Project Cars 2 TürkiyeProject Cars 2

Project Cars Türkiye Forum Alanı

Moderatörler: Moderatörler, PCars Admin, PCars Moderator

Kullanıcı avatarı
luskan
Ad: Sinan
Has thanked: 7 time
Been thanked: 6 time

Re: Project Cars 2

Mesaj gönderen luskan »

Aranel Ciryatan yazdı:Elim titredi, tansiyonum yükseldi falan ama bende en sonunda hayatımda ilk defa bir oyuna 170 TL verdim :D Haydi hayırlısı.

Bu arada Dedicated sunucu dosyaları yayınlandığı anda 7-24 sunucumuz aktif duruma geçicek arkadaşlar. İstatistik için bir sistem çıkarsa onunda eklentisi sağlanacak bilginize.

Mehmet birşey sormak isterim. Bildiğim kadarıyla Thrustmaster TH8A Shifter kullanıyorsun. Bende dün itibariyle zorrent versiyonunu kurdum. Fakat shifter ı tanıtamadım bir türlü. İlaçlı versiyon olduğundanmıdır yoksa benim cahilliğimden midir?
Kullanıcı avatarı
Aranel Ciryatan
Forum Yöneticisi
Ad: Mehmet
Has thanked: 215 time
Been thanked: 897 time
İletişim:
Aranel Ciryatan’s avatar
Loading…

Mesaj gönderen Aranel Ciryatan »

luskan yazdı:
Aranel Ciryatan yazdı:Elim titredi, tansiyonum yükseldi falan ama bende en sonunda hayatımda ilk defa bir oyuna 170 TL verdim :D Haydi hayırlısı.

Bu arada Dedicated sunucu dosyaları yayınlandığı anda 7-24 sunucumuz aktif duruma geçicek arkadaşlar. İstatistik için bir sistem çıkarsa onunda eklentisi sağlanacak bilginize.

Mehmet birşey sormak isterim. Bildiğim kadarıyla Thrustmaster TH8A Shifter kullanıyorsun. Bende dün itibariyle zorrent versiyonunu kurdum. Fakat shifter ı tanıtamadım bir türlü. İlaçlı versiyon olduğundanmıdır yoksa benim cahilliğimden midir?

Şöyle oyunun içinde direksiyon gibi seçemiyorsun T500 falan diye. Vites tuşlarını atama bölümüne gir orada ata. direkt atamaya başlıyor vitesleri.
The World is Mine!
Kullanıcı avatarı
luskan
Ad: Sinan
Has thanked: 7 time
Been thanked: 6 time

Mesaj gönderen luskan »

Aranel Ciryatan yazdı:
luskan yazdı:

Şöyle oyunun içinde direksiyon gibi seçemiyorsun T500 falan diye. Vites tuşlarını atama bölümüne gir orada ata. direkt atamaya başlıyor vitesleri.

Teşekkürler cevap için. Dün vites tuş atamalarının olduğu yerde denedim olmamıştı. Bir daha deneyeyim o zaman bu akşam. :geek:
Kullanıcı avatarı
antking
Ad: Efe Can
Has thanked: 259 time
Been thanked: 354 time

Mesaj gönderen antking »

Videoyu izlediyse arkadaşlar az çok fikir sahibi olmuşlardır. Gerçekten güzel bir iş var ortada. Hakkını verelim. Biz marka fanatiği değiliz. Simciyiz hangisi iyiyse onu kullanırız. Elimizde fırsatlar zaten kısıtlı. Kendimizce iyi olanı seçebiliriz ama project cars 2 ön yargılarınızı alt üst edecek şekilde iyi gelmiş.
Kullanıcı avatarı
Vince
Has thanked: 226 time
Been thanked: 147 time

Mesaj gönderen Vince »

aylardır biz de onu diyorduk Efe, işaretler ve yorumlar çok olumlu diye. şükür ki beklentilerimiz boş çıkmadı :)

incelemeniz için teşekkürler bu arada.
Kullanıcı avatarı
EmreDFace
Ad: Emre
Has thanked: 18 time
Been thanked: 110 time

Mesaj gönderen EmreDFace »

Sürüş fiziğini yukarı çekmişler.Grafik olarak 2k çözünürlük kullanıyorum nedense yinede pistin kerb ve çizgiler kare kare gibi.pcars1 grafik olarak daha iyiydi sanki.Herşey ultrada.Anlamadım mevzuyu.
Kullanıcı avatarı
antking
Ad: Efe Can
Has thanked: 259 time
Been thanked: 354 time

Mesaj gönderen antking »

EmreDFace yazdı:Sürüş fiziğini yukarı çekmişler.Grafik olarak 2k çözünürlük kullanıyorum nedense yinede pistin kerb ve çizgiler kare kare gibi.pcars1 grafik olarak daha iyiydi sanki.Herşey ultrada.Anlamadım mevzuyu.

Emre visual effects de filtreler var onlar ile oyna
Kullanıcı avatarı
tacsizkral
Ad: Eser Sürücü
Has thanked: 49 time
Been thanked: 29 time

Mesaj gönderen tacsizkral »

selamlar,

dün newbie yayın tekrarını izlerken sanırım bu video dan bahsedildi. ( https://www.youtube.com/watch?v=ohJBe2TDvpQ )
project cars ekran kartlarına zarar mı veriyor? gibi bir başlık. oynayan arkadaşlar böyle bir şeyle karşılaştılar mı merak ettim açıkcası,
her hangi sorunla karşılaşan var mı?
Kullanıcı avatarı
Aranel Ciryatan
Forum Yöneticisi
İletişim:
Aranel Ciryatan’s avatar
Loading…

Re: RE: Re: Project Cars 2

tacsizkral yazdı:selamlar,

dün newbie yayın tekrarını izlerken sanırım bu video dan bahsedildi. ( https://www.youtube.com/watch?v=ohJBe2TDvpQ )
project cars ekran kartlarına zarar mı veriyor? gibi bir başlık. oynayan arkadaşlar böyle bir şeyle karşılaştılar mı merak ettim açıkcası,
her hangi sorunla karşılaşan var mı?
Unutmustum bak ben bunu izliyim hemen.

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
The World is Mine!
Kullanıcı avatarı
Aranel Ciryatan
Forum Yöneticisi
İletişim:
Aranel Ciryatan’s avatar
Loading…

Bu durumu ben hic yasamadim. Aksam tekrar bir kontrol ederim ama. Bende GTX1070 kullaniyorum

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
The World is Mine!

“Project Cars 2 Türkiye” sayfasına dön