Porsche GT3 Cup 2017 SEZON 1SimRacersTR Porsche GT3 Cup Round 1 Barcelona 04.05.17

Moderatör: Moderatörler

Kullanıcı avatarı
Ozan Ulkugil
Ad: Ozan Ülkügil
Has thanked: 29 time
Been thanked: 64 time
İletişim:

Re: SimRacersTR Porsche GT3 Cup Round 1 Barcelona 04.05.17

Mesaj gönderen Ozan Ulkugil »

AlperAkbilgi yazdı:
Painkiller. yazdı:Sehir disinda isim uzadigi icin yarisa maalesef katilamayacagim.

Herkese bol sans. Gelecek yarislarda gorusmek uzere.

İşin daha önemli, bence WTCC yarışına da gelme işini geniş zamanda hallet. :D
2 Honda'da olmaz belki :P

Resim
Kullanıcı avatarı
AlperAkbilgi
Süper Moderatör
Ad: Alper
Has thanked: 302 time
Been thanked: 131 time
İletişim:

Mesaj gönderen AlperAkbilgi »

Ozan Ulkugil yazdı:
AlperAkbilgi yazdı:
Painkiller. yazdı:Sehir disinda isim uzadigi icin yarisa maalesef katilamayacagim.

İşin daha önemli, bence WTCC yarışına da gelme işini geniş zamanda hallet. :D
2 Honda'da olmaz belki :P

Tüh yapma be :D :D :D :D
Kullanıcı avatarı
Boundless
Forum Yöneticisi
Ad: Engin
Has thanked: 631 time
Been thanked: 685 time
İletişim:

Mesaj gönderen Boundless »

Frtsan yazdı:

Herkese merhaba,

Açıklamalarda yedek pilotların asiller yarışa katılamadığında katılabileceğinden bahsetmiştiniz. Bununla ilgili bir güncelleme yapabilir misiniz? Yarışmamız mümkün olacak mı?

Şimdilik malesef sonrasında bakıcaz duruma göre
Kullanıcı avatarı
Aranel Ciryatan
Forum Yöneticisi
Ad: Mehmet
Has thanked: 215 time
Been thanked: 897 time
İletişim:
Aranel Ciryatan’s avatar
Loading…

Mesaj gönderen Aranel Ciryatan »

The World is Mine!
Kullanıcı avatarı
FurkanOzcan
Ad: Furkan Özcan
Has thanked: 228 time
Been thanked: 251 time
İletişim:

Mesaj gönderen FurkanOzcan »

Sıralamalarda istediğim turu atamadım ve 2. sırayla yetinmek zorunda kaldım. Ufuk o şartlarda çok iyi bir tur atarak polü aldı. Startta anlamadığım bir şekilde araç boğulmuş gibi oldu, muhtemelen gaza %100 basmadığımdan dolayı oldu bu. Ardından 4. sıraya geriledim ve kısa sürede önümdeki pilotların da hatasıyla 2. sıraya çıktım. Birkaç sağlam tur attığımda Ufuk'la aramdaki farkı 2 saniyenin altına indirebiliyordum fakat yaptığım birkaç hata ve bundan sonra azalan motivasyonla Ufuk'u yeterince terletemedim. Kendisi de zaten fark indiğinde çok sağlam turlar atarak beni arkasında tutabiliyordu. Yaptığım hatalar haricinde oldukça keyif aldığım bir yarış oldu Ufuk'la takibimizden dolayı. Ayrıca tur bindirmelerde benimle son sektör boyunca mücadele etmeyi seçen, 20 yarışın üstünde yarış tamamlamış bir arkadaş var, ona da biraz kırgınım açıkçası. Galibiyet şansım o turdan sonra zaten yoktu fakat en azından yan yana giderken üstüme gelmemesini isterdim. Bundan sonrasını zaten hakemler inceleyecek ve en doğru kararı vereceklerdir.

Piste çıkmadan önce bu sonucu görsem gayet memnun olurdum fakat piste çıktıktan sonra beklentilerimi biraz daha yükselttim. Yine de istikrarımın gelişmesi gerektiğini fark ettim bu sonuçla beraber. İlerleyen yarışlarda pol ve galibiyet mücadelesi vermeye devam etmeyi ümit ediyorum. Ufuk'u da tekrardan tebrik ediyorum.
Kullanıcı avatarı
MUE
Süper Moderatör
Ad: Mehmet Uğur
Has thanked: 690 time
Been thanked: 292 time
İletişim:

Mesaj gönderen MUE »

Öncelikle, podyuma ve yarışı bitiren pilotlara tebriklerimi iletiyorum.

Yine her zamanki gibi piste temiz sürüş adına çıktım. Bir beklentim yoktu. Pingimin yüksek olması sebebi ile.
Sıralamaya girmeyerek, en son sıradan start aldım. Yine ilk viraja temkinli girdim ve öylede çıktım.
Yarışın sonlarına doğru, pingimin de düşmesi sebebi ile, tempomu biraz artırdım. Ve bir kaç pilotun hata yapması ile 10. sıraya kadar yükseldim. Eretkin abi ve S.Yalnız ile olan mücadelemde, start/fnish düzlügünde geç fren yapmamdan ötürü, aracımın arkası savruldu ve ufak bi kontra ile spinden kurtuldum. Fakat pist dışına çıktım. O an olan heyecan, adrenalin, baskı ve ceza alma korkusu ile yapmamam gerekn bir şeyi yaptım. Ve buradan 2 pilotun mücadelesini mahvettim. Aynı zamanda kendiminkini de.

İlk başta umutsuzca başlayıp, sonlara dogru heyecanı, adranelin'i yükselen bu yarış bir kaç hatam haricinde zevkli geçti. Kötü anlar yaşattığım pilotlardan özür dilerim.
Sonraki yarışa daha iyi hazırlanıp, elimden gelen en iyi performansı ortaya koyacağım.

Imola'da görüşürüz.
Önceden tahmin edebildiğiniz ve edemediğiniz şeyler vardır. O tahmin edemediğiniz en tehlikeli şeylerdir.
Never Ever Stop Dreaming
/MEHMETUGURE

Kullanıcı avatarı
Boundless
Forum Yöneticisi
Ad: Engin
Has thanked: 631 time
Been thanked: 685 time
İletişim:

Mesaj gönderen Boundless »

Aranel Ciryatan yazdı:Sıcak sıcak

http://server.simracerstr.net:50041/ses ... onid=1461#

yine dnf göstermiş kontrol edelim onları
Kullanıcı avatarı
Aranel Ciryatan
Forum Yöneticisi
İletişim:
Aranel Ciryatan’s avatar
Loading…

Yarış boyunca necdet ile çok güzel mücadelemiz oldu. Bir o geçti bir ben geçtim. En zevk aldığım yarışlarımdan biriydi.

https://www.youtube.com/watch?v=qHgQ2NDmdac buda kişisel yayınım
The World is Mine!
Kullanıcı avatarı
sensei
Ad: Ertekin Dal
Has thanked: 319 time
Been thanked: 234 time
Ertekin Dal’s avatar
Loading…

Mesaj gönderen sensei »

Podyuma tebrikler.Ufuk geri döndü :)
Genel olarak oldukça heyecanlı mücadelelerin olduğu bir yarış oldu, ancak zaman zaman yine önlenebilir istenmeyen temasların yaşanması, yarışın heyecanına katkı sağlamak yerine, olumsuz etkisi olduğunu düşünüyorum.

FurkanOzcan yazdı: Ayrıca tur bindirmelerde benimle son sektör boyunca mücadele etmeyi seçen, 20 yarışın üstünde yarış tamamlamış bir arkadaş var, ona da biraz kırgınım açıkçası. Galibiyet şansım o turdan sonra zaten yoktu fakat en azından yan yana giderken üstüme gelmemesini isterdim. Bundan sonrasını zaten hakemler inceleyecek ve en doğru kararı vereceklerdir.

Sevgili Furkan öncelikle derecen için tekrar tebrikler.Diğer yandan mavi bayrak çıkınca öndeki aracın kendini pist dışına atmasını beklemek hatalı bir düşünce olur, sonuçta o aracın da belki seninle değil ama arkasında mücadele ettiği rakipleri olabilir.Eğer yeteri kadar hızlı isen zaten uygun yerde atak yaparak yavaş aracı geçebilirsin.Ama değilsen de bayrağı yiyen kişiyi beklemek durumundasın, 20 den fazla yarış bitirmiş biri ise zaten uygun yerde yol verecektir.Nitekim o yolu verirken kendi mücadelemde de sıra kaybetmiş oldum.

Kasıtlı olarak üstüne sürdüğüm bir durum olmadı, ki bu forumda bu konulara en dikkat eden isimlerden biriyim.Eminim replayi tekrar sakin biçimde izlersen sen de böyle bir şey olmadığını fark edebilirsin.(Ben izledim)

MUE yazdı:Fakat pist dışına çıktım. O an olan heyecan, adrenalin, baskı ve ceza alma korkusu ile yapmamam gerekn bir şeyi yaptım. Ve buradan 2 pilotun mücadelesini mahvettim. Aynı zamanda kendiminkini de.

İlk başta umutsuzca başlayıp, sonlara dogru heyecanı, adranelin'i yükselen bu yarış bir kaç hatam haricinde zevkli geçti. Kötü anlar yaşattığım pilotlardan özür dilerim

Mehmet'çiğim kendi adıma özre gerek yok, aslında senin suçun da yok.Çünkü yaşadığım temas tan dolayı aslında ben sana gelip yol dışında dokunuyorum.

Herkese heyecanlı ve zevkli yarışlar için temas free olacak şekilde sürüşler diliyorum.
Resim
Kullanıcı avatarı
Aranel Ciryatan
Forum Yöneticisi
İletişim:
Aranel Ciryatan’s avatar
Loading…