Tanıt Kendini!Merhaba

Yeni Üyelerimizin kendilerini tanıttıkları tanışma alanı!

Moderatör: Moderatörler

Kullanıcı avatarı
merdogdu
Ad: Murat Erdogdu
Has thanked: 5 time
Been thanked: 4 time

Merhaba

Mesaj gönderen merdogdu »

Merhaba arkadaşlar,

Murat, 36, Ankara. Uzun süredir racedepartment.com üzerinden yarışlara katılıyorum. Belki içinizde bu siteyi bilenler vardır. Dünayanın dört bir yanından simracerlarla yarışıyoruz. Başlarda race07 ile başladık, şimdilerde Assetto Corsa ile devam ediyoruz. Orada bulduğum doygunluk sebebiyle farklı bir site arayışına hiç girmemiştim. Fakat geçen gün kuzenim Mustafa, ki o da kayıt yapacak buraya, sizin sitenizden bahsetti. Tamamen türklerle dolu bir yerde yarışmak ayrıca keyifli olacaktır diye düşündüm. Forumdan anladığım kadarıyla ilk başta akademi ligine kayıt yapıp lisans edinmem gerekiyor sanırım. Zorunlu tutulan bazı uygulamalar hakkında sizden detaylı bilgi isteyebilirim. İlk başta düzeninize alışmak biraz zor olacak, herşeyi kuralına uygun yapmak isterim. Bu konularda zaman zaman yardımınıza başvurabilirim.

Sanırım lig harici günlük yapılan yarışlar biraz az burada. Lig yarışlarında her zaman müsait olunmuyor. Racedepartment da daha çok günlük yarışlara katılıyorum çünkü. Ama ligin de ayrı bir zevki vardır eminim. Şimdilik bu kadar. Umarım keyifli sohbetlerimiz ve yarışlarımız olur.
Kullanıcı avatarı
SosluSoganli
Süper Moderatör
Ad: Burak Sadıkoğlu
Has thanked: 81 time
Been thanked: 53 time

Re: Merhaba

Mesaj gönderen SosluSoganli »

Murat hoşgeldin. Bir Ankaralı daha :) racedepartment üzerinden ben de arada katılıyorum belki denk gelmişizdir. "lectus" kullanıcı adım neyse.
Bahsettiğin gibi önce Akademi serisinde yarışlara lisans için katılman gerekiyor.
Detaylı lig bilgilerini, kayıt sayfasını ve kullanması zorunlu olan uygulamaları öğrenebilirsin buradan öğrenebilirsi: viewtopic.php?f=136&t=1371
Akademi kayıt: viewtopic.php?f=136&t=477
Discord sunucusuna da katılmayı unutma, hoşgeldin tekrar :) https://discord.gg/yTQVKR
Kullanıcı avatarı
antking
Ad: Efe Can
Has thanked: 259 time
Been thanked: 354 time

Mesaj gönderen antking »

Hoşgeldin. Burak arkdaşımız gerekli bilgileri iletmiş. Daha farklı konular için zel mesaj veya discorddan iletişime geçebilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
Frtsan
Eğitmen Pilot
Ad: Fırat
Has thanked: 231 time
Been thanked: 282 time

Mesaj gönderen Frtsan »

Hoşgeldin sim sizin gibi tecrübeli pilotlar siteye geldikçe heyecanlanıyorum. Umarım keyifli zaman geçiririsiniz.
Kullanıcı avatarı
Boundless
Forum Yöneticisi
Ad: Engin
Has thanked: 631 time
Been thanked: 685 time
İletişim:

Mesaj gönderen Boundless »

Aramıza hoşgeldin Murat. Biraz lig yoğunluğu var şu sıralar bitmek üzere sonrasında special eventlar daha çok olacak. En kısa zamanda pistlerde görmek isteriz seni.
Kullanıcı avatarı
Frtsan
Eğitmen Pilot
Ad: Fırat
Has thanked: 231 time
Been thanked: 282 time

Mesaj gönderen Frtsan »

Aramıza hoş geldin. oynadığımız oyunlar ve geçmiş oyunlar da benzer. umarım güzel mücadeleler yaşarız.

“Tanıt Kendini!” sayfasına dön