İtiraz Odası10 Kasım Özel Etkinlik İtirazları

Moderatörler: Moderatörler, PCars Admin, PCars Moderator

Kilitli
Kullanıcı avatarı
blade036
Ad: Barış Ç.
Has thanked: 89 time
Been thanked: 90 time
İletişim:

10 Kasım Özel Etkinlik İtirazları

Mesaj gönderen blade036 »

İlgili yarış için itirazlar bu başlık altına yapılacaktır. Tartışma ortamı olmaması adına her bildirim ve isteniyorsa savunma için tek mesaj hakkı vardır. Savunma veya bildirimlerde görüş belirtmek zorunlu değildir. Bildirimler için gönderilecek videolar (kayıtlar) herhangi bir hakeme Whatsapp, steam, mail vd. aracılığı ile de iletebilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
Zin
Ad: Hakan
Has thanked: 267 time
Been thanked: 622 time
İletişim:

Re: 10 Kasım Özel Etkinlik İtirazları

Mesaj gönderen Zin »

Ben 5. Sırada iken 4. Pilot ile yapmış olduğum mücadele sırasında Meriç Şensoy'un aracımı sıkıştırması bunun sonucunda pist dışına çıkmak zorunda kalmam,
hemen arkasında mavi bayrak durumunun oluşması ve ardından hız kesmek yerine daha da hızlanarak kazaya sebep vermekten ötürü Meriç Şensoy'un yaşatmış olduğu durumu içeren video yu sizlerle paylaştım.
Değerlendirilmesini bekliyorum.
Resim
Windows 10 / Intel Core i5 2500 @ 3.30GHz / MSI Z68MA-G43 / BenQ XL2410T / NVIDIA GeForce GTX 470 / Logitech Driving Force GT
Kullanıcı avatarı
blade036
Ad: Barış Ç.
Has thanked: 89 time
Been thanked: 90 time
İletişim:

Re: 10 Kasım Özel Etkinlik İtirazları

Mesaj gönderen blade036 »

1. Bildirim (Hakan & Meriç): 4.dereceden hafif hasarlı kaza.. Mavi bayrak altında gerçekleştiğinden dolayı 3. dereceden Meriç'e 15 sn ceza uygulanmıştır.
2. Bildirim (Mustafa & Meriç): Meriç'e tehlikeli hareketten ötürü ve kaza olmaması sebebi ile Uyarı verilmiştir.
Kilitli

“İtiraz Odası” sayfasına dön