcamışım ayrıyetten 5000vrp satın aldım sitesinden. Ben aldığımda kur düşüktü. 130 liraya filan gelmişti. İsveç pistleri hariç bütün pistlerim var. Bak 1500 vrp cüzdan da duruyor.

Geri kalanı size bıraktım cüzdan sizin.

senin yaptığın hesap bende tutmuyor ne yazıkki :)
Kullanıcı avatarı
antking

Mesaj gönderen antking »

01li dereceleri gören pilotlar var. 02.xxx ve 03.7xx stabil tur atanlar kendilerine podyumda yer bulacak demektir.

Hala ciddi şekilde apexde aracım dışa doğru açılıyor. Akşam biraz daha hırpalıyacağım aracı bakalım ne olacak.
Kullanıcı avatarı
Taner
Süper Moderatör
Has thanked: 247 time
Been thanked: 416 time

Mesaj gönderen Taner »

Yakın bir yarış olacak. Ceza yiyen güme gider muhtemelen. Gaza gelip 0,2 nin peşine düşünce yapıştırıyor cezayı hakemler, kesmelere dikkat etmek lazım sanki, iş kazası olmasın.
Kullanıcı avatarı
Taner
Süper Moderatör
Has thanked: 247 time
Been thanked: 416 time

Mesaj gönderen Taner »

AC'da simin % 10 unun kullanıyorum ben. Dolayısıyla benim için çok pahalıya geliyor AC. RR'da istediğim aracı alıp yarışıyorum. Bu AC'da mümkün değil. Yarışa tanımlı paketin tamamı olmak zorunda. Direkt adam kazıklama bildiğin. RR benim için çok daha nitelikli. Her pisti kullanıyorum. Saçma sapan dirft, vs. gibi pistlere para vermiyorum en azından. Kullandığım bir şeye para vermek benim için daha nitelikli. Sigara 15 lira olmuş, bira 7,5, gazete 1,5, simit olmuş bir buçuk hala 15 lirayı büyük para sanıyorsanız diyecek bir şey yok. Gerçekten bu parayı veremiyorsanız, aile bütçeniz buna izin vermiyorsa eyvallah. Ama yok eğer bunu 15 lira için yapıyorsanız size diyecek bir şey bulamıyorum artık. Bu para mevzusundan harbiden gına geldi artık!
Kullanıcı avatarı
car_lover
Süper Moderatör
Ad: Semih Emre
Has thanked: 154 time
Been thanked: 278 time

Mesaj gönderen car_lover »

Taner yazdı:AC'da simin % 10 unun kullanıyorum ben. Dolayısıyla benim için çok pahalıya geliyor AC. RR'da istediğim aracı alıp yarışıyorum. Bu AC'da mümkün değil. Yarışa tanımlı paketin tamamı olmak zorunda. Direkt adam kazıklama bildiğin. RR benim için çok daha nitelikli. Her pisti kullanıyorum. Saçma sapan dirft, vs. gibi pistlere para vermiyorum en azından. Kullandığım bir şeye para vermek benim için daha nitelikli. Sigara 15 lira olmuş, bira 7,5, gazete 1,5, simit olmuş bir buçuk hala 15 lirayı büyük para sanıyorsanız diyecek bir şey yok. Gerçekten bu parayı veremiyorsanız, aile bütçeniz buna izin vermiyorsa eyvallah. Ama yok eğer bunu 15 lira için yapıyorsanız size diyecek bir şey bulamıyorum artık. Bu para mevzusundan harbiden gına geldi artık!

15 değil 20 (yirmi) lira pist.

“GT3 Endurance” sayfasına dön