GT3 EnduranceGT3 Endurance 4. Yarış Spa

Moderatör: Moderatörler

Kullanıcı avatarı
Boundless
Forum Yöneticisi
Ad: Engin
Has thanked: 631 time
Been thanked: 685 time
İletişim:

Re: GT3 Endurance 4. Yarış Spa

Mesaj gönderen Boundless »

Podyumu ve mücadele eden herkesi tebrik ederim güzel yarıştı.
Sıralamada tam istediğim gibi mükemmel bir turla ilk cebi kapmayı başardım (sondan). Yarıştada mükemmel bir pit yaparak çok iyi gidiyordumki depo delinmiş ve yolda kaldım. Önümüzdeki yarış diğer pilotlara Nord cehennemini tattırmak istiyorum. Bu 90 lardan fırlamış müzik grubu ismini andıran Bentley Boys takımının ambargosunu kaldırma vakti geldi artık. :)
Kullanıcı avatarı
MUE
Süper Moderatör
Ad: Mehmet Uğur
Has thanked: 690 time
Been thanked: 292 time
İletişim:

Mesaj gönderen MUE »

Boundless yazdı:Podyumu ve mücadele eden herkesi tebrik ederim güzel yarıştı.
Sıralamada tam istediğim gibi mükemmel bir turla ilk cebi kapmayı başardım (sondan). Yarıştada mükemmel bir pit yaparak çok iyi gidiyordumki depo delinmiş ve yolda kaldım. Önümüzdeki yarış diğer pilotlara Nord cehennemini tattırmak istiyorum. Bu 90 lardan fırlamış müzik grubu ismini andıran Bentley Boys takımının ambargosunu kaldırma vakti geldi artık. :)

Bana vurduğunu neden söylemedin abi. Gizlenecek bir şey yok. Birde senin azından duyalım. :P
Önceden tahmin edebildiğiniz ve edemediğiniz şeyler vardır. O tahmin edemediğiniz en tehlikeli şeylerdir.
Never Ever Stop Dreaming
/MEHMETUGURE

Kullanıcı avatarı
Boundless
Forum Yöneticisi
Ad: Engin
Has thanked: 631 time
Been thanked: 685 time
İletişim:

Mesaj gönderen Boundless »

MUE yazdı:
Boundless yazdı:Podyumu ve mücadele eden herkesi tebrik ederim güzel yarıştı.

Bana vurduğunu neden söylemedin abi. Gizlenecek bir şey yok. Birde senin azından duyalım. :P

Muhteşem bir şekilde frenleyip muhteşem bir şekilde virajı dönecektimki virajın ortasında biri piknik yapıyor. Piknik örtüsü ve tabakları dağıtmışım pehhh piknik yapacak yer kalmadı sanki :)
Kullanıcı avatarı
Taner
Süper Moderatör
Has thanked: 247 time
Been thanked: 416 time

Mesaj gönderen Taner »

Uygun bir ödenekle Porsche fabrika takımını seneye şampiyon yapabiliriz. Marka değerini düşüren pilotları takımdan yollamak lazım :D
Kullanıcı avatarı
sensei
Ad: Ertekin Dal
Has thanked: 319 time
Been thanked: 234 time
Ertekin Dal’s avatar
Loading…

Mesaj gönderen sensei »

Bir porsche ci olarak katılamadığım yarışların acısını nordda çıkaracam haberiniz olsun
Resim
Kullanıcı avatarı
MUE
Süper Moderatör
Ad: Mehmet Uğur
Has thanked: 690 time
Been thanked: 292 time
İletişim:

Mesaj gönderen MUE »

Mekaniker lazım porsche'ye.
Önceden tahmin edebildiğiniz ve edemediğiniz şeyler vardır. O tahmin edemediğiniz en tehlikeli şeylerdir.
Never Ever Stop Dreaming
/MEHMETUGURE

“GT3 Endurance” sayfasına dön