Tanıt Kendini!Bir Şampiyonun Merhabası

Yeni Üyelerimizin kendilerini tanıttıkları tanışma alanı!

Moderatör: Moderatörler

firewind
Ad: Ertan Can
Has thanked: 8 time
Been thanked: 7 time

Bir Şampiyonun Merhabası

Mesaj gönderen firewind »

Çok küçük yaşımdan beri yarışlar hayatımın hep odağında oldu. 3-4 F1 yarışına gitmiş olsam da ondan sonra bir süre uzak kaldım bu işlerden. Çocukken bir direksiyonum vardı, Spa'da Fernando'nun Renault F1 aracını kullandığımı hatırlarım. Bilinçli bir şekilde yarış oyunları oynamaya asphalt 8 ile başladım. Tabiki de çok kısa sürede sıkıldım ve sonrasında CSR racing'e başladım. Ondan sıkıldığım zaman Real Racing 3'e başladım. RR3'te çok acemilik attım üzerimden ama oyunun fizik motoru ve AI konusundaki hataları iyice gözüme batmaya başladı. Çok uzun süre sabrettim. Bu sırada ehliyetimi aldım(sürücü kursunda ders alırken nasıl iyi kullandıysam eğitmen bana at 3'e diyip yanımda telefonla konuşurdu). Uzun süre direksiyonum olmadığı için Assetto Corsa'yı korsan indirdim. Tabi online giremiyordum ve yeni paketler için sıfırdan indirmem gerekiyordu. En sonunda nasıl olsa eninde sonunda direksiyon alacağım diyim AC'yi satın aldım. Bu süre zarfında boş durmayıp klavye ile oynarken asistleri olabildiğince kıstım. Maalesef ki Eylül 2016 da sağ omzumda başlayan ağrının bundan 8 hafta sonra kemik tümörü olduğunu öğrendim, kemoterapi aldım ve yaklaşık 7-8 hafta önce ameliyat oldum. Şimdi ise fizik tedavim devam ediyor. Fakat içimde ciddi bir yarış ateşi ve azmi olduğu için doktora manuel araba kullanabilir miyim diye sorunca kullanabiliyorsan kullan dedi. Benim için esas tümsek ameliyatın vitesi kullandığım kolumda olmasıydı. Yine de tabiki kendimi zorlaya zorlaya caddede 1,5 km kadar kullandım. Öğrenim kredisi aldığım için bekleyip zaman kaybetmek yerine Thrustmaster T150 Pro aldım ki daha elime bile ulaşmadı, o kadar taze. Kolumun tekrar gelişmesi için kendimi olabildiğince zorluyorum. En kısa sürede Assetto Corsa'dan başlayarak pek çok simülasyonda aranızda olmaya çalışacağım. Hedefim ise tabiki her şampiyonada şampiyon olmak. Aranıza hoşgeldiğim için çok mutluyum.
Kullanıcı avatarı
MUE
Süper Moderatör
Ad: Mehmet Uğur
Has thanked: 690 time
Been thanked: 292 time
İletişim:

Re: Bir Şampiyonun Merhabası

Mesaj gönderen MUE »

Umarım en kısa zamanda sağlığına kavuşursun. En kısa zamanda da pistler de görüşmek dileğiyle. Aramıza hoşgeldin. :)
Önceden tahmin edebildiğiniz ve edemediğiniz şeyler vardır. O tahmin edemediğiniz en tehlikeli şeylerdir.
Never Ever Stop Dreaming
/MEHMETUGURE

Kullanıcı avatarı
KobraAbiniz
Ad: Erdem Aras
Has thanked: 178 time
Been thanked: 116 time

Mesaj gönderen KobraAbiniz »

Hoşgeldin Ertan Can. Zorlu bir süreç yaşamışsın öncelikle geçmiş olsun en zor kısımlar geride kalmış. Ben de bir kemik doktoru olarak sabır ve inançla bu süreçle savaşmış olduğunu görebiliyorum. Bunlar bir yarışçının da en önemli iki özelliği. Pistlere heyecan katacaksın. Görüşmek üzere ;)
Resim
Kullanıcı avatarı
Boundless
Forum Yöneticisi
Ad: Engin
Has thanked: 631 time
Been thanked: 685 time
İletişim:

Mesaj gönderen Boundless »

Aramıza hoşgeldin. Umarım en kısa zamanda sağlığına kavuşursun. Sağ kolunu çalıştırmak ve güçlendirmek için t150 yanına birde vites alıp pratik yapabilirsin. Pişstlerde görüşmek üzere. Tekrardan geçmiş olsun.
Kullanıcı avatarı
antking
Ad: Efe Can
Has thanked: 259 time
Been thanked: 354 time

Mesaj gönderen antking »

Geçmiş olsun. Bu pistlerin yeni şampiyonlara ihtiyacı var.
Kullanıcı avatarı
Kemal Çetinkaya
Ad: Kemal Çetinkaya
Has thanked: 7 time
Been thanked: 14 time

Mesaj gönderen Kemal Çetinkaya »

En kısa sürede sağlığına kavuşman dileğiyle hoşgeldin.
firewind
Ad: Ertan Can
Has thanked: 8 time
Been thanked: 7 time

Mesaj gönderen firewind »

Boundless yazdı:Aramıza hoşgeldin. Umarım en kısa zamanda sağlığına kavuşursun. Sağ kolunu çalıştırmak ve güçlendirmek için t150 yanına birde vites alıp pratik yapabilirsin. Pişstlerde görüşmek üzere. Tekrardan geçmiş olsun.

Yapılacaklar listesinin ilk sırasında o var zaten :D

“Tanıt Kendini!” sayfasına dön